5 marca 2023, 21:26:10 - Kamilos
Gol Tomasza Kędziory

Tomasz Kędziora strzelił bramkę dla PAOK-u, a jego drużyna wygrała u siebie 6-0 (4-0) z Ionikósem w meczu 25. kolejki greckiej ekstraklasy. Dla polskiego obrońcy to pierwsze trafienie w barwach nowego klubu.

5 marca 2023, 19:30 - Saloniki (Stádio Toúbas)
PAOK 6-0 AO Ionikós Níkeas
Alaixys Romao 2 (s), Giánnis Konstantélias 24, Brandon Thomas 28, Andrija Živković 30, Tomasz Kędziora 54, Stéfanos Tzímas 90

żółte kartki: José Cañas, Zinédine Machach (Ionikós).
czerwona kartka: Zinédine Machach (48. minuta, Ionikós, za drugą żółtą).

sędziował: Anastássios Sidirópoulos.

Kędziora rozegrał całe spotkanie. W drużynie gości poza kadrą pozostał były obrońca Zagłębia Sosnowiec Giórgos Mýgas.

PAOK zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 51 punktów.

qukolt - 5 marca 2023, 23:06:59 - *.rdsnet.ro
W wieku 23 lat odszedł z Lecha to Dynama. Klub z Ukrainy miał być tylko krótkim przystankiem i przepustką do większej kariery sportowej i pieniędzy w jednym z czołowych klubów rosyjskich. Szkoda, że zamiast pójść w górę to zanotował taki regres i w najlepszym wieku dla piłkarza kopie w Grecji. Kopie to może za dużo powiedziane, bo siedzi na ławce rezerwowych. Wyjątkowo dali mu zagrać (dali odpocząć innym) od pierwszej minuty z Ionikosem, które w 25 meczach wygrało tylko 3.

Hans - 6 marca 2023, 5:26:20 - *.dynamic.chello.pl
Bo jak się chce robić karierę, to się idzie na Zachód, a nie na Wschód. Naiwne było myślenie, że klub z Rosji czy na Ukrainie może być przystankiem do większej piłki.

Uuuukasz - 6 marca 2023, 5:31:07 - *.icpnet.pl
Co tam wogle za strzelanie. To nie tak być miało..

Znawcaa - 6 marca 2023, 9:06:52 - *.78.229.125
Pamiętajcie o tym, żeby siedzieć na meczach. Stoi tylko plebs.

Rudi - 6 marca 2023, 9:50:45 - *.8.190.82.ipv4.supernova.orange.pl
@qukolt, nie on pierwszy i nie ostatni. Przypomnij sobie choćby Janotę, co mówił, gdy wpadł "na chwilę" do Polski, aby się odbudować i pokazać kibicom nad Wisłą.

fijarczyk - 6 marca 2023, 14:53:12 - *.160.217.8
jak już tamci w 2 minucie sobie walnęli samobója to wiadomka że ustawka ten mecz

do qukolt - 6 marca 2023, 17:28:53 - *.5.131.28.ipv4.supernova.orange.pl
Jego kariera w Dynamie źle nie wyglądała, chłopak grał co roku w pucharach, strzelał bramki, zdobył w 2021 roku Mistrzostwo Ukrainy, był ważną postacią reprezentacji za Brzęczka.Fakt faktem gdzieś od wojny na Ukrainie jego kariera zaliczyła bardzo mocny regres.