11 marca 2023, 19:22:37 - gabrielba
Pogoń wyszarpała zwycięstwo

Pogoń Szczecin wygrała 1-0 (0-0) w sobotnim spotkaniu 24. kolejki PKO Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 90. minucie Marcel Wędrychowski.

11 marca 2023, 17:30 - Lubin (Stadion Zagłębia)
Zagłębie Lubin 0-1 Pogoń Szczecin
Marcel Wędrychowski 90

Zagłębie: 87. Sokrátis Dioúdis - 27. Bartłomiej Kłudka, 5. Aleks Ławniczak, 4. Jarosław Jach, 13. Mateusz Grzybek - 26. Kacper Chodyna, 14. Jakub Żubrowski (68, 18. Filip Starzyński), 99. Łukasz Łakomy, 21. Tomasz Pieńko, 39. Damjan Bohar (82, 7. Saša Živec) - 90. Dawid Kurminowski (82, 70. Jakub Świerczok).

Pogoń: 1. Dante Stipica - 28. Linus Wahlqvist, 23. Benedikt Zech, 33. Mariusz Malec, 32. Leonárdo Koútris - 27. Sebastian Kowalczyk (87, 20. Alexander Gorgon), 8. Damian Dąbrowski, 99. Mateusz Łęgowski, 22. Wahan Biczachczjan (64, 15. Marcel Wędrychowski), 11. Kamil Grosicki - 10. Luka Zahovič (71, 9. Pontus Almqvist).

żółte kartki: Zech, Łęgowski.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 5042.

gość - 11 marca 2023, 19:24:25 - *.43.248.73.ipv4.supernova.orange.pl
kolejny mecz wypaczony w tzw. doliczonym czasie

Bako - 11 marca 2023, 19:24:43 - *.58.140.85
Skoda dobry mecz obu ekip !!! Z taka gra Zagłębie spokojnie się utrzyma !!! Gramy o wiele lepiej na wyjazdach czyli wygramy w Białymstoku !!!

mati - 11 marca 2023, 19:25:01 - *.relayon.org
Zagłebie co to miało być, zwłaszcza w końcówce? Już przy tem poprzeczce limit farta się wyczerpał. Pogoń potrafi tylko ogrwać te słabsze zzespoły, przyjdze mecz z czołówką, znowu wtopią.

Bako - 11 marca 2023, 19:25:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie mówiłem moje małe zagłębie spadnie.Dostać bramke w ostatniej chwili to jest sztuką.Lecimy razem z Miedzią a kto trzeci?Pewnie Lechia albo Korona.Nie zasługujemy na ekstraklase bo mamy marnych kibiców i kiepską historię
Dzisiaj nas 5 koła bo chłopcy z Chróstnikua i Rzeszotar się zjechali

Dżordż - 11 marca 2023, 19:25:44 - *.dynamic.chello.pl
Brawa dla Pogoni za walkę do końca. Wygrana podobna jak dwa tygodnie temu w Płocku bo bardzo wyrównanym meczu.

Kickero - 11 marca 2023, 19:26:54 - *.43.126.246.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo klub ze Szczecina ;)

Bako - 11 marca 2023, 19:26:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak spadniemy to od razu do ligi okręgowej jak KGHM się w wycofa z prowadzenia naszego klubu.Z resztą u nas w Lubinie straszna bida jest.

egr - 11 marca 2023, 19:27:08 - *.play-internet.pl
Jak na zimową aurę fajne meczycho. Jakbym oglądal Championship. Spora intensywność ,fajne akcje. Konkretniejsza Pogoń, ale Zagłębie z takim progresem w przyszłym roku będa bić sie o puchary jak nic.

Andrzej - 11 marca 2023, 19:27:34 - *.129.252.221
trener Zagłębia Fornalik niepotrzebnie dokonał po przerwie zmiany, stawiając na zawodzącego jak zawsze Zivca i Starzyńskiego bez nich Zagłębie grało znacznie lepiej, nie wnoszą dosłownie nic dobrego do gry, dwa "leśne dziadki"

OLAF - 11 marca 2023, 19:28:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Teraz Jagiellonia wygra z Górnikiem i mamy pkt straty do Zagłębia 👍😉

Bako - 11 marca 2023, 19:29:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Byłyby niezłe jajca jak by Miedzianka się utrzymała a moje małe zagłębie spadło.

