22 stycznia 2023, 22:39:56 - euzi
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Juventusu, a jego drużyna zremisowała u siebie 3-3 (2-1) z Atalantą w meczu 19. kolejki włoskiej Serie A. Reprezentant Polski ma na koncie sześć ligowych trafień w tym sezonie.

22 stycznia 2023, 20:45 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 3-3 Atalanta BC
Ángel Di María 25 (k), Arkadiusz Milik 34, Danilo 65 - Ademola Lookman 5, 53, Joakim Mæhle 46

żółte kartki: Federico Chiesa - Éderson, Hans Hateboer.

sędziował: Livio Marinelli (Tivoli).
widzów: 33 565.

Milik został zmieniony w 74. minucie przez Moise Keana. Cały mecz w barwach Juventusu rozegrał Wojciech Szczęsny. Gospodarze są na dziewiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 23 punktów.

przemas - 23 stycznia 2023, 8:13:13 - *.netia.pl
Koszmarny błąd Szczęsnego przy pierwszym golu Atalanty. Wraca stary, "dobry" Szczęsny.

Ojgen - 23 stycznia 2023, 8:18:39 - *.allegrogroup.com (*.26.138.51)
A dwie bramki strzelił Ademola Patrz Człowieku

fd - 23 stycznia 2023, 9:14:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A w reprezentacji trenerowi był niepotrzebny.

Leo - 23 stycznia 2023, 10:47:48 - *.10.208.133
Piękny gol Milika po świetnej akcji

Kielczanin - 23 stycznia 2023, 11:55:54 - *.42.10.153.alfanet24.pl
fd - w reprezentacji to on się kopnie w czoło. On, Lewy, Zielu, Bereś, Szymański, Kamiński, Zalewski, Cash, Kiwior...będą statystami nie wiedzącymi co się dzieje na boisku, podziwiającymi Czechów i Albańczyków. Czechy - Polska 3:1, 2 gole Krychowiaka z czego jeden swojak.

Grouper - 23 stycznia 2023, 13:47:25 - *.home.aster.pl
ale chyba Zawada lepszy niż Milik

nedved - 23 stycznia 2023, 15:14:44 - *.spongebob.nicdex.com
sam mojżesz zmienia milika

abc - 23 stycznia 2023, 18:27:48 - *.244.10.213
GRUBO !!!SENSACJA !!! MILIK strzelił bramke (musiało mu zejsc) NO NIE WIERZE !!! ALE JAJA !!!

KubaKSG - 23 stycznia 2023, 21:37:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ale najlepi jak piszom ze jakiś zawodnik jest na celowniku giganta. Fajny gigant 550 mil. długu.

. - 24 stycznia 2023, 2:24:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@KubaKSG: Gigant powoli robiący się kolosem na glinianych nogach, ale mimo wszystko wciąż wielki klub. Zresztą Barcelona też ma ogromne długi i nikt nie podważa jej wielkości.

Krzyś - 24 stycznia 2023, 22:33:14 - *.fixed.kpn.net