18 lutego 2023, 17:01:11 - dwieladek
Łukasz Skorupski obronił rzut karny

Łukasz Skorupski z Bologna FC 1909 obronił rzut karny w wygranym 2-1 (1-0) wyjazdowym meczu 23. kolejki włoskiej Serie A z UC Sampdoria. 31-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

18 lutego 2023, 15:00 - Genua (Stadio Luigi Ferraris)
UC Sampdoria 1-2 Bologna FC 1909
Abdelhamid Sabiri 68 (k) - Roberto Soriano 28, Riccardo Orsolini 90

żółte kartki: Bruno Amione, Filip Đuričić, Tomás Rincón - Jhon Lucumí.

sędziował: Massimiliano Irrati (Pistoia).
widzów: 18 269.

W 71. minucie Abdelhamid Sabiri (Sampdoria) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Skorupski obronił).

Poza kadrą meczową drużyny gości znalazł się Kacper Urbański.

Bologna zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów.

2009 rok - 18 lutego 2023, 17:13:24 - *.adsl.inetia.pl
Jak Wojtek Szczęsny zakończy karierę to dzięki Łukaszowi będziemy mieli bramkarza na lata

@2009 rok - 18 lutego 2023, 17:23:14 - *.189.38.2.maxnet.net.pl
On jest tylko rok młodszy.

ŻoryKSG - 18 lutego 2023, 17:25:55 - *.151.34.33
Brawo Łukasz, jesteś zdecydowanie pierwszy w kolejce na bramkę po Wojtku Szczęsnym.

mati - 18 lutego 2023, 17:26:08 - *.tor-exit.nothingtohide.nl
Zacznijmy od tego że Szczęsny jest tylko o rok starszy od Skorupskiego. Po za tym nawet jak Szczęsny odejdzie z Juve to napeno znajdzie klub w Anglii albo gdzieś indziej.

Krótko - 18 lutego 2023, 17:54:46 - *.dynamic.chello.pl
To ten co puścił gola z San Marino?

zamek - 18 lutego 2023, 18:05:50 - *.dynamic.chello.pl
Karny jak karny, ale obrona dobitki to dopiero majstersztyk. Brawo Łukasz!

viva - 18 lutego 2023, 18:32:59 - *.versanet.de
czy mamy wogole godnego nastepce dla szczesnego na lata ? ktos z mlodziezowki ?

Dunlopp - 18 lutego 2023, 19:05:22 - *.home.aster.pl
Wielkie mi coś 😜Maciek Gostomski🟢⚫ dzisiaj też obronił rzut karny w meczu Górnika Łęczna że Stalą Rzeszów...

Raffaello - 18 lutego 2023, 19:05:40 - *.204.108.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prawda jest taka że Polska ma Szczęsnego i Skorupskiego a potem długo długo długo nic. Żaden Grabara majecki do kadry się nie nadaje. I to jest dramat polskiej piłki nożnej. Polska zawsze słynęła z bramkarzy no właśnie słynęła...

jn.KSG.32 - 18 lutego 2023, 20:14:15 - *.play-internet.pl
Brawo Łukasz.

Every Mome - 19 lutego 2023, 0:22:47 - *.96.231.111.ipv4.supernova.orange.pl
Naprawdę nasza polska kadra powinna w przyszłości duże nadzieje wiązać ztym Kacprem Urbańskim.

@2009 - 19 lutego 2023, 1:22:16 - *.as13285.net
jakbyś trochę więcej oglądał serie a, to byś nie gadał takich pierdół. przeciętny bramkarz z słabeusza seria a, czasami zagra wybitny mecz.
ten pod spodem tez kocopoli, bo co z tego ze rok roznicy jak Wojtek nie ukrywa, że chce szybko skończyc karierę, a Skorupski w tych czasach moze grać do 40

nie ma lip - 19 lutego 2023, 16:53:58 - *.play-internet.pl
Brac go do BARCELONY lub REALU jak obronił karnego 111 SENSACJA !!!