19 lutego 2023, 17:51:25 - gabrielba
Bramka Aleksandra Buksy w rezerwach Standardu

Aleksander Buksa strzelił gola dla rezerw Royal Standard de Liège w zremisowanym 2-2 (1-2) meczu 19. kolejki belgijskiej II ligi z rezerwami KRC Genk. Dla 20-letniego napastnika to drugie ligowe trafienie w tym sezonie.

19 lutego 2023, 16:00 - Genk (Cegeka Arena)
Jong KRC Genk 2-2 SL16 FC
Victory Beniangba 3, 10 - Aleksander Buksa 29 (k), Brahim Ghalidi 79

żółte kartki: Aziz Ouattara, Jay-Dee Geusens - Léandre Kuavita, Lucas Noubi.

sędziował: Anthony Letellier.

Buksa grał do 81. minuty, gdy zmienił go Amine Benfriha.

SL16 jest na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 19 punktów.

Icardi - 19 lutego 2023, 17:54:22 - *.adsl.inetia.pl
To ten wielki talent z Wisły? ile on ma dziś lat? ze 20 już pewnie. Czas wracać do jakiejś Lechii

2009 rok - 19 lutego 2023, 18:00:24 - *.adsl.inetia.pl
Buksa i Stalmach w ten weekend najlepszymi polskimi piłkarzami w Europie.Obaj strzelili gole w swoich drużynach.Stelmach strzelił w barwach wielkiego AC Milan

yes - 19 lutego 2023, 18:15:28 - *.43.248.217.ipv4.supernova.orange.pl
Mam szczere obawy, czy młody Buk$a nadawałby się dziś do Wieczystej.

Kaliszak - 19 lutego 2023, 19:26:33 - *.dynamic.mm.pl
ano tak to jest jak sie slucha wielkich agentow ktorzy wroza wielka kariere. Prowizje wezma i kolejnych naciagaja

ed_ward - 19 lutego 2023, 21:32:03 - *.184.254.51.ipv4.supernova.orange.pl
bedzie królem strzelców czy co

kibol - 20 lutego 2023, 1:35:51 - *.pa.vic.optusnet.com.au
Nie tak mialo byc, mialo byc zupelnie inaczej.

Kibol - 20 lutego 2023, 11:30:46 - *.dynamic.chello.pl
Nie wiem co wam nie pasuje? Chłop strzela w 2 lidze belgijskiej, jak dalej mu tak pójdzie to dostanie szanse w 1 lidze. Trzymam kciuki.

Bytoviak - 20 lutego 2023, 12:10:33 - *.petrus.pl
@kibol 2 liga belgijska to taki poziom 3 ligi polskiej. Strzelił tylko karnego. Teraz wiesz co ludziom nie pasuje?