Stempel83 - 11 marca 2023, 19:30:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzutem na taśmę. Jednak z przebiegu meczu remis byłby sprawiedliwszy. Wolę Widzew na 4 miejscu niż Pogoń. Nie mam nic do was, ale mieliście już swoje szanse w eliminacjach LKE 🤷‍♂️

Rex - 11 marca 2023, 19:33:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Po co czlapak Starzynski wpuszczany na boisko jak nie nadaza za akcjami bedac 5 minut na boisku? Poza tym fajny mecz. Graty dla Pogoni. Bako to legnicki frustrat ktory podszywa sie pod cudze niki, niestety te typy tak mają .

sfswfsf - 11 marca 2023, 19:33:52 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie 10 Polaków w meczu to tylu ilu w Rakowie przez całą rundę

Bako - 11 marca 2023, 19:38:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Starzyński odejdz Pan już.z tego Zagłębia!!😐

DrGranat - 11 marca 2023, 19:38:56 - *.27.132.88.ipv4.supernova.orange.pl
@sfswfsf - no i widzisz, jakie efekty. Obcokrajowcy w Rakowie odjechali całej lidze i nawet się nie spocili. A Polacy w Zagłębiu, którymi tak się podniecasz - kopią się po czołach...

mati - 11 marca 2023, 19:39:15 - *.relayon.org
@sfswfsf I to Raków gra o mistrzostwo a Zagłębie żeby nie zleciec z ligi. Stal 10 Polaków a punktują gorzej niż Miedz w tym roku po sprzedarzy Hamulica. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy z jedenastką Polaków najwyżej co cie czeka to 1 liga.

Varadi - 11 marca 2023, 19:41:34 - *.58.143.19
My już szykujemy dywany dla kibiców z pierwszej ligi !!! Ore Ore !!!

Wb - 11 marca 2023, 19:46:23 - *.eaw.com.pl
Moze na lewej stronie Bohara zmienial Mata poradzi sobie wyzej a zablokują cala lewa strone

Falco - 11 marca 2023, 19:47:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fornalik nie potrzebnie robił te zmiany które spowodował porażka Zagłębia!!

lukluk - 11 marca 2023, 19:47:50 - *.dynamic.chello.pl
Kocham Grosickiego, mecz był piękny jak dzisiejszy śnieg.

ZeteL - 11 marca 2023, 19:56:07 - *.tktelekom.pl
Przegrać po takim meczu to żaden wstyd. Starzyński daruj już sobie, bo nikt nie będzie pamiętał jak kiedyś grałeś tylko zapamięta Twój żałosny koniec.

herhor - 11 marca 2023, 19:57:04 - *.odramedia.pl
Jutro Piast ze Stefańskim i Marciniakiem pewna 1

Bako - 11 marca 2023, 19:57:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Starzyński odejdz Pan już z tego Zagłębia! robisz Pan Zamieszanie na całego!!

Julia Wien - 11 marca 2023, 19:59:06 - *.18-2.cable.virginm.net
Słaby ten grajek za 10000 tys niejaki

Bibi - 11 marca 2023, 19:59:34 - *.206.198.146.dyn.plus.net
Champions Liga czeka

Horacy - 11 marca 2023, 20:13:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Zmiany trenera kompletnie zawiodły, Starzyński i Ziwec już nie powinni występować w Zagłębiu, brakło dzisiaj skuteczności w pierwszej połowie, wnioski trener na pewno wyciągnie i Ziwec że Starzynskim już nie zagraja

ZL - 11 marca 2023, 20:17:41 - *.centertel.pl
Wynik sprawiedliwy, odtobimy te punkty w Białymstoku

PM - 11 marca 2023, 20:36:27 - *.dynamic.chello.pl
@mati prawda! Ale Zagłębie nie spadnie, bo... (uwaga sensacja!!!) MAJĄ TRENERA. Coś, o czym Stal i Miedź z własnymi budżetami mogą pomarzyć. Wróć, Miedź sama wybrała zatrudnienie superteamu, by przydziadować na trenerze. Efekty widać.

mati - 11 marca 2023, 20:50:07 - *.220.103.119
@PM co do Fornalika to się zgadzam. On jest jednym z nielicznych polskich trenerów których naprawdę szanuje. Gdzie się nie wstawił tam robił sukces w Ruchu, w Piaście i teraz w Zagłębiu.

