3 lutego 2023, 11:40:24 - bartekwr9
Bramka Oskara Zawady

Oskar Zawada zdobył bramkę dla nowozelandzkiego Wellington Phoenix w przegranym 1-3 (1-1) wyjazdowym meczu 15. kolejki australijskiej A-League przeciwko Melbourne Victory. Była to jego ósma ligowa bramka w tym sezonie.

3 lutego 2023, 9:45 - Melbourne (AAMI Park)
Melbourne Victory FC 3-1 Wellington Phoenix FC
Bruno Fornaroli 32, Jake Brimmer 54, Tomi Jurić 90 - Oskar Zawada 13

żółte kartki: Bruno Fornaroli - Callan Elliot, Finn Surman.

sędziował: Adam Kersey.

Zawada rozegrał całe spotkanie.

Wellington Phoenix ma na koncie 21 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

meki - 3 lutego 2023, 11:42:37 - *.internetdsl.tpnet.pl
idzie na krola strzelcow, swietny napastnik, zawsze gwarancja powyzej 10 goli w sezonie, mysle ze legia lub lech beda go chcieli sciagnac po sezonie lub moze nawet trafi do premier league!!

RAGNAR - 3 lutego 2023, 11:46:20 - *.instances.scw.cloud
Nie miał za wielu okazji strzeleckich. Wykorzystał jedną, ale to za mało. Dwa głupie błędy Wellington. Ogólnie Zawada dobrze gra w A-League, jest to ogarnięty, inteligentny gościu i oby mu sodówka nie uderzyła do głowy jak swego czasu Mierzejewskiemu, po tym jak został wybrany najlepszym piłkarzem tamtejszej ligi.

Oskar - 3 lutego 2023, 11:48:07 - *.promax.media.pl
2600 km. Jeden z najbliższych wyjazdów ligowych Oskara

Aquilotti - 3 lutego 2023, 11:48:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak, a od naszej ligi odbił się jak piłka od ściany. Już widzę jak Mioduski bądź Rutki wydają na niego piniondz. Liga w sam raz dla niego. Australijskie kluby w AFC Champions League nic nie znaczą
🦅

Rudi - 3 lutego 2023, 12:17:00 - *.8.1.55.ipv4.supernova.orange.pl
Zaraz się Legia na niego napali.

RAGNAR - 3 lutego 2023, 12:24:01 - *.instances.scw.cloud
W polskiej lidze nie odnajdzie się i nie powinien wracać. Australijska piłka jest bardziej otwarta i nastawiona na atak a nie jak u nas na obronę i lagę do przodu. Jednak poziom to taka dolna tabela naszej ekstraklasy i 1 liga. Prędzej tam zostanie, ale trafi do innego zespołu.

Egzpert - 3 lutego 2023, 12:24:58 - *.static.korbank.pl
Faktycznie idzie na króla strzelców. Do lidera brakuje mu "tylko" 6 bramek. 🫠

Piorun - 3 lutego 2023, 12:39:24 - *.dynamic.chello.pl
Naprawdę imponujące liczby - ze skrótów meczy wynika, że ta liga nie jest słabsza od naszej eklapy a sam Oscar gra tam główną - oskarową - rolę.
W czym on jest gorszy od takiego Pekharta ściąganego za ciężką kasę?

Pazurek - 3 lutego 2023, 13:09:40 - *.cust.tele2.se
Piorun: Pekhart przyszedł bez ceny odstępnego.

kzet69 - 3 lutego 2023, 13:29:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Najbardziej defensywny napastnik eKlapy odnalazł swoje miejsce, w ciągu 3 miesięcy nastrzelał prawie tyle bramek co przez 7 lat swoich męczarni w polskiej lidze. Tyle że ta liga to poziom w porywach I ligi polskiej, najlepsze drużyny w azjatyckich pucharach dostają regularnie oklep nie tylko od klubów japońskich czy koreańskich ale także arabskich i tych znad Zatoki Perskiej (nie dalej jak wczoraj Auckland łatwe 0:3 od egipskiego Al Ahly)

Fritz - 3 lutego 2023, 16:04:42 - *.204.44.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech, Legia, Raków, przepuściły brylant ...

Franz - 3 lutego 2023, 16:59:58 - *.234.90.222
On w tej Australii/Nowej Zelandii strzelił już prawie tyle bramek co przez całą karierę Xdd. Niech kasuje dolary australijskie i nie wraca do tego smutnego jak...kraju

Hejter - 3 lutego 2023, 17:48:59 - *.centertel.pl
@Fritz - chyba nie bardzo interesujesz się piłką. OZ grał w Rakowie, ale się nie sprawdził.

Dżon - 3 lutego 2023, 20:01:41 - *.centertel.pl