Siarka: 33. Wojciech Muzyk - 16. Wojciech Bieniarz (89, 9. Alan Lubaski), 37. Michał Bierzało, 11. Marcin Stefanik - 29. Mateusz Ziółkowski, 6. Marcel Tyl (46, 10. Lukáš Hrnčiar), 14. Kacper Cichoń (70, 7. Ołeksandr Jacenko), 8. Iván Agudo, 18. Piotr Cichocki (70, 13. Krzysztof Zawiślak), 20. Bartosz Sulkowski - 2. Paweł Mróz (46, 28. Kamil Adamek).

Hutnik: 1. Adam Wilk - 20. Michał Zięba, 5. Dawid Kubowicz, 36. Kamil Wenger, 24. Damian Urban - 17. Sławomir Chmiel (74, 9. Krystian Lelek), 10. Miłosz Drąg, 8. Dominik Zawadzki, 7. Krzysztof Świątek (74, 77. Kacper Andrzejewski), 11. Patryk Kieliś - 99. Marcin Wróbel (86, 23. Jakub Marcinkowski).

żółte kartki: Ziółkowski, Mróz - Drąg, Chmiel, Kieliś, Zawadzki.

sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

Tybur - 4 marca 2023, 15:55:15 - *.play-internet.pl
Siarka kandydat do spadku, Hutnik też

Do tybur - 4 marca 2023, 15:58:05 - *.nat.novanet.is
Niesamowite. Poruszyła mnie twoja historia.

Mekyn - 4 marca 2023, 16:04:42 - *.play-internet.pl
Kolejny fartowny punkt, sroga porażka na jesień w Krakowie nie była przypadkiem. Szkoda Hutnika, widać że jest potencjał, determinacja i plan na utrzymanie. Czego nie można powiedzieć powiedzieć o klubie, którym sterują leśne dziadki. Bez transferów, młodymi zawodnikami i kasą z PZPN poprzez ich grę nie wróże utrzymania.

Do mekyn - 4 marca 2023, 16:37:06 - *.146.200.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Urzekły mnie twoje zdolności wróżki.

Kuk!z - 4 marca 2023, 16:42:34 - *.dynamic.chello.pl
Kolega wyżej dobrze pisze. Rzut rożny, pełne pole karne, piłka lata jak w automacie pinball, trafia do Zawiślaka, a ten czym prędzej nie patrząc nawet gdzie, wali na bramkę, piłka poszła pod nogami bramkarza - nie jest fartem? :D duże ego tam macie na tym Podkarpaciu.

Siarka - 4 marca 2023, 16:58:21 - *.centertel.pl
Nie ma co się oszukiwać. Gra była kiepska. Remisami utrzymania nie zrobimy. Hutnik zdecydowanie przeważał.

Do kukiz - 4 marca 2023, 17:21:44 - *.146.200.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jak mieli grać jak hutnik gral autobus całą drugą połowę.

Sundal - 4 marca 2023, 17:44:16 - *.dynamic.chello.pl
Mekyn, znawca z mielca lub stalowej :D
Hutnik bardzo dobry w pierwszej połowie, druga to przewaga Siarki (trzeba popracować nad skutecznością!), zakończona golem.
Mecz walki. Emocji nie brakowało.

lis - 4 marca 2023, 17:45:40 - *.227.191.73
Ale ta Siara słabiutka...

miele - 4 marca 2023, 17:49:44 - *.227.191.73
Szkoda że nie było powtórki z rundy jesiennej.Chociaż było blisko ...

PM - 4 marca 2023, 18:24:49 - *.204.45.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Hutnik jak dla mnie się utrzyma, a Siareczka leci, leci, leci...

Krasnoski - 4 marca 2023, 20:01:00 - *.dynamic.chello.pl
Miele, taaaa było bardzo blisko… że skończyło się 1-1. Idź się pruc gdzie indziej. Z dała od Siarki.

Gool.de - 4 marca 2023, 20:12:08 - *.6.174.143.ipv4.supernova.orange.pl
Suche stawy przy wygranej gonią i mogą wydostać się na baraż miejsce 6 myślę że lublin i Puławy odpuszcza awans i baraże

Burmistrz - 4 marca 2023, 20:26:42 - *.204.100.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przypomina się tu mecz Hutnika w Olsztynie-zamiast faulować kosztem nawet czerwonych kartek dali sobie strzelić gola w samej końcówce doliczonego czasu gry.Ile punktów odpłynęło przez takie frajerstwo?Dlaczego trener nie uczy się na błędach?Czy nie zdaje sobie sprawy że przed zespołem dwa arcytrudne wyjazdy do Kołobrzegu i Warszawy gdzie zdobycie choćby punktu będzie sukcesem?Jak można dopuszczać do takich strat?

19 Pasy 06 - 4 marca 2023, 22:40:37 - *.fiberway.pl
szkoda straconych 2 pkt mam nadzieję , że się utrzymacie

hkS - 4 marca 2023, 22:56:44 - *.play-internet.pl
Obie ekipy do spadku, za wysokie progi, czas wracać na lokalne potyczki =D

AntyStal S - 5 marca 2023, 7:53:48 - *.dynamic.chello.pl
Brakło na koniec tych 3 minut dla Siarki, gdy Hutnik cofnął się do obrony swojej bramki.
Trzeba uszanować punkt, mecz walki.

raul - 5 marca 2023, 9:54:22 - *.dynamic.mm.pl
Siarka to typowy wiejski klubik na max 3 ligę gr.4 .Dla nich to co najwyżej Wiązownica i Sieniawa jest równorzędnym przeciwnikiem.Spadek pewny.Nikt ich w 2 lidze nie chce.Trudno dojechać .Zero głównych dróg.

zietkaes - 5 marca 2023, 11:52:15 - *.play-internet.pl
Ty mozesz jedynie pomarzyc o meczu z Hutmikiem lepiej już się szykuj do derbów z Wiązownicą panie wólka stalowa bo to twój poziom.