24 lutego 2023, 18:00 - Rzeszów (Stadion Miejski)

Resovia: 1. Branislav Pindroch - 3. Łukasz Seweryn, 24. Aleksander Komor, 2. Mateusz Bondarenko, 23. Miłosz Kałahur - 4. Rafał Mikulec (84, 98. Kamil Antonik), 6. Bartłomiej Wasiluk, 59. Mehdi Lehaire, 10. Marek Mróz (85, 7. Bruno Garcia), 42. Bartłomiej Eizenchart (72, 90. Pedro Vieira) - 16. Maciej Górski.

Górnik: 33. Maciej Gostomski - 25. Damian Zbozień, 30. Souleymane Cissé, 6. Jonathan de Amo, 29. Daniel Dziwniel (63, 14. Jakub Kwiatkowski) - 11. Dawid Tkacz (63, 19. Hubert Sobol), 18. Szymon Lewkot, 80. Egzon Kryeziu (84, 17. Łukasz Szramowski), 70. Miłosz Kozak, 22. Serhij Krykun - 9. Karol Podliński.

żółte kartki: Mikulec - Cissé, Dziwniel, Sobol.

sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
widzów: 1089.

Kibic - 24 lutego 2023, 19:57:19 - *.204.72.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brak słów na ten Górnik, na tych piłkarzy tego trenera i zarząd, w tej chwili spadek na 99% skoro nie potrafią strzelić bramki najgorszym drużynom to jak mają walczyć z Ruchem czy Arką??

Dunlopp - 24 lutego 2023, 19:59:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co za spotkanie, teraz każdy dostaje po tabetce nasennej a pan pan Prasoł dostaje dwie

czc - 24 lutego 2023, 19:59:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
gra Górnika to jakieś kompletne nieporozumienie, w ataku zero kreatywności, zero zagrozenia, zmiany kompletnie nic nie dają. Przynajmniej pewniak na wtorek to awans Pogoni Siedlce, samą ambicją ich zjedzą

Rzeszów - 24 lutego 2023, 20:01:14 - *.ostnet.pl
Widzów 50 osób bez kitu ciekawe ile podadzą

Rzeszowiak - 24 lutego 2023, 20:05:28 - *.warszawa.vectranet.pl
Jest już pierwszy spod tamy

Waldez - 24 lutego 2023, 20:05:49 - *.play-internet.pl
Przygrywanie meczow z taka żenada ktora "u siebie" przez caly mecz oddaje jeden celny strzal z karnego (drugi to bylo podanie wiec nie liczy sie), a co gorsze ultradefensywna gra i kolejna porazka tej taktyki jest podsumowaniem amatorki na jaka musza patrzec kibice Gornika. Cieszę sie z dobrego samopoczucia trenera i pseudomenadzerow.

Helo - 24 lutego 2023, 20:12:27 - *.icpnet.pl
To był mecz który by trzeba było nagrać i włączyć juniorom jak nie powinni grać w piłkę masakra

mundi - 24 lutego 2023, 20:15:22 - *.240.139.6
Resovia o jedną bramkę lepsza.

ben 10 - 24 lutego 2023, 20:17:08 - *.220.46.14
A kogo ostatnio dzisiejsi goście pokonali?

walczyc - 24 lutego 2023, 20:35:55 - *.dynamic.dsl.as9105.com
bravo RESKA !!!

w - 24 lutego 2023, 20:42:22 - *.icpnet.pl
Teraz najwazniejszy mecz Gornika W Siedlcach jeżeli chcą historii w Pucharze Polski muszą ten mecz wygrać biegać może mlodych wpuścić choć na 30 minut jak Szramowski ,Turek czy KWIATEK I kartkowicz,co dzieje się z Gąsko

Marek - 24 lutego 2023, 20:47:36 - *.static.smlw.pl
Resovia wygrała dzisiaj z tym samym Górnikiem, który w poprzedniej kolejce okazał się zbyt mocny dla stali Rzeszów i odesłał ja do domu z zerową zdobyczą punktową...

Blok - 24 lutego 2023, 20:49:20 - *.opera-mini.net (*.248.170.248)
Szkoda. Kozaka.! Jedyny któremy sie chce.

