17 lutego 2023, 22:40:59 - dwieladek
Debiut Kacpra Radkowskiego w Bohemians

Kacper Radkowski zadebiutował w Bohemians w wygranym 2-1 (1-0) meczu 1. kolejki irlandzkiej ekstraklasy z Cork. 21-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

17 lutego 2023, 20:45 - Cork (Turners Cross)
Cork City FC 1-2 Bohemian FC
Ruairí Keating 82 - Grant Horton 19, Jordan Flores 53

żółte kartki: Kevin Čustović - Jordan Flores.

sędziował: Robert Hennessy.
widzów: 6487.

W drużynie gości były zawodnik Jagiellonii Białystok Kris Twardek w 89. minucie zmienił Dylana Connolly'ego.

Irtysz_21 - 17 lutego 2023, 22:58:08 - *.231.0.99.koba.pl
niezła frekwencja, nie powiem że nie

jedrzej202 - 17 lutego 2023, 23:24:23 - *.50.238.89.static.smgr.pl
Cork City - niegdyś czołowa drużyna Irlandii teraz jest beniaminkiem elity.
W 2. lidze Treaty United to tak naprawdę dawny Limerick FC, a wolne miejsce po Cabinteely zostało zajęte dopiero w tym roku, a więc sezon po wycofaniu tamtej ekipy. Dostała je nowa drużyna o nazwie Kerry FC.

NickVanAxe - 17 lutego 2023, 23:40:47 - *.228.225.155