31 stycznia 2023, 15:11:50 - bartekwr9
Kevin Broll w SG Dynamo Dresden

Występujący ostatnio w Górniku Zabrze Kevin Broll został nowym zawodnikiem niemieckiego trzecioligowego SG Dynamo Dresden, z którym związał się umową obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku.

27-letni niemiecki bramkarz zagrał w tym sezonie w dziesięciu spotkaniach PKO Ekstraklasy.

SG Dynamo Dresden zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli niemieckiej 3. Ligi.

Jontek - 31 stycznia 2023, 15:19:49 - *.centertel.pl
Z wielkiego górnika do 3 ligi!Ekstraklasina to dno!

Bryx - 31 stycznia 2023, 15:44:49 - *.244.139.61
No cóż, ściągnęli gościa z nadzieją, że zamuruje bramkę, a przegrał z młodym Danielem Bielicą i to gładko

Biszkopt - 31 stycznia 2023, 15:44:55 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Przegrał rywalizacje z Bielicą albo byli na równi i wolał iść tam gdzie ma pewny plac

DenisTG - 31 stycznia 2023, 15:45:02 - *.39.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Pokazał się jak kiedyś inne gebels Nulle w bramce Górnika. Dobra wiadomość odciąży trochę budżet.

Denton - 31 stycznia 2023, 16:26:54 - *.net.autocom.pl
a co możecie powiedzieć o dziadku Janusie

. - 31 stycznia 2023, 16:30:58 - *.icpnet.pl
Wrócił do klubu, z którego przyszedł do Górnika.

j pis - 31 stycznia 2023, 16:50:36 - *.dynamic.chello.pl
gdzie jest hollzbein n

Cowboy - 31 stycznia 2023, 17:44:49 - *.151.43.163
Ekstraklasa = 3 Bundesliga. To pokazuje co o Nas myśli Europa.
Czasami zdarza się jakiś wyjątek.

Mexykanos - 31 stycznia 2023, 19:07:32 - *.play-internet.pl
A taki Niemiecki miał być 😄a przegrał z Bili a i Sokołem no ale przynajmniej w Dreźnie są pieniądze i stabilizacja.A my mamy zapaść i tragedię.Czas by pajace z UM zrozumieli że są nieudacznikami w prowadzeniu profesjonalnego klubu sportowego jakim jest Górnik.

StalM71 - 31 stycznia 2023, 19:41:03 - *.146.131.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ Denton. Dziadek ŚP. Artur Janus był obrońcą Stali Mielec gdy SM zdobywała mistrzostwo Polski, czyli w latach 70. Raczej jako solidny rezerwowy. Wujek Kevina, Waldemar Janus grał w drużynach młodzieżowych SM. Mama Kevina wyjechała w latach 90 do Niemiec. O ile pamiętam babcia Kevina pracowała w klubie. W sumie to Kevin ma sport genach.