24 lutego 2023, 11:42:05 - bartekwr9
Gol Oskara Zawady

Oskar Zawada strzelił gola dla nowozelandzkiego Wellington Phoenix FC w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 18. kolejki australijskiej A-League z Central Coast Mariners FC. Była to jego dziesiąta ligowa bramka w tym sezonie.

24 lutego 2023, 9:45 - Gosford (Industree Group Stadium)
Central Coast Mariners FC 1-1 Wellington Phoenix FC
James McGarry 12 - Oskar Zawada 90

żółte kartki: Jacob Farrell - Bożidar Krajew, Ben Old, David Ball, Oskar van Hattum, Scott Wootton.
czerwone kartki: Brian Kaltak (58. minuta, Central Coast, za brutalny faul), Matheus Moresche (90. minuta, Central Coast, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Jack Morgan.

Zawada zagrał cały mecz. Jego zespół ma na koncie 25 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Fritz - 24 lutego 2023, 11:45:24 - *.204.40.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To już jest jakaś tradycja - co tydzień info o golu Oskara..

mati - 24 lutego 2023, 12:05:21 - *.tor-exit.nothingtohide.nl
Dopiero musiał zacząć grać na boiskach w w Australii i Nowej Zelandii żeby pierwszy raz w wieku 27 lat 10 goli strzelił. Liga w sam raz dla niego niemniej gratulacje.

TuskaRtęć - 24 lutego 2023, 13:23:49 - *.dynamic.chello.pl
Strzela jak szalony - MVP tamtej ligi
Oskar nie wracaj tu nigdy bo ci polska myśl szkoleniowa przerobi na defensywnego napastnika

d2bo - 24 lutego 2023, 13:35:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i bardzo dobrze, ważne że mu się chce. Nie to, co niektórzy polscy zawodnicy bez ambicji, których szczytem jest siedzenie na ławce bądź granie w rezerwach w klubach włoskich, czy angielskich.

mielcok - 24 lutego 2023, 20:22:40 - *.151.41.108
Różnicę między ligą polską a australijsko-nowozelandzką było widać na mistrzostwach świata w meczach Polski i Australii z Argentyną. Polacy musieli prosić, żeby Argentyńczycy pozwolili im awansować, a Australijczycy walczyli do końca i gdyby wykorzystali sytuację sam na sam z bramkarzem w ostatniej minucie, to kto wie jakby to było w dogrywce. Przy okazji pozdrowienia dla Oskara z Mielca.

derock - 24 lutego 2023, 23:51:41 - *.2-1.cable.virginm.net
jeszcze trochę i zobaczymy go w reprezentacji.

Totorti - 25 lutego 2023, 11:31:38 - *.dynamic.chello.pl