23 lutego 2023, 21:33:52 - Kamilos
LKE: Czerwona kartka Jakuba Piotrowskiego

Jakub Piotrowski został ukarany czerwoną kartką w przegranym 1-2 (0-1, 1-2, 1-2) po dogrywce przez jego Łudogorca Razgrad (Bułgaria) rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy z RSC Anderlecht (Belgia). W rzutach karnych Łudogorec przegrał 0-3. Polak rozpoczął mecz w wyjściowym składzie.

23 lutego 2023, 18:45 - Anderlecht (Lotto Park)
RSC Anderlecht 2-1 pd. k. 3-0 Łudogorec Razgrad
Franco Russo 13 (s), Yari Verschaeren 68 - Thiago 71

karne: (0-0 Pipa - obroniony), 1-0 Lior Refaelov, (1-0 Dominik Jankow - obroniony), 2-0 Jan Vertonghen, (2-0 Pedro Naressi - obroniony), 3-0 Yari Verschaeren

żółte kartki: Mario Stroeykens, Lior Refaelov, Kristian Arnstad, Killian Sardella - Pedro Naressi, Jakub Piotrowski, Franco Russo, Pipa, Matías Tissera.
czerwone kartki: Jakub Piotrowski (97. minuta, Łudogorec, za drugą żółtą).

sędziował: Daniel Siebert (Niemcy).
widzów: 15 822.

W pierwszym meczu Łudogorec wygrał 1-0.

W drużynie Łudogorca zagrał Spas Delew (w przeszłości Pogoń Szczecin), który zmienił w przerwie Bernarda Tekpeteya, a na ławce rezerwowych znalazł się Jorginho (kiedyś Wisła Płock).

Liga Konferencji Europy 2022/2023

mati - 23 lutego 2023, 21:50:03 - *.152.225.4
No to Ludogorec robi papa chociaż postawil się Belgoom, W Poznaniu po pierwszej połowie 0-0, obie drużyny są na tym samym poziomie.

Masakra - 23 lutego 2023, 21:53:44 - *.205.213.192.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Tych wypocin Lecha nie da się oglądać bez litra gorzały, 135 minut gry bez ani jednego celnego strzału, miszczowie....

mati - 23 lutego 2023, 21:56:23 - *.152.225.4
@Masakra Bodo też nie lepsze jedyne co pokazali to że wymienili klilka szybkich podań przed polem karnym Lecha i ze dwa razy nie trafili w piłkę. Już mnie styl nie obchodzi byleby Lech awansował.

Masakra - 23 lutego 2023, 22:19:40 - *.205.213.192.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl