5 lutego 2023, 19:26:00 - LukaszR
Gol Jakuba Kamińskiego

Jakub Kamiński strzelił gola dla Wolfsburga w przegranym 2-4 (1-3) meczu 19. kolejki Bundesligi z Bayernem. Była to jego pierwsza ligowa bramka w tym sezonie.

5 lutego 2023, 17:30 - Wolfsburg (Volkswagen Arena)
VfL Wolfsburg 2-4 FC Bayern München
Jakub Kamiński 44, Mattias Svanberg 81 - Kingsley Coman 9, 14, Thomas Müller 19, Jamal Musiala 73

żółte kartki: Paulo Otávio, Sebastiaan Bornauw - Joshua Kimmich, Leroy Sané, Leon Goretzka, Paul Wanner, Mathys Tel.
czerwona kartka: Joshua Kimmich (54. minuta, Bayern, za drugą żółtą).

sędziował: Harm Osmers (Dolna Saksonia).
widzów: 30 000.

Kamiński grał od 30. minuty, kiedy zmienił Maxence'a Lacroix. Wolfsburg jest na siódmym miejscu w tabeli z dorobkiem 29 punktów.

mati - 5 lutego 2023, 19:39:12 - *.128.248.208
Brawo Kamiński dobry bo wypromowany z Lecha oby tam wszystko było wporządku ze zdrowiem.

dziki. - 5 lutego 2023, 19:43:44 - *.sileman.net.pl
Brawo Kuba Brawo Zieloni

Ja 35 - 5 lutego 2023, 19:47:42 - *.centertel.pl
Piłkarze odchodzący z Lecha dają sobie radę w Europie a z innych zespołów zawodnicy chyba nie są zabardzo przygotowani do gry na wysokim poziomie.dobrymi przykładami np.Moder Kaminscy czy Kozłowski Karbownik.

Andrzeju - 5 lutego 2023, 19:48:57 - *.protonet.pl
Brawo Kamyk. Oby tak dalej. Dawaj maxa na treningach bo na wiosne ktoś się zgłosi, bo Polska zaczyna zbierać drużyne. Bądź gotowy! Polônia à frente

cool - 5 lutego 2023, 20:07:58 - *.244.152.255
Pięć minut temu w programie ZDF powiedziano że Bayern zainteresował sie Kamykiem.Będą o niego pytać

bibu - 5 lutego 2023, 21:15:03 - *.dynamic.dsl.as9105.com
tez ogladałem na ZDF, podobno maja wybulić 20 milionów wschodnioniemieckich marek.

Juras - 5 lutego 2023, 21:33:40 - *.dip0.t-ipconnect.de
Brawo Kuba ,Ino Szombry

bytom - 5 lutego 2023, 22:10:27 - *.centertel.pl
Ktoś wie ile Szombierki dostały za transfer Kamińskiego z Lecha do Niemiec?

Ano1 - 5 lutego 2023, 22:25:04 - *.play-internet.pl
Podobno taki dobry byl w tym meczu jedynym
co przegrali ze real go chce. Bramka na otarcie łez.Wstyd mysl polska zero fundamentu dziurawy ser ta obrona , generalnie caly czas do przodu jak jaca.Niech on sie nauczy obrony, bo z san marino bramki wpadły.

Adaa - 6 lutego 2023, 11:16:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szomierki pewnie nic z tego transferu nie dostały bo Kamyk przechodząc do Lecha miał 12 lat a wczesniejsz wiek nie liczy się do rozliczeń

Qweqw - 6 lutego 2023, 17:01:09 - *.play-internet.pl
Na pieniądze to kazdy chardy jest.Jest slaby bo , San Marino bylo widac jak gra.I narazie nie jest nic wart.Takze Szombierki nic nie dostana

andy - 6 lutego 2023, 22:39:38 - *.icpnet.pl
Bravo. Strzelić gola Manuelowi Neuerowi to jest coś! Bravo. Rio Bravo!