[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


23 stycznia 2023, 13:54:16 - gabrielba
Miki Villar na testach medycznych w Wiśle

26-letni hiszpański pomocnik Miki Villar przejdzie testy medyczne przed ewentualnym transferem do Wisły Kraków.

Miki Villar w obecnym sezonie wystąpił w 15 spotkaniach i zdobył jedną bramkę w barwach hiszpańskiego drugoligowego UD Ibiza.


źródło: Wisła Kraków

TSV_1860 - 23 stycznia 2023, 13:57:42 - *.dynamic.mm.pl
Kolonia hiszpańska w tym klubie...

sto - 23 stycznia 2023, 13:59:48 - *.mbb.telenor.dk
Teraz tylko Luis Enrique i będzie to hiszpańskie towarzystwo pykało jak ta lala

q1 - 23 stycznia 2023, 14:00:34 - *.196.10.233.res.pl
Ale ten przynajmniej grał ostatnio

Kopi - 23 stycznia 2023, 14:06:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miki już jest, jeszcze Donald i Pluto. Będzie jak z bajki.

KORSARZ - 23 stycznia 2023, 14:10:50 - *.151.47.7
Napastnik nie pomocnik. Ah to branie każdego skrzydłowego za pomocnika teraz są to napastnicy w systemie 4-5-1, 4-3-3 i 3-4-3

Borek - 23 stycznia 2023, 14:13:20 - *.0.64.0.internetdsl.tpnet.pl
Dlaczego w tytule nie piszecie o jaką Wisłę chodzi? Tym bardziej, że ta krakowska gra ligę niżej niż Płock.

mis uszate - 23 stycznia 2023, 14:15:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A przeczytal w kontrakcie zapis malym druczkiem, ze zagre nie placa?

Ojgen - 23 stycznia 2023, 14:15:53 - *.allegrogroup.com (*.26.138.51)
A tak się śmiali że w Cracovii było tylu obcokrajowców XDDD

Kibic - 23 stycznia 2023, 14:16:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wisła stawia na najemników z Hiszpanii
kolejny klub z zbieraniną chce wojować ligę.
A wiadomo że nasze podwórko jest specyficzne
za dużo Hiszpanii nie pomoże w awansie nawet po barażach.

TS06 - 23 stycznia 2023, 14:19:02 - *.dynamic.chello.pl
zjemy 1 lige...juz mozna nam gratulowac awansu;;

dlugopisy - 23 stycznia 2023, 14:47:31 - *.6.56.214.ipv4.supernova.orange.pl
Jak wiadomo ściąganie jak największej ilości randomowych zawodników na raz przyniosło pozytywny skutek dokładnie nigdy, ale Wiśle się uda, na pewno.
To będzie ten pierwszy raz, kiedy zgranie, stabilizacja nie będą miały znaczenia.

TS95 - 23 stycznia 2023, 14:52:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie zjecie ligi, bo długi zjedzą was

Wisła P. - 23 stycznia 2023, 14:56:34 - *.dynamic.dsl.as9105.com
TS06 Miśka sobie zjecie.

Haeq - 23 stycznia 2023, 15:03:51 - *.play-internet.pl
@Ojgen co Ty porównujesz, Hiszpanie w Wiśle to dużo więcej jakości niż obcokrajowcy w Cracovii.

Gess - 23 stycznia 2023, 15:04:45 - *.home.aster.pl
ciekawe jak na tym hiszpańskim szrocie wyjdą

q1 - 23 stycznia 2023, 15:06:28 - *.196.10.233.res.pl
A to którzy z obecnym obcokrajowców w Wiśle są dużo lepszej jakości jak ich odpowiednicy z Cracovii ?

kasperczak - 23 stycznia 2023, 15:11:07 - *.spongebob.nicdex.com
z 1 golem to lepiej pisać że to pomocnik
hiszpanów sprowadza kiko a nie żewłakow więc losowość powinna być minimalna czy żadna

Ojgen - 23 stycznia 2023, 15:45:34 - *.allegrogroup.com (*.26.138.51)
@Haeq : Właśnie widać XDDDD Kto gdzie jest XDD

Jvc1 - 23 stycznia 2023, 15:48:13 - *.centertel.pl
snajper pełną gembą

Cdn - 23 stycznia 2023, 16:10:03 - *.play-internet.pl
Juz myślałem że Wisła Płock się tak zbroi.

@Roberto C - 23 stycznia 2023, 16:15:15 - *.icpnet.pl
Ehh trochę to przykre. Może niech przeniosą drużynę do Segunda Division....Z całym szacunkiem, ale komuś z juniorów, albo perspektywicznemu z niższej ligi zabiera miejsce i szanse na rozwój. Błaszczykowski też nie przyszedł z Hiszpanii tylko z IV ligi

lol - 23 stycznia 2023, 16:26:50 - *.dynamic.chello.pl
oni naprawdę wierzą że to wypali :D

ivo - 23 stycznia 2023, 16:54:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
powiedzcie mi , kto na to pozwala ?

novak112 - 23 stycznia 2023, 16:55:19 - *.43.248.56.ipv4.supernova.orange.pl
Antoni Nielot też kiuedyś sobie ubzdurał, że jak sprowadzi hurtowo sprzedawców lodów z Copacabant, to Pogoń wejdzie na brazylijski poziom
skończyło się na IV lidze czego i nieudolnym naśladowcom od CyberMariana życzę ;)

ivo - 23 stycznia 2023, 17:03:09 - *.internetdsl.tpnet.pl
i nie chodzi mi o to czy ten piłkarz jest dobry czy bardzo dobry a moze słaby tylko o to że jest zgoda na takie chore budowanie drużyny, tożsamości klubowej itd. żenada a mówimy o WIŚLE KRAKÓW !!!

RTS - 23 stycznia 2023, 17:17:22 - *.static.chello.pl
O którą Wisłę chodzi?Piszcie w tytule

Raffaello - 23 stycznia 2023, 17:45:05 - *.204.109.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wisła jest tylko jedna. Wisła Kraków!!! Zresztą macie logo w tytule. Petrochemia Płock jest a nie Wisła. Żaden normalny klub nie zmienia nazwy!!!!!

rafekmiele - 23 stycznia 2023, 18:13:07 - *.204.44.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mi za rekomendację tego gracza wystarczy że obecni kibice mocno wkurzeni że odchodzi od nich tak dobry piłkarz

Skorpion - 23 stycznia 2023, 18:37:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Znowu obcokrajowiec i znowu Hiszpan układy jakieś czy jak, nigdy nie będzie dobrze w tej naszej Polskiej piłce, wszyscy gadają o szkoleniu młodzieży, a później kluby grają tylko obcokrajowcami, mydlą oczy kibicom tylko.

Ark - 23 stycznia 2023, 19:05:22 - *.205.209.124.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Nie układy tylko znajomość hiszpańskiego rynku dzięki zatrudnieniu Kiko Ramireza. Wisła bardzo dobrze robi idąc w kierunku hiszpańskim. Próba postawienia w większej ilości na polskich piłkarzy, w tym licznych wychowanków, skończyła się środkiem tabeli w 1 Lidze bez nadziei na poprawę. Wisła nie jest klubem osiedlowym/młodzieżowym. Żeby przetrwać musi prezentować pewien minimalny poziom. Dobry polskich piłkarzy na rynku jest jak na lekarstwo.

Obiektywny - 23 stycznia 2023, 20:09:04 - *.play-internet.pl
W sumie kto im zabroni sprowadzac sobie Hiszpanów? Wolny rynek, ja tylko chciałbym zobaczyc, czy przełoży sie to na podwyższenie poziomu sportowego

Kondzio13 - 24 stycznia 2023, 0:09:04 - *.play-internet.pl
Można mówić co się chce na temat tych Hiszpanów, ale Kiko Ramirez za czasów trenerskich pokazał, że taki zaciag ma sens. Carlitos, Gonzalez, Cuesta, Velez, Imaz no i Llonch. Jedynie Perez nie wypalił. Ja bym dal szansę, wystarczy spojrzeć na Davo z płockiej drużyny. Pozdrawiam.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas