28 stycznia 2023, 21:51:51 - mistol94
Gol Bartosza Białka

Bartosz Białek zdobył bramkę dla Vitesse w wygranym 3-1 (2-1) meczu 19. kolejki holenderskiej Eredivisie przeciwko Heerenveen. Dla 21-letniego napastnika, który grał do 74. minuty, gdy zmienił go Mohamed Sankoh, było to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie.

28 stycznia 2023, 20:00 - Heerenveen (Abe Lenstra Stadion)
sc Heerenveen 1-3 SBV Vitesse
Pelle van Amersfoort 21 - Bartosz Białek 32, Gabriel Vidović 45, Million Manhoef 47

żółta kartka: Tibor Halilović (Heerenveen).

sędziował: Joey Kooij.

W zespole gości Kacper Kozłowski, który zanotował asystę przy drugiej bramce dla swojego zespołu, przebywał na boisku do 66. minuty, gdy wszedł za niego Davy Pröpper. Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrali Paweł Bochniewicz i Pelle van Amersfoort (kiedyś Cracovia), a Tibor Halilović (w przeszłości Wisła Kraków) wszedł na boisko w 59. minucie, zmieniając Simona Olssona.

Vitesse jest 13. w tabeli z dorobkiem 19 punktów, a Heerenveen zajmuje ósme miejsce z 27 punktami na koncie.

Lolo - 28 stycznia 2023, 21:57:07 - *.beskidmedia.pl
To on jeszcze żyje?

el-Zamchi - 28 stycznia 2023, 22:14:00 - *.dynamic.chello.pl
Świetny mecz Kozłowskiego. Nie tylko kapitalna asysta przy drugiej bramce, ale również świetny odbiór i asysta drugiego stopnia przy pierwszym golu. Widać, że pobyt w Vitesse mu służy i pod okiem Cocu robi postępy. Oby tak dalej, bo papiery na granie ma.

Mądry - 28 stycznia 2023, 22:14:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do : Lolo On ma 21 i gra w Holandii,czyli żyje.

ron - 28 stycznia 2023, 22:29:05 - *.dynamic.chello.pl
@spec - to jego syn, poważnie. I tym razem to nie są typowe wygłupy w komentarzach, możesz sprawdzić na brytyjskiej wikipedii

Rufi - 28 stycznia 2023, 23:44:45 - *.centertel.pl
Brawo chłopaki! Kadra czeka.

dobrytowar - 29 stycznia 2023, 1:17:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pele wymiksował się od oszołoma zwanego profesorem i znalazł mimo porażki i tak ciekawszy klub do grania.

Dhfg - 29 stycznia 2023, 6:54:42 - *.dynamic.chello.pl
A miał jakieś asysty 3 stopnia?

Rudi - 29 stycznia 2023, 14:42:34 - *.8.249.228.ipv4.supernova.orange.pl
Mam nadzieję, że nowy selekcjoner będzie widział, gdzie leży Holandia i sprawdzi Kozłowskiego oraz Bochniewicza.

Pitek - 29 stycznia 2023, 15:00:25 - *.132.39.55
Bialek gdyby nie kontuzja gralby juz pelne mecze w Bundeslidze.....dla mnie on i Benedykczuk maja duzy potencjal, ale to od nich zalezy jak go wykorzystaja...
Natomiast, powolanie Koziolka do repry za jedna asyste, nie robicie sobie zartow,
Niech zrobi 10 asyst to pogadamy. Te Vitesse to by dzis z Pogonia w Szczecinie nie wygralo.......