26 lutego 2023, 15:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)

Wisła: 1. Krzysztof Kamiński - 89. Aleksander Pawlak, 19. Martin Šulek, 4. Adam Chrzanowski, 77. Piotr Tomasik - 24. Marko Kolar (57, 27. Milan Kvocera), 8. Dominik Furman, 23. Filip Lesniak, 14. Mateusz Szwoch (81, 95. Damian Warchoł), 10. Rafał Wolski (81, 15. Kristián Vallo) - 18. Bartosz Śpiączka (57, 17. Mateusz Lewandowski).

Pogoń: 1. Dante Stipica - 28. Linus Wahlqvist, 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 23. Benedikt Zech, 32. Leonárdo Koútris - 15. Marcel Wędrychowski (79, 73. Adrian Przyborek), 8. Damian Dąbrowski, 7. Rafał Kurzawa (88, 22. Wahan Biczachczjan), 27. Sebastian Kowalczyk (65, 9. Pontus Almqvist), 11. Kamil Grosicki - 10. Luka Zahovič (88, 99. Mateusz Łęgowski).

żółta kartka: Śpiączka.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 4034.

W 55. minucie Sebastian Kowalczyk (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (nieprawidłowe wykonanie).

Endi - 26 lutego 2023, 16:55:17 - *.dynamic-3-poz-k-1-3-0.vectranet.pl
najmniejszy wymiar kary dla Wisły

mentalny - 26 lutego 2023, 16:55:34 - *.dynamic.chello.pl
dąbrowski kowalczyk kurzawa wypad z Pogoni

yes - 26 lutego 2023, 16:55:52 - *.43.248.200.ipv4.supernova.orange.pl
Petrochemia 0:1 Pogoń, bramka 30 sekund przed końcem, gratulacje Portowcy! Po Puchary!

abel - 26 lutego 2023, 16:56:01 - *.183.107.164
paprykarze i tak poza pucharami

mati - 26 lutego 2023, 16:56:29 - *.129.64.217
Brawo Pogoń za walkę do końca, naprawdę dobry mecz. Kamiński i Stipica bronili wszystko ale Ormianin walnął i po zabawie. Może wspólnymi siłami Lecha, Widzewa i Pogonii wyrzucimy legie z euroeliminacji i ocalimi lige od wstydu w Europie.

Jezus - 26 lutego 2023, 16:56:34 - *.smjagiello.pl
Jak ktoś potrzebuje punktów to walić do Płocka tam rozdają 🤣🤣🤣klub mem

Aaaaaaa - 26 lutego 2023, 16:56:58 - *.sub-174-208-228.myvzw.com
Stano out!!!!

botanik - 26 lutego 2023, 16:57:34 - *.dynamic.chello.pl
Kto tam w Płocku odpowiada za stan murawy? Nie powinno się dopuszczać takich klepisk.

herhor - 26 lutego 2023, 16:58:29 - *.odramedia.pl
I ludzie jeszcze płacą pieniądze żeby coś takiego oglądać??!! Dramat!!! Podobny poziom jak w a-klasie, tyle tylko że tam grają amatorsko, a nie za grube pieniądze.

@mati - 26 lutego 2023, 16:59:07 - *.home.aster.pl
Skoncz juz to trollowanie, przeciez wiadomo ze prawdziwy mati juz tu nie pisze a ty jestes juz nudny. Potrenuj ortografię, bo nie ma takiego klubu jak "Pogonia".

rympał - 26 lutego 2023, 17:00:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Śpiączka w drodze do spuszczenia z ligi kolejnego klubu

Foksu - 26 lutego 2023, 17:02:02 - *.play-internet.pl
W Szczecinie -16 mam nadzieję że nie zagrają w pucharach bo znowu wstyd przyniosą.

Oli - 26 lutego 2023, 17:02:11 - *.dynamic-4-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Wisła, ale widać że mentalnie siadła.
Brak wzmocnień, sprzedaż zawodników, widać że odbija się na atmosferze.
Ryba psuje się od głowy...

kielczanin - 26 lutego 2023, 17:03:13 - *.netcity.pl
To se Płock na pewno odbije tę porażkę z nawiązką w sobotę,w Kielcach.

Kibic - 26 lutego 2023, 17:06:38 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Portowcy, no to już z górki, za tydzień 3 pkt z Rakowem

ZeteL - 26 lutego 2023, 17:06:47 - *.ssp.dialog.net.pl
Już miałem napisać, że najciekawsze 0:0 w tym sezonie a jednak ...

