25 lutego 2023, 18:52:38 - LukaszR
Debiut Wojciecha Golli w Puskás Akadémii

Wojciech Golla rozegrał swój pierwszy mecz w Puskás Akadémia FC w przegranym u siebie 1-4 (1-2) meczu 21. kolejki węgierskiej ekstraklasy przeciwko Paksi FC. 31-letni obrońca rozegrał cały mecz.

25 lutego 2023, 17:00 - Felcsút (Pancho Aréna)
Puskás Akadémia FC 1-4 Paksi FC
Csaba Spandler 8 - Barnabás Varga 35, 37, Dániel Böde 84, 86

żółte kartki: Karlo Bartolec, Patrizio Stronati, Yoëll van Nieff - József Windecker, Nikolasz Kovács, Kristóf Papp.

sędziował: Péter Zierkelbach.
widzów: 1120.

W 35. minucie Barnabás Varga (Paksi FC) nie wykorzystał rzutu karnego (Tamás Markek obronił).

W drużynie gospodarzy Jakov Puljić (wcześniej Jagiellonia Białystok) całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych, a w zespole gości Tamás Kádár (w przeszłości Lech Poznań) zagrał pełny mecz.

Puskás Akadémia zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów.

Xyx - 25 lutego 2023, 19:00:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl