12 lutego 2023, 14:50:11 - dwieladek
Gol Jakuba Piotrowskiego w rezerwach Łudogorca

Jakub Piotrowski strzelił gola dla rezerw Łudogorca Razgrad w wygranym 1-0 (1-0) meczu 18. kolejki bułgarskiej II ligi z Miniorem Pernik. Dla 25-letniego pomocnika, który rozegrał całe spotkanie, to pierwsze ligowe trafienie w rezerwach w tych sezonie.

12 lutego 2023, 13:00 - Razgrad (Stadion Gnezdo na orli)
Łudogorec Razgrad 2 1-0 Minior Pernik
Jakub Piotrowski 15

żółte kartki: Matías Tissera, Chiusein Kelowłujew, Welisław Minkow, Cwetosław Petrow - Iwan Wylew, Dimityr Sawow, Dejwid Dżorow, Wencisław Wasilew, Aleksandyr Stojanow.

sędziował: Petyr Kuzew (Gabrowo).

W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrał Jorginho (w przeszłości Wisła Płock).

Rezerwy Łudogorca zajmują siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

Hieronim s - 12 lutego 2023, 14:53:52 - *.adwa.net.pl
...a jeszcze niedawno przymierzany był do kadry :D

Wrwr - 12 lutego 2023, 14:54:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten to robi karierę hah

Eyr - 12 lutego 2023, 14:55:58 - *.play-internet.pl
Pomyśleć że on był w szerokiej kadrze spasionego na ms. Mam też pytanie, kiedy informacje o występach w rezerwach innych orłów znad Wisły?

kibollp - 12 lutego 2023, 14:57:05 - *.icpnet.pl
W pierwszym zespole gra regularnie, dziś zagrał w rezerwach, by utrzymać rytm meczowy po zawieszeniu za kartki w lidze.

mati - 12 lutego 2023, 14:58:41 - *.154.177.15
Dajcie se spokój z tym Piotrowskim czy Karbownikiem w reprezentacji, Europa zweryfikowała nie miejmy złudzeń.

gęg - 12 lutego 2023, 15:16:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A czy Tymek 2115 podbił już Grecję?

mati - 12 lutego 2023, 15:18:04 - *.154.177.15
@gEg akurat Puchacz gra regularnie ostatnio 90 minut na lewej obronie, Kamiński gol z Bayernem i też pierwszy skład.

Mspartizan - 12 lutego 2023, 15:18:38 - *.204.108.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Minior w języku bułgarskim oznacza Górnik.

Jontek - 12 lutego 2023, 16:08:48 - *.centertel.pl
Pora na ekstraklase!

Janusz - 12 lutego 2023, 16:26:57 - *.centertel.pl
Ale Iwan Wylew brzmi znajomo. Na budowie we Wrocławiu mamy gościa o podobnej ksywce tylko jest ze Lwowa a nie Bułgarii.

1245 - 12 lutego 2023, 16:42:53 - *.play-internet.pl
Puchacz to sie nadaje na tarcie chrzanu.On defensywnie nie umie nic i poza tym dziwnie biega. Kaminski z amatorami z San Marino swietnie zagrał,aż oczy bolały w debicie.Im juz trzeba definitywnie podziękować

ncmnts - 12 lutego 2023, 16:44:27 - *.dynamic.chello.pl
szał...

mati - 12 lutego 2023, 16:55:13 - *.cccs.de
@1245 mecz z San Marino?Człowieku kiedy to było, Kamiński od tego czasu stał się podstawowym zawodnikiem w Bundeslidze. Różnica między Puchaczem a Karbownikiem jest taka że Puchacz gra w Grecki a Karbownik się od niej odbił, nawet w 2 Bundeslize nie gra.

jasiu - 12 lutego 2023, 17:55:37 - *.centertel.pl