ujwie - 6 marca 2023, 19:59:15 - *.dynamic.chello.pl

Xyx - 6 marca 2023, 19:59:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pepe - 6 marca 2023, 20:01:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Obserwato - 6 marca 2023, 20:01:04 - *.fiberway.pl
koszty gry w II lidze podobne do
Koszty gry w II lidze podobne do I .Lepiej jednak w I bo sa pieniadze dodatkowe za transmisje tv
I

Tyszan - 6 marca 2023, 20:01:48 - *.play-internet.pl
Ładny przeręt z karnymi dla Opola. Serio 3 razy wykonywanie tego karnego? Nie mam ptań... o ile przy pierwszym karnym rzeczywiście bramkarz wyszedł przed linię, to już za drugim razem byl styk pięty z linią (jak Szczęsny na mundialu).
No, ale co tu dużo pisać - wystarczy popatrzeć jak wyglądała sytuacja w meczach Opola gwizdanych przez tego sędziego... i o dziwo w każdym meczu Opola w ostatnich 3 latach Odra dostawała od tego sędziego karnego. Przypadek? :D

KibicNS - 6 marca 2023, 20:04:27 - *.151.43.116
Panie Hanzel daj Pan Skrzyńskiemu jeszcze dodatkowe dwa miliony na transfery…

bodzoo - 6 marca 2023, 20:13:52 - *.centertel.pl
Panie Prezydencie Handzel wszystko Pan podnosi śmieci woda ciepło może lepiej wystaw Pan junorów wstyd i hańba.Co
Słowacy garja nie wsyd Panu.

abc - 6 marca 2023, 20:20:22 - *.244.10.213
Sandecja Nowy Sącz w NAJLEPSZEJ odsłonie !

Zajmon Leg - 6 marca 2023, 20:21:37 - *.205.128.112.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
@Tyszan
Tylko,że wcześniej Odrą wszystko przegrała z tym sędzia więc jesteś stronniczy. Po prostu sędzia nie chciał się dać oszukać i pilnował bramkarza.

Masław - 6 marca 2023, 20:31:47 - *.dynamic.chello.pl
Popieram egzekwowanie przepisów przez sędziego. Brak reakcji kończy się potem tak, że w jakimś finale większej imprezy bramkarz broni karnego, łamiąc przy tym przepisy i kilka dni trwa wielkie oburzenie. Jak sędziowie będą od niższych poziomów i zwykłej ligowej młócki egzekwować przepisy, to potem nie będzie takich cyrków i oskarżeń o spisek.

Kickero - 6 marca 2023, 20:39:24 - *.43.218.225.ipv4.supernova.orange.pl
W której minucie sandecja uciekła z boiska?

miki - 6 marca 2023, 20:50:32 - *.play-internet.pl
Brawo Nocoń. A w Chojnicach w bezczelny sposób wywalili go.

Kelner - 6 marca 2023, 20:54:27 - *.58.129.72
@ Tyszan, napisz jeszcze cos madrego. Że pilkarze Odry sami kopali sie po nogach, ze karnego nie było, ze bramkarz raz wyskoczyl przed linie, a drugim razem miał Achillesa na lini. Ze sedzia dwa razy dal Odrze, a o wczesniejszych meczach juz zapomniales napisac do swoich zmanipulowanych prymitywnych wypocin niby przemyslen. Zjmij sie klickami Lego odpusc komentarze

Thijs1900 - 6 marca 2023, 20:55:53 - *.play-internet.pl
Gratulacje Odra, ale Sączersów mi szkoda.

nani - 6 marca 2023, 21:03:49 - *.centertel.pl
sandecja nie zeszła z boiska?
to potrafią najlepiej

kibol - 6 marca 2023, 21:17:28 - *.play-internet.pl
Opole przyjechało w 11 grajków? :D

Bodek - 6 marca 2023, 21:37:20 - *.22.44.88.ipv4.supernova.orange.pl
Po pierwszym meczu Sandecji wygranym 3-0 był tu wpis, sugerujący, źe Sandecja zamiecie tą ligę. Teraz juź wiemy, źe to liga zmiecie Sandecję piętro niźej.

Pasiasty - 6 marca 2023, 21:49:54 - *.29.166.226.ipv4.supernova.orange.pl
Sandecjo, co to się z Tobą stało?

Nudle - 6 marca 2023, 22:21:32 - *.134.163.58
Odra jechała na 2 mikrobusy. Jeden się popsuł w drodze i Ci co dojechali to grali, nie było kogo wpuścić na zmianę. Dobrze, że w tym sprawnym mikrobusie było chociaż 11 graczy.

Daro - 6 marca 2023, 22:50:07 - *.dynamic.chello.pl
Odra ma wytrzymałych graczy na 90 minut walki, a nie emerytów na 60 minut grania.

Lapeta - 6 marca 2023, 23:18:59 - *.184.22.118.ipv4.supernova.orange.pl
Moim zdaniem jak spadną z ligi Sandecja Nowy Sącz, Chojniczanka Chojnice i Skra Częstochowa, mało kto będzie po tych ekipach płakał.

PM - 7 marca 2023, 0:05:11 - *.dynamic.chello.pl
Odra mi zaimponowała. Easy win bez zmian, aż przypomniał sie mecz Warta 2-1 Wisła Kraków za Tworka bodaj jeszcze w Ekstraklasie...

Kera - 7 marca 2023, 4:10:24 - *.hsd1.il.comcast.net
Dobry wynik dla resovi która leci w tym sezonie

lipaaa - 7 marca 2023, 16:14:11 - *.244.10.213
Ale wałek z tym karnym Odra bez honoru bo jak można zmieniać strzelającego po dwóch nie strzelonych ?

Bogu - 7 marca 2023, 21:27:24 - *.ip-addr.inexio.net
@lipaaa - skoro jest przepis, że można to go wykorzystali. Nie Odra pierwsza i nie ostatnia. Gdyby bramkarz nie popełnił dwóch tych samych błędów to nie byłoby o czym teraz gadać, a tak to płacz i rozpacz.

IronMan - 7 marca 2023, 21:35:29 - *.internetia.net.pl