10 marca 2023, 22:43:59 - euzi
Bartłomiej Drągowski obronił rzut karny

Bartłomiej Drągowski obronił rzut karny w meczu 26. kolejki włoskiej Serie A, w którym jego Spezia wygrała u siebie 2-1 (0-0) z Interem.

10 marca 2023, 20:45 - La Spezia (Stadio Alberto Picco)
Spezia Calcio 2-1 FC Internazionale Milano
Daniel Maldini 55, M'Bala Nzola 87 (k) - Romelu Lukaku 83 (k)

żółte kartki: Emmanuel Gyasi, Mattia Caldara, Dimítris Nikoláou (Spezia).

sędziował: Livio Marinelli (Tivoli).
widzów: 11 767.

W 14. minucie Lautaro Martínez (Inter) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartłomiej Drągowski obronił).

Drągowski rozegrał całe spotkanie. W Spezii Szymon Żurkowski został zmieniony w przerwie przez Albina Ekdala, Przemysław Wiśniewski wszedł na boisko w 89. minucie za Daniela Maldiniego, a poza kadrą meczową znalazł się pauzujący za żółte kartki Arkadiusz Reca.

Spezia jest na 17. miejscu w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

Bodek - 10 marca 2023, 22:46:02 - *.184.154.117.ipv4.supernova.orange.pl
Ale drugiego to już nie obronił. Hahaha

Budryk - 10 marca 2023, 22:47:18 - *.dynamic.chello.pl
Jutro do roboty...

mati - 10 marca 2023, 22:47:24 - *.for-privacy.net
Spokojnie drugi bramkarz po Szczęsnym w reprze.

RKoltun - 10 marca 2023, 23:07:48 - *.78.229.125
Szkoda.

Ser Żółty - 10 marca 2023, 23:17:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Masakra Inter mi kupon spitolił grałem na dobicie kuponu z super oferty.

głos rozsą - 11 marca 2023, 5:24:33 - *.78.85.4
Nie zmienia to faktu, że Spezia jak i sam Drągowski są strasznie słabi i nic ich nie uratuje przed spadkiem z ligi.

RKSiak - 11 marca 2023, 6:33:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo bo miał też asystę 2stopnia przy bramce Maldiniego.

Ffff - 11 marca 2023, 6:59:16 - *.aronet.pl
To ten od paluszka?

zbiedniałe - 11 marca 2023, 7:59:19 - *.dynamic.chello.pl
Nie grajcie grubo same dziwne wyniki Inter, Lyon, Kobe tak możnaby wymieniać i wymieniać!

rav - 11 marca 2023, 8:32:19 - *.tel.tkb.net.pl
Drugiego strzelał Lukaku więc nie obronił

Ueo - 11 marca 2023, 10:58:55 - *.233.53.233
Asysta 2 stopnia. Co ten debilizm jeszcze nie wymysli.plakac mi się chce jak widzę i czytam takie coś

Jerzy - 11 marca 2023, 13:29:46 - *.30.8.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I zepsuł mi w ten sposób kupon

wolf - 11 marca 2023, 14:09:00 - *.home.aster.pl
U Niego to normalne.On z reguły broni rzuty karne, jeszcze ,z czasów jak miał 17 lat i grał w Jadze w esktraklapie.

Wiecznie z - 11 marca 2023, 14:42:40 - *.bb.sky.com
Czemu piszecie takie informacje, ze jakiś bramkarz obronił rzut karny, no przecież to jego praca od tego jest, by bronić.
Równie dobrze mozna napisać, ze piłkarz kopnął piłkę a kierowca autobusu zatrzymał się na przystanku, policjant złapał złodzieja a piekarz upiekł chleb.

ser spodla - 11 marca 2023, 15:21:17 - *.home.aster.pl