28 stycznia 2023, 15:59:41 - dwieladek
Debiut Mateusza Praszelika w Cosenzy

Mateusz Praszelik zadebiutował w Cosenzy w wygranym 1-0 (1-0) meczu 22. kolejki włoskiej Serie B z Parmą. 22-letni pomocnik wszedł na boisko w 66. minucie, zmieniając Marco Brescianiniego.

28 stycznia 2023, 14:00 - Cosenza (Stadio Comunale San Vito-Gigi Marulla)
Cosenza Calcio 1-0 Parma Calcio 1913
Aldo Florenzi 4

żółte kartki: Marco Brescianini, Tommaso D'Orazio, Alessandro Cortinovis, Manuel Marras - Botond Balogh, Nahuel Estévez, Adrián Bernabé, Roberto Inglese, Lautaro Valenti, Simon Sohm.
czerwona kartka: Alessandro Cortinovis (70. minuta, Cosenza, za drugą żółtą).

sędziował: Ivano Pezzuto (Lecce).
widzów: 2621.

W drużynie gości Adrian Benedyczak w 60. minucie został zmieniony przez Gabriela Charpentiera, a poza kadrą meczową pozostał Bartłomiej Maliszewski.

Cosenza zajmuje ostatnie, 20. miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów, a Parma jest dziewiąta z 30 "oczkami" na koncie.

2009 rok - 28 stycznia 2023, 16:29:19 - *.244.154.20
Teraz tam będzie grał teraz będzie sie rozwijał

Kickero - 28 stycznia 2023, 18:58:26 - *.centertel.pl
Zdrowia Mateusz

bob - 28 stycznia 2023, 20:08:38 - *.dynamic.mm.pl
hej mistrzowie gramatyki łapcie odmianę z SJP -> https://pl.wiktionary.org/wiki/Cosenza. Chyba jednak mają dobrze w tytule