5 lutego 2023, 18:10:25 - LukaszR
Gol Adriana Benedyczaka

Adrian Benedyczak strzelił gola dla Parmy w wygranym 2-0 (1-0) meczu 23. kolejki włoskiej Serie B z Genoą. Była to jego trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

5 lutego 2023, 16:15 - Parma (Stadio Ennio Tardini)
Parma Calcio 1913 2-0 Genoa CFC 1893
Adrian Benedyczak 32, Franco Vázquez 53 (k)

żółte kartki: Adrian Benedyczak, Vassílis Zagarítis - Stefano Sabelli, Eddie Salcedo, Stefano Sturaro.

sędziował: Francesco Fourneau (Rzym 1).

Benedyczak grał do 64. minuty, kiedy zmienił go Ange-Yoan Bonny. W drużynie gości Filip Jagiełło wszedł na boisko w przerwie, zastępując Alana Matturro.

Parma zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów, a Genoa jest wiceliderem z 40 punktami na koncie.

2009 rok - 5 lutego 2023, 18:19:18 - *.244.152.255
To co Adrian wyrabia na stadionach Serie B jest niewiarygodne.On już powinien odejść i iść do np. Empoli albo Spezii.W Parmie on sie dusi.

Ripper - 5 lutego 2023, 19:00:02 - *.home.aster.pl
mecz spadkowiczów z zeszłego sezonu

Boa - 5 lutego 2023, 19:03:20 - *.0.83.193.internetdsl.tpnet.pl
Parma to spadła w 2021 roku, Genoa w 2022.

Egzpert - 5 lutego 2023, 21:39:55 - *.static.korbank.pl
23. kolejka i trzeci gol. Faktycznie wciąga serie B nosem...

Jasnowidz - 5 lutego 2023, 23:04:39 - *.29.157.5.ipv4.supernova.orange.pl
Szkoda, że właśnie Benedyczak nie skorzystał z opcji transferu do tego Sassuolo, może by tam nie grał na początku, ale zebrałby więcej doświadczenia i co jak co to przechodząc tam jego drużyna mogłaby przynajmniej powalczyć o jakieś tam puchary, a tak niepotrzebnie może zmarnować się w słabiutkiej Parmie na poziomie Serie B.

Rtggg - 6 lutego 2023, 3:16:26 - *.play-internet.pl
Benedyczak do serie a ? 🤣 To wyszło by tak jak kozłowski w PL. Niby poszedł do holandi ale tam szału nie robi...

zorzek - 8 lutego 2023, 16:31:52 - *.centertel.pl
Śmieszne te wasze wpisy ,pisząc bzdury z własnej fantazji nie macie pojęcia jak Adi tam gra szkoda mi Was do tego nie dojdziecie.