London - 26 lutego 2023, 17:07:41 - *.4-2.cable.virginm.net
Paralityków show czegos takiego nie widziałem nie jaki Kowalczyk w noge sobie strzelił karnego! Druzyny esktraklapy na treningach trenowac strzal na pusta bramke I podanie!

znawcaT - 26 lutego 2023, 17:08:37 - *.dynamic.chello.pl
Płock nie grał kompletnie nic. Pogoń zdecydowanie lepsza, choć bramka z fartem - za to karny kuriozalny, wręcz niespotykany. Paralityk strzela i trafia we własną drugą stopę - piłkarskie jaja

Bartek - 26 lutego 2023, 17:11:04 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego Pogoń jest niżej niż Widzew, przecież grali już dwa razy ze soba, Pogoń wygrała 2:1 i zremisował 3:3

Krzys - 26 lutego 2023, 17:15:28 - *.157.c89.petrotel.pl
WISŁA:z hukiem zbliżamy się do spadku..... Słaby trener.....i efekty widać. Jego wybory personalne- to tragedia. Ta obrona,w każdym meczu- gwarancja porażki!!! Tragedia...... Nie ma kogo wyróżnić......

Wp - 26 lutego 2023, 17:16:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Płocku odpuszczają mecze ewidentnie
Na własne życzenie
Rada nadzorcza robi czystki w klubie przygotowują sklad na pierwszą ligę

Janusz - 26 lutego 2023, 17:17:08 - *.dynamic.chello.pl
Tu trzeba trenera Ojrzyńskiego, żeby ratować sezon. Im szybciej tym lepiej. Niech prezes uda się do Canossy i poprosi trenera Ojrzyńskiego o pomoc.

Info - 26 lutego 2023, 17:17:10 - *.18.105.98
Płock spadek razem z korona i Miedź wszystko już jest ustalone. Żegnamy bez żalu

flisinhio - 26 lutego 2023, 17:24:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mam pytanie do wszystkich znawców piłki w Płocku. Jak tam super trener Stano?. Nadal wierzycie w jego osobę?
Trener który oddaje przed rundą dwóch swoich najlepszych pomocników (Mokrzycki ,Rasak), bo twierdzi ze ma lepszych .Ciekaw jestem którzy to tacy super piłkarze, ze pozbył się tej dwójki. Jeszcze jeden słaby mecz pseudo grajków typu Furman,Szwoch no i tego mega grajka Lesiaka i zaczną się schody. Ciekaw jestem czym sugerują się włodarze klubu ze pozwalają temu gościowi na takie ruchy. Jakie tak naprawdę osiągnięcia ma ten Stano, że robi co chce?. Piłkarz taki sobie, trener żaden. Czy my naprawdę zasługujemy na to co wyprawia ten słaby trener.

Robinnn - 26 lutego 2023, 17:24:48 - *.play-internet.pl
Witaj nasza wisło w 1 lidze smutne to ☹️

ZeteL - 26 lutego 2023, 17:28:27 - *.ssp.dialog.net.pl
Do kibiców WP - nie "wieszajcie psów" na swoich zawodnikach. Wynik ... GORSZY niż gra.

Rychu - 26 lutego 2023, 17:32:16 - *.162.173.49
Kto za Stano?

Kibol - 26 lutego 2023, 17:39:19 - *.dynamic.mm.pl
Niech karierę wznawia Ireneusz Jeleń. Pamiętacie delikwenta?

Tomily - 26 lutego 2023, 17:45:19 - *.dip0.t-ipconnect.de
Płock wypad z ekstraklasy

Info - 26 lutego 2023, 17:47:30 - *.dip0.t-ipconnect.de
Zagłębie do spadku, reszta się okaże

Lukasz - 26 lutego 2023, 17:50:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stano nie psuj Wisly, twoje wybory składu i prowadzenie druzyny to zero.Wistawienie w pierwszym składzie Kolara ,Pawlaka ,Sulka czy Śpiączki to dywersja nie mowiac o rezerwowych tupu Kvocera czy Vollp to dramat .

Benek - 26 lutego 2023, 17:56:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stano wypad z Plocka i zabieraj z sobą Magdonia oraz ta srmie Słowaków na czele z Lesniakiem, Vallo czy Sulkiem oraz Kvocera.

1908 - 26 lutego 2023, 18:01:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Pogoń Wstydzew wyprzedzony!

Rzemien - 26 lutego 2023, 18:04:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wisła przegrala bo Stano zapomniał 70 minucie dokonać pięciu zmian wystawić super super zawodnika Gano lub ściągnąć kolejnego Slowaka lub Czecha.

