12 lutego 2023, 8:56:16 - gabrielba
Dwa obronione rzuty karne Filipa Kurty. Niewykorzystany rzut karny Oskara Zawady

Filip Kurto obronił dwa rzuty karne, a Oskar Zawada nie wykorzystał rzutu karnego w wygranym 2-1 (1-1) przez Macarthur FC meczu 16. kolejki australijskiej A-League z Wellington Phoenix FC.

12 lutego 2023, 7:00 - Sydney (Campbelltown Stadium)
Macarthur FC 2-1 Wellington Phoenix FC
Ulises Dávila 33, Moudi Najjar 49 - Bożidar Krajew 4

żółte kartki: Jed Drew, Kearyn Baccus - Yan Sasse, Alex Rufer, Oskar van Hattum.

sędziował: Alireza Faghani (Iran).
widzów: 2543.

W 41. minucie Oskar Zawada (Wellington Phoenix) nie wykorzystał rzutu karnego (Filip Kurto obronił).
W 44. minucie Yan Sasse (Wellington Phoenix) nie wykorzystał rzutu karnego (Filip Kurto obronił).
W 57. minucie Ulises Dávila (Macarthur) nie wykorzystał rzutu karnego (Oliver Sail obronił).

W zespole gospodarzy Kurto rozegrał pełne spotkanie, a Jake McGing (kiedyś Wisła Płock) wszedł na boisko w 81. minucie, gdy zszedł z niego Matthew Millar. Cały mecz w drużynie gości zagrał Zawada, który zanotował asystę.

Macarthur jest na ósmym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 21 punktów, a Wellington Phoenix zajmuje szóstą lokatę z 21 "oczkami".

nick - 12 lutego 2023, 9:00:45 - *.241.223.43
Działo się.

ueo - 12 lutego 2023, 9:06:07 - *.hostwebmedia.com.br
to się dziej defensywny napastnik zawada tam karierę robi. Trzeba się zastanowić jaki to poziom IV liga nasza?

kibol - 12 lutego 2023, 9:08:42 - *.pa.vic.optusnet.com.au
Fajnie się oglądało ten bratobójczy pojedynek. Jeśli chodzi o poziom to byś się mocno zdziwił.

Janusz - 12 lutego 2023, 9:13:04 - *.dynamic.chello.pl
Chyba trzeba będzie się przerzucić na ligę nowozelandzką, bo naszej eklasiny po przerwie zimowej oglądać nie sposób. Może dzisiaj ktoś coś wreszcie pokaże, bo do tej pory najbardziej "spektakularne" było padolino Sobiecha hehe

kkk - 12 lutego 2023, 10:37:11 - *.196.217.178.revdns.city-net.pl
czy Alex Rufer z Wellington ma cos wspólnego z Wyntonem Ruferem?, oprócz nazwiska oczywiście

Polski Joh - 12 lutego 2023, 11:11:08 - *.cust.static-ipl.aapt.com.au
Oglądam któryś już mecz Zawadyw A League i ten chłopak jest naprawdę w gazie. Moim zdaniem po tym sezonie pójdzie gdzies do lepszego klubu na przykład do mls. Filip Kurto super mecz i w końcu wrócił na właściwe tory, lecz nie ma łatwo bo jego drużyna gra słabiutko i mu nie pomaga w tym

artikks - 12 lutego 2023, 12:25:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
kurto kozak

Adaś - 12 lutego 2023, 13:41:46 - *.146.120.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Obaj z Olsztyna. Z tego wniosek, że w Stomilu tylko "zapasówki' zostały i archaiczny stadion.

kkk - 12 lutego 2023, 14:59:56 - *.196.217.178.revdns.city-net.pl

górski - 12 lutego 2023, 20:13:58 - *.tor-exit.nothingtohide.nl
Santos bierz ich do kadry!

d2bo - 12 lutego 2023, 23:02:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@uso: spokojnie połowa klubów z naszej ekstraklasy byłaby przez australijskie kluby ogrywana.

max29 - 13 lutego 2023, 9:09:13 - *.150.135.139
@kkk: Alex Rufer to bratanek Wyntona Rufera.