4 marca 2023, 6:56:42 - Pawel97
Bramka Oskara Zawady

Oskar Zawada strzelił gola dla nowozelandzkiego Wellington Phoenix FC w wygranym 2-1 (2-0) meczu 19. kolejki australijskiej A-League z Newcastle United Jets FC. Była to jego 11. ligowa bramka w tym sezonie.

4 marca 2023, 3:00 - Wellington (Sky Stadium)
Wellington Phoenix FC 2-1 Newcastle United Jets FC
Callan Elliot 40, Oskar Zawada 45 (k) - Manabu Saitō 51

żółte kartki: David Ball - Trent Buhagiar, Jack Duncan, Carl Jenkinson.

sędziował: Shaun Evans.
widzów: 6388.

Zawada grał do 90. minuty, gdy zastąpił go Oskar van Hattum.

Wellington zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów.

Kolek - 4 marca 2023, 9:26:13 - *.kinect.net.nz
Zawada kocurze! 11 gol w 14 meczu brawo !!

FK - 4 marca 2023, 10:32:21 - *.10.208.83
W polskiej cienkiej lidze nie strzelał

Ja 35 - 4 marca 2023, 10:41:18 - *.centertel.pl
Tak wszyscy ironizują z tą kadrą ale tak naprawdę oprócz Lewego nie mamy napastnika który by strzelał gole nawet w naszej ekstraklasie... więc może powołanie Zawady wcale nie musi być czymś śmiesznym i nieosiągalnym.Liga australijska chyba nie jest dużo gorsza od polskiej jeżeli wogle jest.

niepytaj - 4 marca 2023, 10:41:55 - *.play-internet.pl
W końcu znalazł miejsce w którym dużo strzela. Gratulacje!

kibol - 4 marca 2023, 10:46:02 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Poniewaz widzialem Jego poczynania na zywo, pól roku postuluje: Zawada do Kadry. Panie Szantosz: pilka w Pana korcie. Odwagi i do przodu!

Fritz - 4 marca 2023, 12:53:06 - *.204.40.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oskar idzie po piłkarskiego Oscara..

ron - 4 marca 2023, 14:11:38 - *.dynamic.chello.pl
A-league to może nie jest jakiś niebotyczny poziom, ale jednak chłopak udowadnia, że ma snajperskiego nosa, potrafi strzelać bramki. Widać było już wcześniej, że ma umiejętności, ale brakowało mu jakby zmysłu snajpera, umiejętności znalezienia się w odpowiednim miejscu, czytania gry przez typowego napastnika. Może teraz się odblokuje i niebawem pójdzie mu lepiej w silniejszej lidze.

Łukasz1987 - 4 marca 2023, 14:31:49 - *.dynamic.chello.pl
Ale on w silniejszych ligach nie strzelał. Jeju Utd. bez bramek. Eklasie strzelił w barwach Rakowa 1 (Lechowi), dla Mielca 3. Z Rakowa poszedł oficjalnie za 350 tys. Euro, teraz wycena na TM 300 tys. To już Wilczek w dobrych latach miał lepsze staty, w lepszej lidze, a i tak był olewany.

Bakugan - 4 marca 2023, 14:48:11 - *.mazol.com
12 klubów w 12 lat

artikks - 4 marca 2023, 15:12:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
obiezyswiat

Egzpert - 4 marca 2023, 15:16:30 - *.centertel.pl
Ja tylko chciałem zauważyć, że te peany piszecie pod informacją, że wykorzystał karnego. Kolejnego w tym sezonie. Piątek też strzela karne i ma z 5 bramek w mocniejszej lidze, ale to nie znaczy, że jest w super formie. Gratulacje dla Zawady, i jak Santos go powoła, to się nie obrażę, ale statystyki ma dobite paroma wykorzystanymi jedenastkami i warto o tym pamiętać.