19 lutego 2023, 22:51:50 - Pawel97
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Barcelony w wygranym 2-0 (2-0) meczu 22. kolejki hiszpańskiej Primera División z Cádiz. Dla kapitana reprezentacji Polski był to 15. ligowy gol w tym sezonie.

19 lutego 2023, 21:00 - Barcelona (Spotify Camp Nou)
FC Barcelona 2-0 Cádiz CF
Sergi Roberto 43, Robert Lewandowski 45

żółte kartki: Frenkie de Jong, Franck Kessié - Roger Martí, Rubén Alcaraz, Fede San Emeterio.

sędziował: Pablo González Fuertes (Asturia).
widzów: 72 010.

Lewandowski grał do 74. minuty, gdy zastąpił go Raphinha.

Barcelona jest liderem tabeli z dorobkiem 59 punktów.

2009 rok - 19 lutego 2023, 22:54:27 - *.adsl.inetia.pl
Tym golem Robert nie tylko sie przełamał ale udowodnił że nadal jest najlepszym napastnikiem świata

fajasport - 19 lutego 2023, 22:55:42 - *.adsl.inetia.pl
Forma dobra na ŁKS albo na Chojniczankę

Bolo - 19 lutego 2023, 22:58:50 - *.net.autocom.pl
Znowu ogórkom szczelił

hejmej - 19 lutego 2023, 22:58:55 - *.162.212.51
Same Roberty strzelały bramy, polski Roberto i Pierdzi Roberto.

Malpa - 19 lutego 2023, 23:19:35 - *.play-internet.pl
Znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim miejscu … taka prawda

szyderca - 19 lutego 2023, 23:28:45 - *.ftth.glasoperator.nl
Bolo ty se tez "szczel" gola w rajtuzy.

futbolista - 19 lutego 2023, 23:29:54 - *.boid.qwest.net
grac w teamie z Niemcami, to zupelnie co innego, jak z Latynosami. Robert tutaj wiele nie osiagnie, tylko od czasu do czasu i coraz mniej i rzadziej.

oleandro - 19 lutego 2023, 23:37:03 - *.as13285.net
@malpa
No chyba o to chodzi. Jakby to było takie łatwe to czemu np. Podlinski tak nie robi.

e(L)ka - 19 lutego 2023, 23:42:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Znowu na pustaka.Nudne się już to robi.

marcinho - 20 lutego 2023, 1:17:03 - *.dynamic-4-waw-k-3-3-0.vectranet.pl
z metra i na pustaka s... blablabla tak wiemy słyszeliśmy

Boa - 20 lutego 2023, 4:35:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Strzelił w końcu na Camp Nou, ale zadziwiający jest ten jego zjazd od października. Ogólnie znowu same straty, a przecież wejście do Barcelony miał fenomenalne.

Jaro - 20 lutego 2023, 4:45:49 - *.dynamic.mm.pl
I tak Mekambe lepsiejszy nie mówiąc już o Mambeppe dwie bramki wczoraj strzelił, dwa razy więcej niż Bobuś.

varadi - 20 lutego 2023, 6:20:10 - *.play-internet.pl
Pryszczate pustaki możecie sobie "szczelac" do pisuaru

1950 - 20 lutego 2023, 7:01:24 - *.105.229.6
teraz czas żeby coś strzelił w teatrze marzeń

Polek - 20 lutego 2023, 8:57:03 - *.146.126.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lewandowski w Barcelonie przy dograniu z boku często jest innym miejscu niż robił to w bayernie .. tak jakby w ogóle nie liczył ze ktoś będzie wrzucał

LuksTSP - 20 lutego 2023, 11:03:20 - *.5.249.230.static.kolnet.eu
Ewidentnie wygląda jakby męczyła gra w FCB i nie wygląda na zadowolonego. Chyba nie tak to sobie wyobrażał.

jano - 20 lutego 2023, 12:36:58 - *.dynamic.chello.pl
e(L)ka .Nudne jest to narzekanie. Co to jest pustak dla ciebie Gościu .Lewandowski przyjął piłkę , zrobił sobie miejsce zmylił bramkarza i celnie strzelił.

Gool - 20 lutego 2023, 15:03:28 - *.163.106.212.multiplay.pl