Fortuna I liga: Arka 1-3 Wisła

18 lutego 2023, 17:30 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 1-3 Wisła Kraków
Dawid Gojny 39 - Boris Moltenis 55, 60, Mateusz Młyński 64

Arka: 22. Daniel Kajzer - 14. Bartosz Rymaniak (64, 32. Przemysław Stolc), 29. Michał Marcjanik, 13. Ołeksandr Azaćkyj, 94. Dawid Gojny - 21. Kacper Skóra (71, 37. Mateusz Stępień), 55. Janusz Gol (86, 8. Marcus Vinícius), 6. Sebastian Milewski, 17. Luan Capanni (64, 77. Mateusz Żebrowski), 9. Omran Haydary - 68. Karol Czubak.

Wisła: 31. Mikołaj Biegański - 25. Bartosz Jaroch, 26. Igor Łasicki, 4. Boris Moltenis, 28. David Juncà (75, 43. Dawid Szot) - 19. Miki Villar (62, 37. Álex Mula), 41. Kacper Duda (62, 3. Tachi), 7. Igor Sapała (81, 53. Wiktor Szywacz), 10. Luis Fernández, 11. Mateusz Młyński - 9. Ángel Rodado (62, 24. Sergio Benito).

żółte kartki: Luan Capanni, Skóra, Żebrowski, Stolc - Duda, Villar, Juncà, Tachi.

mati - 18 lutego 2023, 19:28:38 - *.as13285.net
Dobra ta arka, tak na druga piatke I-wszej ligi! Z takimi potegami to nawet Wisla wygrywa!

Zico - 18 lutego 2023, 19:30:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Arka Dziady!! Arka Dziady!! ŁO Matko 😪

Trabant - 18 lutego 2023, 19:30:07 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Wiselko! Świetna gra w drugiej połowie. A tych pseudo komentatorów nie dało się w pierwszej połowie słuchac - spuszczali się z zachwytu nad tą Arka xD

Widzew10 - 18 lutego 2023, 19:30:09 - *.play-internet.pl
Brawo Wisełka jesteście na dobrej drodze powrotu do ekstraklasy? WRWE

The Hoop - 18 lutego 2023, 19:30:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
👏 tylko nie skończcie jak w jesieni

Raffaello - 18 lutego 2023, 19:31:13 - *.204.96.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wisła Kraków obecnie kandydat numer jeden do awansu.

AnWo_64 - 18 lutego 2023, 19:31:14 - *.centertel.pl
No nie. Po pierwszej połowie musialem odpuścić oglądanie (obowiązki), a tu szok!!!

ZnawcaT - 18 lutego 2023, 19:32:12 - *.dynamic.chello.pl
Arka grała, Wisła strzelała. Taktyka Sobola - laga do przodu + stały fragment... Ale fart za chwilę się skończy...

mati - 18 lutego 2023, 19:32:43 - *.0xdeadbeef.network
Brawo dla Wisły minimum baraże, hiszpański zaciąg Wisły Ramireza zdaje egzamin.

Max - 18 lutego 2023, 19:32:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry jutro Zwycięstwo!👍😉 i awans wyżej w tabeli!..

Obiektywny - 18 lutego 2023, 19:33:04 - *.164.254.101.awist.pl
Arka lepsza zwłaszcza w pierwszej połowie. Wisła w drugiej połowie odżyła po stałym fragmencie. Jak to mówią zwycięzców się nie sądzi, trzy punkty dla Wisły. Arka bardzo agresywna pozytywnie dobry pressing i wydaje mi się, że Arka i Wisła mogą zagrać w barażach o ekstraklasę

Szymek - 18 lutego 2023, 19:47:07 - *.21.165.14.ipv4.supernova.orange.pl
Panie treneiro. Mam nadzieje,że wyleczył się pan z Kajzera. 2 bramki jego.

JS - 18 lutego 2023, 19:49:10 - *.centertel.pl
Widzew,Ruch,Wisła,Elana,KKS Kalisz.I wszystko w temacie.

