2 lutego 2023, 22:39:31 - Pawel97
Debiut Karola Fili w SV Zulte Waregem

Karol Fila zadebiutował w barwach SV Zulte Waregem w przegranym 1-2 (1-1) pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Belgii z KV Mechelen. 24-letni obrońca wszedł na boisko w 40. minucie, zmieniając kontuzjowanego Benta Sørmo.

2 lutego 2023, 20:45 - Waregem (Elindus Arena)
SV Zulte Waregem 1-2 KV Mechelen
Alieu Fadera 2 - Nikola Storm 24, Kerim Mrabti 50

żółte kartki: Abdoulaye Sissako - Dimitri Lavalée, Sandy Walsh.
czerwona kartka: Dimitri Lavalée (85. minuta, Mechelen, za drugą żółtą).

sędziował: Jan Boterberg.

W drużynie gospodarzy w 87. minucie na boisko wszedł Dani Ramírez (kiedyś Lech Poznań, ŁKS Łódź, Stomil Olsztyn), który zastąpił Borję Lópeza.

Spotkanie rewanżowe odbędzie się 28 lutego o godz. 20:45 w Mechelen.

TR - 2 lutego 2023, 22:56:41 - *.244.154.20
Pytał o niego Anderlecht

jarock - 2 lutego 2023, 23:11:22 - *.icpnet.pl
Dani Ramirez -LECH Kolejorz - pamiętamy !

paker - 3 lutego 2023, 9:06:14 - *.147.104.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszedł na boisko i wtedy wszystko się posypało. Wiadomo, beton.

Boa - 3 lutego 2023, 18:11:04 - *.itsa.net.pl
Dani Ramirez kolejna gwiazda Esa szybko zweryfikowana nawet w słabym belgijskim klubie. 13 razy z ławki, 0 goli, 0 asyst. As.