ZeteL - 26 lutego 2023, 18:06:34 - *.ssp.dialog.net.pl
@Info - fajniuteńki jesteś!

kobi18 - 26 lutego 2023, 18:06:54 - *.dynamic.chello.pl
Zgadzam się, z tym co napisał poprzednik. Kopacze ze Szczecina nie potrafią przyzwoicie strzelić na bramkę. Są sytuacje, kiedy nie strzela sie słabiutko wewnętrzną stopą, tylko wali z prostego podbicia w światło bramki. Tak, jak dzisiaj strzelali, lepiej kopią na podwórkach. Tabun nieudaczników,którym zawsze coś brakuje,albo sie nie tak odbije, albo nie idą na piłkę, tylko chowają się za obrońcę licząc, ze im odda piłkę. Ten trener nic z nich nie wyciągnie, bo jest przesłaby.

Karolina - 26 lutego 2023, 18:15:21 - *.play-internet.pl
Wisła Płock spadnie do 1 ligi?

Olsztyn - 26 lutego 2023, 18:20:33 - *.dynamic-2-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
Brawo petrocośtam

gbr22 - 26 lutego 2023, 18:24:05 - *.internetia.net.pl
To co on zrobił, że nieprawidłowo wykonany karny, a może jakby miał na nazwisko Lewandowski to by był prawidłowy?

Kibic - 26 lutego 2023, 18:27:36 - *.111.24.204
Po co w Płocku stadion na 15 tysięcy? Wie ktoś?

Mav - 26 lutego 2023, 18:29:10 - *.internetia.net.pl
Marzec dumny jesteś?

Rzemien - 26 lutego 2023, 18:54:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Naj82 - 26 lutego 2023, 19:11:16 - *.146.142.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żeby was śledziowi w przyszłą niedzielę przypadkiem Carlos nie pokarał. Bo to może was bardzo zaboleć. Chyba że przy sprzedaży było zastrzeżone że przeciwko wam w tym sezonie nie zagra.

kęsik - 26 lutego 2023, 19:28:59 - *.11.75.131.ipv4.supernova.orange.pl
Ale Pogoń to jest pechowy zespół. Na wiosnę spokojnie powinni wszystkie mecze wygrać a tymczasem stracili już 8 punktów.

lolo - 26 lutego 2023, 19:31:21 - *.200.197.163
Wisla jeszcze skończy sezon niżej niż Piast

Plocensis - 26 lutego 2023, 21:00:40 - *.dynamic.mm.pl
Jedyne co pozostaje to pokrzyżować niektórym plany i zacząć obstawiać na przegrane wisły Płock. Może bukmacherzy sie opamiętają.
Bo widzę, że ktoś zagiął parol, żeby wisła spadła. Najsłabszy zespół składem zaczyna grać - Widzew łódz. Mnie juz nic nie zdziwi. Ten zespół powinien dostać potrójna degradację. Oni za swoje przekrety nie powinni nawet I ligi widziec przez kilkanascie lat. A co znowu widać, że widzew coś znowu mąci...

mundi - 26 lutego 2023, 21:37:22 - *.240.139.6
Pogoń dziś naprawdę mogła się podobać a karny...każdemu się może zdarzyć, Kowalczyk to dobry zawodnik, po prostu wypadek przy pracy.

PM - 26 lutego 2023, 21:58:20 - *.dynamic.chello.pl
Typowy Gustaffson! Gość remisuje 0:0 i... broni tego wyniku!? W 88 minucie wymienia egzekutora na... gracza środka pola!
Portowcy mieli rację: GUSTAFFSON PAKUJ WALIZKI!
Z obajtkowem to 5:0 winno być, nikt się od Rakowa nie uczył...
@Plocensis Uważasz, że tak to działa? To idę obstawiać winy Nafciarzy, by spadli.

marcinnn - 26 lutego 2023, 22:28:30 - *.warszawa.vectranet.pl
PM - nieźle odklejony jesteś. Pogoń 22 strzały i że niby bronili czegoś? Gustaffson wpuścił w 88 minucie Biczaczjana, który strzelił bramkę, a Ty masz problem? On zrobił co mógł, drużyna grała dobrze, jednak ciężko żeby trener jeszcze im pomógł wykorzystywać setki i rzuty karne. To już zrobić muszą piłkarze.

Kolporere - 27 lutego 2023, 1:48:11 - *.146.138.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie Ci co robili z Płocka mistrza po pierwszych kolejkach?

Szrek - 27 lutego 2023, 11:38:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stano po dwóch treningsch wpuszcza miernego biegacza Spiaczke.Stano psuje atmosferę w druzynie.

Szrek - 27 lutego 2023, 12:53:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Plocensis - 27 lutego 2023, 16:43:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl