23 stycznia 2023, 17:55:35 - bartekwr9
Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił gola dla Árisa Lemessoú w wygranym 3-1 (2-0) meczu 20. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Apóllon FC. Dla 27-letniego napastnika, którego w 57. minucie zmienił Shavy Babicka, była to druga ligowa bramka w tym sezonie.

23 stycznia 2023, 16:00 - Kolóssi (Alphamega Stadium)
Áris Lemessoú 3-1 Apóllon FC
Aleksandr Kokorin 29, 82 (k), Mariusz Stępiński 45 - Franz Brorsson 71 (s)

żółte kartki: Július Szöke, Delmiro - Danilo Špoljarić, Ilian Ilijew.

sędziował: Ioánnis Christodoúlou.

W Árisie Karol Struski grał do 57. minuty, gdy zastąpił go Morgan Brown. Na ławce gospodarzy pozostał Daniel Sikorski (w przeszłości Górnik Zabrze, Polonia Warszawa i Wisła Kraków).

Áris ma na koncie 37 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Adamson - 23 stycznia 2023, 18:19:05 - *.home.aster.pl