24 stycznia 2023, 22:58:31 - euzi
Pierwszy mecz Jana Bednarka po powrocie do Southampton

Jan Bednarek rozegrał swój pierwszy mecz po powrocie do Southampton. Drużyna reprezentanta Polski przegrała u siebie 0-1 (0-0) z Newcastle United w pierwszym meczu półfinałowym angielskiego Pucharu Ligi, a 26-letni obrońca wszedł na boisko w 88. minucie za Kyle'a Walkera-Petersa.

24 stycznia 2023, 21:00 - Southampton (St Mary's Stadium)
Southampton FC 0-1 Newcastle United FC
Joelinton 73

żółte kartki: Duje Ćaleta-Car, Carlos Alcaráz, Kyle Walker-Peters, Lyanco, Mohammed Salisu - Kieran Trippier, Allan Saint-Maximin, Bruno Guimarães.
czerwona kartka: Duje Ćaleta-Car (86. minuta, Southmapton, za drugą żółtą).

sędziował: Stuart Attwell (Birmingham).

Rewanż zostanie rozegrany 31 stycznia o godz. 21:00 w Newcastle upon Tyne.

Racovia - 25 stycznia 2023, 0:01:26 - *.25.50.69
drewno wrocil

Zorro - 25 stycznia 2023, 7:47:29 - *.centertel.pl
W Pucharze ligi ława, w meczach ligowych trybuny

angol - 25 stycznia 2023, 10:02:32 - *.ennet.pl
Klub jego przegrywa a on wchodzi na 2 minuty regulaminowego czasu gry + czas dolicz. jako obrońca. Chyba trener stwierdził ze porażka 0-1 u siebie z Newcastle to wynik całkiem przyzwoity i należy dowieźć go do końca by inni rywale w Premier Leauge nabrali zrozumienia,że juz Southampton od tego momentu nie bedzie łatwym dostarczycielem punktów tylko zaczynaja marsz powolny w gorę tabeli. Z drugiej strony odpadając z tych rozgrywek świadomie koncentruja sie tylko na utrzymaniu ligi.

Paweł - 25 stycznia 2023, 11:56:14 - *.net.hawetelekom.pl
Czy ktoś oglądał mecz? Jeśli tak, to czy Betoniarek dalej gra z otwartymi ustami, gdy w dzisiejszych czasach już tak nikt nie gra.

Luth - 25 stycznia 2023, 12:41:16 - *.centertel.pl
Betoniarek wszedł, bo z boiska wyleciał jeden ze środkowych obrońców. Co do gry to nie grał, ale co potruchtał 7 minut to jego ;)

MartinMix - 25 stycznia 2023, 15:25:05 - *.225.207.39 (*.156.142.212)
angol: ale Ty wiesz że w tym Pucharze gra się też rewanż? Southampton jeszcze nie odpadł, a trener robił zmianę jednego obrońcy na drugiego więc żadnej sensacji nie ma co się tu doszykiwać.