10 lutego 2023, 22:28:34 - euzi
Gol Filipa Jagiełły

Filip Jagiełło strzelił bramkę dla Genoi w wygranym 2-0 (1-0) meczu 24. kolejki włoskiej Serie B przeciwko Palermo. Dla 25-letniego pomocnika to trzecie ligowe trafienie w sezonie.

10 lutego 2023, 20:30 - Genua (Stadio Luigi Ferraris)
Genoa CFC 1893 2-0 US Città di Palermo
Albert Guðmundsson 25, Filip Jagiełło 90

żółte kartki: Stefano Sabelli, Silvan Hefti - Jacopo Segre, Aleš Matějů, Ionuț Nedelcearu.

sędziował: Livio Marinelli (Tivoli).

Jagiełło wszedł na boisko w 89. minucie za Alberta Guðmundssona. Genoa jest wiceliderem z dorobkiem 43 punktów.

emyot - 10 lutego 2023, 22:34:41 - *.centertel.pl
Grał 1 minutę i strzelił 1 bramkę. Gdyby grał 90 minut strzeliłby 90 bramek.

@emyot - 10 lutego 2023, 22:47:17 - *.hosted-by-worldstream.net
Strzeliłby 89, bo w 25. minucie strzelił już Guðmundsson.

@@emyot - 10 lutego 2023, 22:56:24 - *.226.160.38
Strzeliłby 90 bo jakby grał to właśnie za Guðmundssona za którego właśnie w 89 minucie wszedł

prof.nadzw - 10 lutego 2023, 23:26:23 - *.225.8.178 (*.182.150.27)