kibic - 24 lutego 2023, 14:53:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
Najsłabszy zespół 2 ligi .... czas na zamianę krakowskich drużyn na szczeblu centralnym.

Pawel - 24 lutego 2023, 14:54:40 - *.204.64.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

mkp - 24 lutego 2023, 15:05:49 - *.47.201.80
Brawo chłopcy, brawo Sagan!

Srodmiesci - 24 lutego 2023, 15:10:48 - *.centertel.pl
Sagan coś ty uciekł z motoru ? Była by eks do 2024 nawet rok wcześniej niż zakładał udziałowiec z multico

JagaFan - 24 lutego 2023, 15:54:30 - *.centertel.pl
A ostrzegałem że Dziekan nie będzie żadnym wzmocnieniem. 2 bramki jego plus masa niepewnych interwencji na przedpolu.

@JagaFan - 24 lutego 2023, 16:06:59 - *.31.184.72.ipv4.supernova.orange.pl
No tak chyba nie do końca. Z pierwszą się zgadzam, gdyby wyszedł po piłkę, do Misiaka by nie dotarła. Drugą puścił, jak napastnik wyszedł sam na sam, szans wielkich nie miał. Przy trzeciej strzał ze środka pola karnego i zdecydowanie bardziej bym obarczył obrońców niż jego. Do tego ze 2-3 obrony, kiedy ratował od straty bramki. Więc cudów nie czynił, ale też nie winiłbym go na przegrany mecz. Pogoń po prostu była dużo lepsza.

jancio - 24 lutego 2023, 17:09:18 - *.play-internet.pl
Brawo Pogoń

Bolo - 24 lutego 2023, 17:21:31 - *.play-internet.pl
Kto ustala taką godzinę meczu? W piątek o 13-tej? Chodzi o to, żeby nikt tego nie oglądał?

Edek - 24 lutego 2023, 17:24:17 - *.net.imsmultimedia.eu
Szkoda, że Garbarnia mając w składzie jednego z najzdolniejszych bramkarzy młodego pokolenia, wystawia w meczu na tej pozycji....kogoś innego. Układy ?

pz - 24 lutego 2023, 17:26:08 - *.siedlce.domtel.com.pl
Od pierwszej do ostatniej minuty Pogoń bezbłędna. Pogoń rozgrywa piłkę, nie gra lagi. Pogoń często wymienia po kilka podań na połowie przeciwnika. Pogoń dominuje przez długie okresy meczu. Pogoń nie traci głupich piłek, nie gra w poprzek boiska, nie cofa się do głębokiej defensywy po strzeleniu pierwszej bramki. Piłkarze Pogoni potrafią dokładnie przyjąć piłkę. Pogoń strzela trzy gole i nie traci żadnego. Pogoń strzela trzy różne bramki co oznacza że ma do zaoferowania wiele wariantów ofensywnych. Pogoń ma szczelną defensywę wspieraną przez cofających się pomocników oraz młodego ale pewnego siebie bramkarza, który nie zawala goli. Piłkarze wytrzymują kondycyjnie cały mecz grany w szybkim tempie często wysokim pressingiem, z podwajaniem i potrajaniem w odbiorze piłki. Rezerwowi gracze Pogoni wchodzą na boisko i gra Pogoni nie traci na jakości.
Myślałem, że to może wydarzyć się tylko w chorym śnie smutnego kibica Pogoni ale dzisiaj to się działo na jawie. Oby udało się to jeszcze kiedyś powtórzyć, na przykład we wtorek.

Leonard - 24 lutego 2023, 18:21:42 - *.204.36.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co ta Garbarnia odstawila ?

leo - 24 lutego 2023, 18:30:48 - *.dynamic.chello.pl
Jak Musiał miał okazje przejąć Wieczystą, to tego nie zrobił bo powiedział że jest w trakcie realizowania projektu w Garbarni. Tak sobie wtedy pomyślałem = spadniesz gościu z tym projektem do 3 ligi. Niestety wszystko na to wskazuje że tak się stanie.

.... - 24 lutego 2023, 19:37:45 - *.centertel.pl
Trzymajcie się bracia. Puszcza pozdrawia Garbarnie.

Rivelino - 24 lutego 2023, 20:25:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobrze się to oglądało. Sagan stworzył drużynę. Dobry, szybki mecz. Garbarnia wysoko przegrała, bo nie murowali bramki, momentami też nieźle wyglądali. Łęczna ma się czego obawiać.

mario - 24 lutego 2023, 22:16:09 - *.sta.asta-net.com.pl
Oszałamiająca liczba widzów!!!Zapraszam do Chodzieży
5 liga wielkopolska!!!Forever Polonia!!!!

F3 - 24 lutego 2023, 23:51:05 - *.play-internet.pl
zobacz o której godzinie był mecz, większość była w pracy/szkole we wtorek na Pucharze będzie ponad 2 koła także się nie martw

Reda..ktor - 25 lutego 2023, 8:07:28 - *.40.31.194.mediatelekom.pl