Wisełka - 18 lutego 2023, 19:56:38 - *.dynamic.chello.pl
WRWE gra i 3 punkty ma. Wisła i Ruch awans.

Sps - 18 lutego 2023, 19:59:23 - *.play-internet.pl
Brawo Wisełka. Płyńcie po awans

Tomek k. - 18 lutego 2023, 19:59:44 - *.play-internet.pl
@Raffaello Trochę Cię fantazja poniosła. Wisła Kraków kandydat nr 1 do awansu? Gruba przesada. Jeden z kandydatów tak. Jakby Arka mocniej docisnęła w 1 połowie to 3 bramki Wisły mogło być za mało nawet na remis. Jeszcze jutro ważny mecz który też warto obejrzeć. Więc jutro Wisła może jeszcze zanotować spadek w tabeli

Kibic - 18 lutego 2023, 20:01:32 - *.147.104.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wisła nic nie grała a wygrała szok.

Stachu - 18 lutego 2023, 20:02:38 - *.204.36.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Wisla z Krakowa pieknie !

ivo - 18 lutego 2023, 20:16:00 - *.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
trenerze hermes podziękuj swojemu mentorowi jaroslawowi ktory dał dziś złą kartkę ze składem

Dick - 18 lutego 2023, 20:20:08 - *.204.32.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mateusz Mlynski dobija Arke wspaniale chlopak urodzony w Gdyni byly Arkowiec wiedzial co ma zrobic Brawo Wisla

sdf - 18 lutego 2023, 20:22:55 - *.cdn77.com
Ale wstyd przed Marianem

Mortal - 18 lutego 2023, 20:28:13 - *.play-internet.pl
No... Robi się ciekawie... Na pohybel ogniwu Kraków

futbolista - 18 lutego 2023, 20:28:23 - *.boid.qwest.net
zly wynik dla Lechii. lecz nadal liczymy na sukces i Arce i Chojnicom. pozdrowka dla Modrzejewskich.

Teodor - 18 lutego 2023, 20:53:11 - *.204.45.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No to Wisla mi dzisiaj zaimponowala tak trzymac !

romek - 18 lutego 2023, 21:06:54 - *.29.143.51.ipv4.supernova.orange.pl
Wisła do elity - PEWNE INFO, Areczka jeszcze zbiera zęby z podłogi.

dzl - 18 lutego 2023, 21:10:11 - *.play-internet.pl
Dobrze,że zwątpiłem i nie chodzę już na mecze Arki.

xoxigorxox - 18 lutego 2023, 21:10:34 - *.dynamic.mm.pl
lepiej madrze stac niz glupio biegac. arkowcy napaleni na wisle jak by grali w lisze mistrzow. jakosc wygrala z dziadostwem. komentatorzy feddek i dziadzia ponizej krytyki. o dziwo marciniak w miare.

tak_pytam - 18 lutego 2023, 21:15:02 - *.dynamic.chello.pl
Strasznie mało kibiców Wisły w Gdyni - czyżby protest czy selekcja wyjazdowa?

Zenek - 18 lutego 2023, 21:15:38 - *.205.240.135.static.t-mobile.pl
Mistrzowie baraży,rok nie wyrok

roy 58 - 18 lutego 2023, 21:25:28 - *.toya.net.pl
Jestem kibicem ŁKS-u.Bardzo dobry mecz Arki w pierwszej połowie.Doskok,asekuracja,zbieranie drugich piłek i gra do przodu.Dla mnie extraklasa.Nie wiem co było w szatni.Druga połowa,tylko po stałych fragmentach dla Wisły,reszte grała Arka.Jak się skończyło-każdy widział.Chciałbym zwrócić uwagę kibiców,na pracę sędziego-był,a tak naprawdę go nie było.Brawo Szymon Marciniak-takich sędziów nam trzeba

Szpulka - 18 lutego 2023, 21:51:27 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Brawo Wisełka.Jazda po Ekstraklase

przedkrako - 18 lutego 2023, 21:53:43 - *.6.168.167.ipv4.supernova.orange.pl
ta Arka to pasuje wejsc Wisla jak by przegrala dzis to juz po awansie

RTSiak - 18 lutego 2023, 21:54:05 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Wisełka, brawo Ruch, brawo Widzew ... piękny weekend .. Wisełka i Ruch ... widzimy się w następnej rundzie w ekstraklasie! Powodzenia!

roy 58 - 18 lutego 2023, 22:41:14 - *.toya.net.pl
do-Pana xoxigorxox-dla mnie Marciniak na 6 .Panowie redaktorzy bardzo wcześnie,byli za Arką,by póżniej,przy wyniku 3-1 dla Wisły ,cały czas szukali błędu w grze Arki.Wisła poszukała błędu w ustawieniu i to zrobiła.Kogo obchodzi jak wygrała

19 Pasy 06 - 18 lutego 2023, 23:30:47 - *.fiberway.pl
i tak Arka awansuje kosztem Wisły

zdziwiony - 19 lutego 2023, 0:59:24 - *.adsl.inetia.pl
Arka grała, Azory mega fart

Anty Trol - 19 lutego 2023, 1:18:39 - *.164.254.101.awist.pl
@19Pasy06 czemu tak nie nienawidzisz Wisły? Że jest bardziej utytułowana ma więcej tytułów i kibiców. Jak masz jaja chłopcze to idz na R22 i powiedz, że Cie wkur Wisła... Powodzenia i nie pisz głupot hejterze ha ha ha

Bakugan - 19 lutego 2023, 2:14:32 - *.mazol.com
Klub z Gdyni celowo zaniża frekwencje, żeby nie płacić $$$ za ochronę. Skoro na dzisiejszym spotkaniu było 6500 tysiąca kibiców to gdzie ma wejść pozostałe 9 ?? Farsa.

mundi - 19 lutego 2023, 3:34:06 - *.240.139.6
mnie dziś najbardziej podobał się sędzia, gość "tylko" sędziował, brawo Marciniak klasa światowa.

Gustaw - 19 lutego 2023, 7:02:34 - *.204.44.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Wisla Arka zatopiona przez Wisle

Arkowiec - 19 lutego 2023, 8:47:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przed meczem arkowcy pogonili przybledy z moszczenicy, lasku i pabianic. Lech,Arka,Craxa bez biedoty z kalesa, z pozolknietymi od moczu lapskami.

Aidan - 19 lutego 2023, 9:18:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice Arki chyba nie wierzą w awans jeśli na meczu z takim rywalem na stadionie niespełna 7 tyś. Życzę sprawiedliwej walki o awans. ŁKS, Ruch, Wisła, Arka takie marki powinny grać w Ekstraklasie 88

baj baj - 19 lutego 2023, 9:48:28 - *.ftth.glasoperator.nl
I bardzo dobrze. Wybic arce Ekstraklase z glowy.

Jarek - 19 lutego 2023, 10:12:03 - *.136.137.247
Zamówili 300 biletów, wszystkie wykorzystali , pojechali stali bywalcy spierani przez kilkunastu z Lechii Gdańsk

Bobunio - 19 lutego 2023, 10:35:10 - *.146.193.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wiselka pieknie to wykorzystala jeszcze Mateusz Mlynski Gdynianin sprawe do konca zalatwil Brawo Wisle awans sie nalezy

FANatyk - 19 lutego 2023, 10:59:51 - *.centertel.pl
Klątfa arki trwa odkąd zaczęli wąchać się z łks

Pakeros - 19 lutego 2023, 11:13:33 - *.147.104.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@dick mlynski nie jest z Gdyni ani tam urodzony

Pac - 19 lutego 2023, 11:43:25 - *.51-174-101.customer.lyse.net
Mecz trwa 90 min ...
Pierwsza połowa piękna a 2 tragedia wolał bym 2 przeciętne i 1pkt aby wciąż zachowywać szansę do czołówki
A tak znów awans oddała się o rok...

wnuk - 19 lutego 2023, 12:15:42 - *.dynamic.chello.pl
Czy ktoś z R22 pamięta kiedy OSTATNIO Wisła wygrała mecz, który przegrywała podczas?