24 lutego 2023, 20:26:21 - gabrielba
Gol Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki strzelił gola dla Fortuny Düsseldorf w wygranym 3-1 (2-0) meczu 22. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z Eintrachtem Braunschweig. Dla 25-letniego napastnika, który grał do 84. minuty, gdy zmienił go Jona Niemiec, była to dziewiąta ligowa bramka w tym sezonie.

24 lutego 2023, 18:30 - Düsseldorf (Merkur Spiel-Arena)
Fortuna Düsseldorf 1895 3-1 Braunschweiger TSV Eintracht 1895
Dawid Kownacki 1, Christoph Klarer 25, Jona Niemiec 85 - Florian Kastenmeier 64 (s)

żółte kartki: Matthias Zimmermann, Daniel Ginczek, André Hoffmann - Linus Gechter, Fabio Kaufmann, Niko Kijewski, Nathan de Medina.

sędziował: Sven Waschitzki-Günther (Dolna Nadrenia).
widzów: 24 127.

W 18. minucie Rouwen Hennings (Fortuna) nie wykorzystał rzutu karnego (Jasmin Fejzić obronił).

W drużynie gospodarzy Michał Karbownik pojawił się na boisku w 71. minucie w miejsce Shinty Appelkampa, a poza kadrą meczową znalazł się Adam Bodzek.

Fortuna jest na piątym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 35 punktów.

Hyun - 24 lutego 2023, 20:31:41 - *.centertel.pl
Kownacki - Lewandowskiego
Atak na Czechy i Albanię

mati - 24 lutego 2023, 20:36:07 - *.152.225.2
Lewy strzelił, Kownacki też jeszcze Lech wygrał w Europie z Bodo. Jak Lech obroni trzecie miejsce ze Śląskiem to będzie udany weekend.

futbolista - 24 lutego 2023, 20:45:38 - *.boid.qwest.net
lech mial do pokonania tylko glunt, wiec bylby wstyd, gdyby tego nie ominal. za to takze cieszy druzyna z Nadnieprza, a smuci Roberta gra w Barcelunie, co jednak nie mi nowoscia, bo grac w teamie z Niemcami a grac w teamie z Latynosami, to jak dzien do nocy. i Robert popelnil okropny blad opuszczajac Niemcy [ ale chyba to bylo na kanwie chorej propagandowej nienawisci do Niemcow ]. juz nigdy Robert nie bedzie tym, czym byl w Niemczech, sami to zobaczyta. i jeszcze jedno, wiecej pisac o zonie pana Krychowiaka, bo w niej widac inteligencje i kobiecos, nie to co po innych !

dziadu70 - 25 lutego 2023, 10:43:53 - *.jmdi.pl
to już zdrowa jest? podobno miała kontuzję?

Kożma - 25 lutego 2023, 12:21:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jona Niemiec ma Polskie korzenie to wiadomość dla 'Kuby'

kbkak - 25 lutego 2023, 19:33:18 - *.play-internet.pl
@Kuba @Egzpert
Wg tranfermarkt.pl Jona Niemiec ma polskie obywatelstwo, podobnie jak rezerwowy w tym meczu bramkarz Fortuny Dennis-Adam Gorka.

Marc - 26 lutego 2023, 15:50:06 - *.um27.pools.vodafone-ip.de