20 lutego 2023, 18:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)

Sandecja: 1. Matúš Putnocký - 13. Jakub Iskra, 28. Michal Piter-Bučko, 90. Tomasz Boczek, 24. Kamil Słaby - 27. Damian Chmiel (90, 47. Krystian Palacz), 33. Bartłomiej Kasprzak (90, 10. Robert Kirss), 6. Maissa Fall, 9. Denis Potoma (70, 16. Michał Walski), 77. Martin Košťál (63, 19. Dariusz Pawłowski) - 7. Jakub Wróbel.

Resovia: 1. Branislav Pindroch - 3. Łukasz Seweryn, 24. Aleksander Komor, 87. Ruben Hoogenhout, 23. Miłosz Kałahur - 4. Rafał Mikulec, 6. Bartłomiej Wasiluk, 59. Mehdi Lehaire, 10. Marek Mróz (77, 2. Mateusz Bondarenko), 42. Bartłomiej Eizenchart (85, 98. Kamil Antonik) - 21. Jakub Sylvestr (70, 16. Maciej Górski).

żółte kartki: Kasprzak, Potoma, Słaby - Wasiluk, Mróz, Komor, Pindroch, Mikulec, Hoogenhout.
czerwona kartka: Aleksander Komor (74. minuta, Resovia, za drugą żółtą).

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 152.

W 75. minucie Michał Walski (Sandecja) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Tadeusz Grabowski.

Rzeszów - 20 lutego 2023, 20:01:25 - *.ostnet.pl
Szkoda Sandecjo cały Rzeszów ci kibicował

Pielgrzym - 20 lutego 2023, 20:01:44 - *.adsl.inetia.pl
Wynik sprawiedliwy.Żadna drużyna nie zasługuje na 1 ligę.

Mielcok - 20 lutego 2023, 20:04:29 - *.centertel.pl
FKS&KKS szkoda tego niewykorzystanego karnego...

Girgis - 20 lutego 2023, 20:05:50 - *.dip0.t-ipconnect.de
ewidetnie sędzia skrzywdził Resovię... Sandecja cienka

Abc - 20 lutego 2023, 20:09:32 - *.dynamic.chello.pl
Pskit kończ waść wstydu oszczędź.

Marek - 20 lutego 2023, 20:12:17 - *.static.smlw.pl
Dwa karne dla Sandecji, czerwona kartka dla Resovii na pół godziny przed końcem i przedłużony mecz o 10 minut...

rt - 20 lutego 2023, 20:17:56 - *.rz.izeto.pl
na kurnik farmazonovia może wrócić dopiero w 3 lidze
ale prosimy o cierpliwość!

Buncol - 20 lutego 2023, 20:22:42 - *.dynamic-1-kat-k-5-2-0.vectranet.pl
Drużyna lepiej grająca w piłkę dostała 8 żółtych kartek i przeciwko sobie 2 karne. Brawo sędziowie -o to w polskiej piłce chodzi, niech rośnie poziom... Jeden piłkarz Sandecji zachował się jak człowiek.

Marek - 20 lutego 2023, 20:28:42 - *.static.smlw.pl
Do tych co już widzą Resovię w 2 lidze. Skoro Resovia jest taka słaba to czy to nie wstyd dla klubu, który mierzy w Ligę Mistrzów przgrać z nią derby u siebie?

Kame - 20 lutego 2023, 20:30:04 - *.centertel.pl
To trochę zabawne, że ktoś tydzień temu tak się podniecił po 3:0 Sandecji z Łęczną, że obstawiał marsz w górę tabeli i spokojne utrzymanie haha

KIBIC - 20 lutego 2023, 20:40:11 - *.centertel.pl
zardzewiolki jaki byl wynik w sobote ...???
Oj jak wy macie krotka pamiec ...
Resovia jest waszym tlenem na zycie ...
Kundle z lancuchem u szyi ...

Kickero - 20 lutego 2023, 20:41:59 - *.43.6.228.ipv4.supernova.orange.pl
Ale że sandecja na drugą połowę wyszła przegrywając??? Koko nie płakał dzisiaj?

Rzeszów - 20 lutego 2023, 21:32:35 - *.dynamic.chello.pl
Cały Rzeszów czyli kto? Chyba tylko zakompleksione burki z kanałów nowego miasta. Rzeszów = RESOVIA

lipaaa - 20 lutego 2023, 21:42:10 - *.244.10.213
SANDECJA dziadygi !!!

Borg - 20 lutego 2023, 22:26:08 - *.dynamic.chello.pl
Mecz w którym karty rozdawał wiatr.. tak z perspektywy telewidza to wyglądało. Pierwsza połowa dla Sandecji,druga do 70 minuty dla Resovii. 2 karne z których pierwszy można wybronić, drugiego raczej nie, w ich efekcie czerwona kartka. Czy konieczna ta druga, jak piłka szła w trybuny? Chyba nie. Ilością kartek za lekkie przewinienia sędzia Pskit się trochę wygłupił. Na plus to, że mecz lepszy niż pierwsze starcie tych drużyn w tym sezonie,pomimo warunków.

rejtana-r - 20 lutego 2023, 22:29:13 - *.ujscie.net
każdy pkt cieszy i normalni to szanują-oprócz szmaciarzy z zapory

Tropson - 20 lutego 2023, 22:35:39 - *.dip0.t-ipconnect.de
Resovia się rozkręci, doszli nowi zawodnicy i będą punkty, pozdrowienia z Legnicy. W Rzeszowie tylko Resovia.

Muni - 20 lutego 2023, 22:47:27 - *.play-internet.pl
Sandecja sfrajerowała ten mecz i tyle. 3 punkty były do na wyciagniecie ręki ale pozostaje niedosyt i tyle.

Ś.m.k. - 21 lutego 2023, 11:05:38 - *.137.6.165
Brawo Sandecja! Cały Rzeszów dziękuje za walkę i urwanie resovii 2 pkt. Strefa spadkowa nadal wygląda tak jak powinna.

Ś.m.k. - 21 lutego 2023, 12:07:41 - *.233.42.228
Wielka szkoda, że Sandecja zmarnowała karnego…

cv - 21 lutego 2023, 19:25:11 - *.150.165.207.skyware.pl