Blok - 24 lutego 2023, 20:54:12 - *.icpnet.pl
No masz racje szkoda ale druzyna nawet nie widzi ze jemu się chce a inni przechodzą obok meczu masakra jakieś kozak śmiało byłby jeden z najważniejszych zawodników w ekstraklapie chłopak się tu meczu nie ma skin po grać

cxp - 24 lutego 2023, 21:02:38 - *.opera-mini.net (*.127.23.7)
Gąsko biega za Gąską

kibic - 24 lutego 2023, 21:05:08 - *.dynamic.mm.pl
Jak ktoś ma mało punktów i chce wygrać to powinien grać z Górnikiem Łęczna. Ciekawe jakie mają pensje Sadczuk i Nikitowicz

rzeszowski - 24 lutego 2023, 21:13:17 - *.static.smlw.pl
Brawo Resovia. Kocham Was.

Obiektyw - 24 lutego 2023, 21:24:58 - *.play-internet.pl
Obydwie popeliny do spadku.

ivo - 24 lutego 2023, 21:31:33 - *.play-internet.pl
bardziej beznadziejnej druzyny od gornika leczna to w tej lidze nie ma. jej dyr sportowy oraz trener to jest niewiarygodny fakt. kto zatrudnia takich niudacznikow ?

WitŻet - 24 lutego 2023, 21:32:50 - *.31.12.204.ipv4.supernova.orange.pl
Gonić Prasoła brać Bartoszka albo Ojrzyne

Borg - 24 lutego 2023, 21:34:14 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Resovia! Niezwykle ważne 3 punkty w walce o utrzymanie.
Resovia sporymi momentami ładnie utrzymywała się przy piłce, stworzyła kilka sytuacji w pierwszej połowie. Górnik miał dobrą okazję po rozegraniu z rzutu rożnego i 2 niezwykle groźne szarże Krykuna lewą stroną.Więcej zaangażowania po stronie Resovii - dobrze Komór, Mikulec, Lehaire i Górski zagrali, w Górniku najbardziej widoczni Kozak i Krykun.
Widowisko raczej na niskim poziomie.

Dunlopp - 24 lutego 2023, 21:53:34 - *.home.aster.pl
Dawajcie filmik z konferencji prasowej....
Co powie Prasoł,
Człowieku odejdź,
dyrektorku sportowy odejdź,
prezesku odejdź,
zniszczyliście NAM KLUB, oszukujecie wszystkich dookoła, jesteście nieudacznikami, powinni wam pozabierać te samochody i wszystko inne co dostaliście od sponsorów, wstyd żeby ktokolwiek was kojarzył z piłką nożną,
Przejadacie pieniądze górników,
NA KOLANA PRZED STADION I LIZAĆ BUTY żeby na mecz przyjść...
Wspierając was, ZŁODZIEJE

RzesÓw - 25 lutego 2023, 6:28:35 - *.150.178.42.skyware.pl
Być garbatych jest fajnie, banda rozje*umów z Hałoniem na czele, a te Ełki to niby tacy sztywni, jak nie chodzi o interes. Jedynie Pluta jest ogarnięty i z honorem.
Wieśniaki sprzedaż pogwizdów, Trzebowniska, Jasionki sprzedają do bachórza jak złoto.
Ot tą całą stal rzeszów

Obiektywni - 25 lutego 2023, 8:07:38 - *.centertel.pl
I już się zaczyna ściema z frekwencją.
Oglądając mecz widać 300-400 ,no może max 500 osób na trybunie, a w Nowinach napisali że na meczu było 1098 osób !!??
To ja się pytam,czy z Łęcznej było 600 kibiców?
Wstyd Resovia z tą frekwencją robicie...

Resoviak M - 25 lutego 2023, 10:34:20 - *.dynamic.chello.pl
Resovii publiki było ok 1000, a może mniej bo ok. 100 kibiców z łęcznej. Na tej trybunie widać kibiców dopiero jak jest 3 tysiące. ;)

Soviak - 25 lutego 2023, 11:30:30 - *.204.40.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wy z tą frekwencją musicie się zarejestrować do psychiatry.

Jan sovia - 25 lutego 2023, 23:21:46 - *.ujscie.net
czy 600,800,1000-frekwencja żenująca,poziom meczu jeszcze gorszy-kopanina a nie 2 poziom rozgrywkowy.

Obiektywni - 3 marca 2023, 21:08:44 - *.centertel.pl