Kik - 11 marca 2023, 20:58:14 - *.centertel.pl
Fajny mecz bez bluzgów, dobry technicznie, dwóch mocnych ekip...remis był by sprawiedliwszyy,w bramce ZL.przekozak...uczcie się Legniccy zbieracze oklepów jak.sie buduje utrzymanie w lidze ...dobry trener I rozumiejący co do nich mówi piłkarze.
.

pablomks - 11 marca 2023, 21:19:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do kik:my się nie musimy uczyć gramy tak jak finanse na to pozwalają proste a nikt za bardzo nie chciał przyjść z trenerów do ostatniej drużyny też proste to jest pozatym powtarzam krety z takim budżetem w porównaniu do nas powinny być w pierwszej piątce a gdzie są walka o utrzymanie żenada no i ci wspaniali Polacy którymi się niektórzy kibice jarają hehe

Miksu - 11 marca 2023, 21:26:47 - *.146.192.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Pogon ze Szczecina

xF - 11 marca 2023, 22:30:08 - *.adsl.inetia.pl
pablomks: po co dziecko robisz te idiotyczne wpisy jako Bako udając kibica Zagłębia? Przecież śmierdzi cyganem na kilometr i każdy wie, że to przygłup z Legnicy pisze.

www - 11 marca 2023, 23:29:13 - *.70.74.152
fajnie

Ełkaesiak - 11 marca 2023, 23:35:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew spadek, pewne info.

Adi - 12 marca 2023, 2:12:38 - *.adsl.inetia.pl
F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-Y mecz!! Dawno sie tak dobrze pil nie oglądało. Mnóstwo sytuacji z obu stron, cały czas coś sie działo. Oby więcej takich

Bartek - 12 marca 2023, 6:47:44 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie dzięki za wejście, Zagłębie dzięki za wejście!!!

Bartek - 12 marca 2023, 6:53:01 - *.dynamic.chello.pl

Do kika - 12 marca 2023, 9:31:29 - *.205.213.192.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Jak fajny bez bluzgów to dlaczego bluzgasz ? Obejrzyj mecz Schalke BVB i zobacz jak wyglądają prawdziwe kibicowanie

Domek - 12 marca 2023, 9:51:58 - *.adsl.inetia.pl
Kibice zabrali Pogoni zabrali nam 3pkt a na pewno 1… szkoda ze nie zabrali naszego plejmejkera z numerem 10 Figo - jak coś oddamy za paprykarz

Kik - 12 marca 2023, 9:53:34 - *.centertel.pl
W przeciwieństwie do Ciebie byłem.na stadionie I w Gelsenkirchen I Dortmundzie I wiem.jak wyglądają z bliska te mecze ,tobie pozostał telewizor na dywanie w małej Moskwie...Mecz Zagłębie-Pogoń był bardzo dobrym.meczem bez bluzgow na którym.bylem.off course A mówienie o cyganach że są cyganami do zbierania oklepu w ekstraklasie to zwyczajnie mówienie prawdy ...

hultaj - 12 marca 2023, 11:15:49 - *.play-internet.pl
Tylko natychmiastowa zmiana trenera w Lubinie oraz podwyżka dla zawodników i rady nadzorczej KGHM pomoże zagłębiu lubin

szK - 12 marca 2023, 13:49:47 - *.eaw.com.pl
Stal wygra dziś w Warszawie pewna dwójka.

Portowcy - 13 marca 2023, 11:07:17 - *.play-internet.pl
Dobra gra obu zespołów. Zagłębie dzięki za wejście.

MKS - 14 marca 2023, 13:47:16 - *.dip0.t-ipconnect.de