4 marca 2023, 14:54:52 - maciejko
Gol Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki strzelił gola dla Fortuny Düsseldorf w wygranym 1-0 (0-0) meczu 23. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z SSV Jahn Regensburg. Polski napastnik, dla którego była to dziesiąta ligowa bramka w tym sezonie, grał do 90. minuty, gdy zmienił go Jordy de Wijs.

4 marca 2023, 13:00 - Ratyzbona (Jahnstadion Regensburg)
SSV Jahn Regensburg 0-1 Fortuna Düsseldorf 1895
Dawid Kownacki 86 (k)

żółte kartki: Aygün Yıldırım, Kaan Caliskaner - Marcel Sobottka.

sędziował: Robert Kampka (Wirtembergia).
widzów: 10 119.

W drużynie gości cały mecz rozegrał Michał Karbownik, a Adam Bodzek nie znalazł się w kadrze meczowej.

Fortuna jest piąta w tabeli z dorobkiem 38 punktów.

Gievont - 4 marca 2023, 15:04:14 - *.centertel.pl
Kownacki to najlepszy polski napastnik w tej chwili.
Z Czechami obok Kownasia w pierwszym składzie Lewandowski czy Świderski?
Co sądzicie?

mati - 4 marca 2023, 15:06:11 - *.105.134.150
Z karnego to i Lewy strzelił tylko że z Man Utd. Ale nie zmnienia to faktu że Lewy i Kownacki to w tej chwili nasi najlepsi strzelający napastnicy.

hapapapap - 4 marca 2023, 15:30:53 - *.aronet.pl
z karnego to nawet na 50% by Milik trafił

rympał - 4 marca 2023, 15:32:17 - *.ssp.dialog.net.pl
Kownacki właściwie zrezygnował z gry w repr. bo przecież odmówił przyjazdu na mecz z Chile.Dlatego najpierw przeprosiny a potem powołanie

Do rympal - 4 marca 2023, 15:42:10 - *.centertel.pl
rympał
Kownacki ustalił kwestie tego powołania z Michniewiczem. Żona rodziła w tym czasie Dawidowi drugie dziecko, więc wybrał bycie przy niej.
Zatem ty najpierw przeproś Kownasia, a potem powołanie.
Rzecz jasna on dostanie powołanie bez twoich przeprosin, ale ty bez nich okażesz się człowiekiem bez klasy

mati - 4 marca 2023, 15:51:00 - *.105.134.150
@rympał Co ma Michniewicz do reprezentacji Santosa? Przecież teraz mamy nowego selekcjonera który tworzy nową kadrę więc oddzielny grubą kreską tamten syf Michniewicza. Lewy razem z Kownackim jako nowa para napastników w kadrze, niemiałbym nic przeciwko.

hans - 4 marca 2023, 16:26:21 - *.cdn77.com
Kownacki kopie się po czole w drugiej bundelidze. W każdym sezonie strzela max kilka goli, a tutaj ktoś pisze brednie, że to nasz najlepszy napastnik obok Lewego? Nie rozśmieszajcie, bo zajadów dostanę ze śmiechu. To jest druga bundesliga. Gdyby był taki dobry to by grał w 1 bundeslidze.

Tejże - 4 marca 2023, 16:32:41 - *.centertel.pl