13 marca 2023, 20:59:52 - euzi
Widzew uratował remis

W ostatnim spotkaniu 24. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock zremisowała u siebie 1-1 (1-0) z Widzewem Łódź. Prowadzenie Wiśle dał w 40. minucie Rafał Wolski, a do remisu doprowadził w doliczonym czasie gry Jordi Sánchez.

13 marca 2023, 19:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 1-1 Widzew Łódź
Rafał Wolski 40 - Jordi Sánchez 90

Wisła: 1. Krzysztof Kamiński - 25. Jakub Rzeźniczak, 3. Steve Kapuadi, 4. Adam Chrzanowski - 15. Kristián Vallo (80, 19. Martin Šulek), 8. Dominik Furman, 23. Filip Lesniak, 14. Mateusz Szwoch, 10. Rafał Wolski (90, 95. Damian Warchoł), 77. Piotr Tomasik - 18. Bartosz Śpiączka (80, 20. Łukasz Sekulski).

Widzew: 26. Henrich Ravas - 7. Mato Miloš (79, 21. Jakub Sypek), 95. Patryk Stępiński, 5. Serafin Szota, 4. Mateusz Żyro (90, 33. Martin Kreuzriegler), 14. Andrejs Cigaņiks (79, 23. Paweł Zieliński) - 19. Bartłomiej Pawłowski, 25. Marek Hanousek, 22. Dominik Kun, 77. Kristoffer Hansen (57, 6. Juljan Shehu) - 9. Jordi Sánchez.

żółte kartki: Šulek - Szota, Żyro.

sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
widzów: 4232.

hh - 13 marca 2023, 21:00:47 - *.204.13.58.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Xd

Red_koziny - 13 marca 2023, 21:01:12 - *.artnet.gda.pl
Brawo! Rts Remis To Sukces

mati - 13 marca 2023, 21:01:30 - *.quetzalcoatl-relays.org
I tak o to kibice Wisły pokazując jakimi są dzbanami dali dla Widzewowi doliczony czas gry gdzie strzelił gola. Na co wam te głupie race tylko osłabiacie waszego klub.

Medalik - 13 marca 2023, 21:02:09 - *.64.159.198
Widzew znów pokazał swój legendarny widzewski charakter - walka do końca. Trzeba to przyznać nieważne komu się kibicuje.

gfgf - 13 marca 2023, 21:02:13 - *.icpnet.pl
Na moje spory udział w tym remisie maja kibice Wisły

Rob - 13 marca 2023, 21:02:22 - *.red-83-59-78.dynamicip.rima-tde.net
Widzew bedzie trzecim spadkowiczem po Midzi i Koronie

Ten typ - 13 marca 2023, 21:02:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz w naszym wykonaniu dno.co do dopingu obajtkow to kuźwa jakieś miałczenie.zywiej jest na stypie 🤣

Zorro - 13 marca 2023, 21:02:59 - *.adsl.inetia.pl
Widzę że w płocku mobilizacja.

FK - 13 marca 2023, 21:03:04 - *.30.104.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sanchez gol w 90+6 min a nie w 90 !! To spora różnica dla każdego kibica piłki nożnej

Marek - 13 marca 2023, 21:03:10 - *.adsl.inetia.pl
Słabiutki Widzew.. Szczęśliwie zremisował.. Brak transferów.. Widoczny..

Korsarz - 13 marca 2023, 21:06:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wisła element daliście Wielka Du pewne za te Chamskie Okrzyki należy wam się!!Frajerzy!!

Red_Koziny - 13 marca 2023, 21:06:59 - *.centertel.pl
Tak się właśnie gra do końca. Brawo Widzewek. Brawo Jordi Sanchez!👏

Widzew10 - 13 marca 2023, 21:07:43 - *.play-internet.pl
Brawo Jordi? Brawo Widzew tak się gra do końca,szkoda tej straconej bramki z 1 połowy? Tylko Widzew

Kuba - 13 marca 2023, 21:09:29 - *.adsl.inetia.pl
Widzew ma jednego napastnika w kadrze.. Nie jest Panu wstyd prezesie .

gość - 13 marca 2023, 21:10:46 - *.43.248.72.ipv4.supernova.orange.pl
i kolejny mecz tej kolejki wypaczony w tzw. doliczonym czasie
to już nie jest kabaret - to jest ŻENADA
ale dziadki z Płocka mogą podziękować swoim kibolom. Gdyby nie ich racowiska - badziewie zwane doliczonym czasem trwałoby 3 minuty

Jp - 13 marca 2023, 21:12:05 - *.204.40.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak mozna znow dac sobie strzelic bramke w ostatnich minutach. Wisla biega o 10 km wiecej ale daje ty tyle ze w koncowce brakuje im sił.

Benson - 13 marca 2023, 21:12:18 - *.dynamic-4-waw-k-2-3-0.vectranet.pl
Do tam kto kogoś : a na cholere nowe transfery w okienku zimowym?!! Widzew ma kadrę ustabilizowaną

Ludojad - 13 marca 2023, 21:13:33 - *.dynamic.chello.pl
Prawie każdy wpis z błędami.Oznacza to, że młodzież ma pod górę do szkoły.Pasujecie do swoich kolegów, którzy wysiadują za bramkami ze szmatami
z wizytówkami swoimi PDW.Kibole i piłkarze to III liga europejska.

mati - 13 marca 2023, 21:14:10 - *.quetzalcoatl-relays.org
@Jp jak można być takim głupim kibolem żeby nie rozumieć ze ten remis to właśnie wasza wina. To przez was klub stracił punkty bo śedzia musiał doliczyć za te głupie racowisko które zadymiło stadion. Tylko ludzie na stadionie którzy odpalali race są winni tego że Wisła dzisiaj straciła 3 punkty.

Cz-B-Cz - 13 marca 2023, 21:19:29 - *.opera-mini.net (*.248.253.31)
brawo WIDZEW - wywalczony punkt na wyjeździe to punkt dodany i tak małymi kroczkami jeszcze przed Swiętami mamy szansę zapewnić sobie utrzymanie

asaa - 13 marca 2023, 21:21:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
trzeba wysłać pismo do UEFA że polska rezygnuję z występów czwartego zespołu w europejskich pucharach i niech Lech Raków Legia robią punkty w Europie bo czwarty zespół tylko spowoduje ze trzeba będzie je dzielić na 4 zamiast na 3

Król - 13 marca 2023, 21:27:57 - *.43.71.160.ipv4.supernova.orange.pl
@As oglądałeś mecz? Patrząc na druga polowe i 2 przerwy z powodu rac, 4 zmiany w Widzewie , 3 zmiany w Płocku to doliczone 9 minut do regulaminowego czasu gry to jest troszkę mało. Same przerwy po świecach dymnych trwały 9 minut a gdzie jeszcze zmiany?
Remis wyszarpany ale moim zdaniem sprawiedliwy

Dyzma - 13 marca 2023, 21:28:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wisła i Stano kompromitacja. Wpuszcza nieprzygotowanego Sekulskiego i trzyma biegacza Lesniaka ,ktory się nadaje do sekcji lekkoatletycznej. Rzezniczak i Tomasik na emeryturę.

Adam - 13 marca 2023, 21:28:34 - *.play-internet.pl
@gosc trochę się zamotałeś. O wypaczeniu mógłbyś pisać, gdy sędzia doliczył te 9 minut kompletnie z czapy. Ale jak sam zauważyłeś, o tak długim doliczeniu zadecydowało racowisko miejscowych kibiców. Skoro mecz zostal przerwany na te 6 minut, normalne że sędzia musiał to doliczyć. Doszły do tego standardowe 3 minuty na zmiany i mamy 9 minut. Zatem o wypaczeniu nie ma mowy

Asdf - 13 marca 2023, 21:30:25 - *.class98.petrotel.pl
Kamiński, Kapuadi, Furman, Szwoch, Wolski. Reszta to taka losowa zbieranina bez formy, niby biegają, ale nic z tego nie wynika.

Asdf - 13 marca 2023, 21:34:23 - *.centertel.pl
W sedno

Krecik - 13 marca 2023, 21:37:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stano za taktyke wylot. Wystawienie nie przygotowanego Sekulskiego czy emerytów Rzezniczaka i Tomasika to sabotaz.

Stempel83 - 13 marca 2023, 21:38:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiem. Niby poniedziałek, ale te pustki na stadionie to jakaś masakra, ale to nie tylko Płock bo i Gliwice, Gdańsk czy Wrocław. Widzew ugrał remis i mam nadzieję że wyprzedzicie Pogoń, a czwarte miejsce da wam eliminacje LK pozdro 👊

Do redakcj - 13 marca 2023, 21:39:19 - *.adsl.inetia.pl
Jak to jest z tą bramką dla Widzewa. Wszystkie media podają że padła w 90+6 minucie a wy że w 90 minucie. Kto podaje prawdę a kto kłamie?

Adam - 13 marca 2023, 21:41:16 - *.play-internet.pl
@As, po wczorajszym meczu twojego ŁKS, na twoim miejscu nie poruszałbym tematu pomocy sędziów. Widziałeś mecz, wiesz choć czemu sędzia tyle doliczył? Widać nie, tylko dlatego w takim razie zabierasz głupio głos? Wyjaśnię, że kibice Wisły zrobili sobie w drugiej połowie racowisko, wskutek którego sędzia na kilka minut mecz przerwał. Stąd 9 minut doliczone. Dotarło już?

19RKS10 - 13 marca 2023, 21:43:30 - *.204.72.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo dobry mecz, jak na Orliku, przy śmietniku. Pusty stadion w TV robi fatalne wrażenie.

Paweł ZKS - 13 marca 2023, 21:46:01 - *.204.40.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten mecz pokazał dobitnie, że czas Stano w Płocku już dawno się skończył. Nie używam z reguły wulgaryzmów ani niekulturalnych zwrotów do innych, ale dziś to zrobię. Za to co Stano zrobiłeś z moją Wielką "won" z Płocka. Brawa przy okazji dla Widzewa za walkę do końca.

Paweł ZKS - 13 marca 2023, 21:48:04 - *.204.40.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
* z moją Wisełką miało być

gliwiceKSG - 13 marca 2023, 21:53:56 - *.70.99.118
Stadion pusty jak w biednym zabrzu.

apol - 13 marca 2023, 21:55:48 - *.class102.petrotel.pl
Petra nie robi opraw źle. Robi też źle. Ale że Widzew gra do końca to już piłkarze zapomnieli

EL - 13 marca 2023, 21:57:13 - *.96.152.175.ipv4.supernova.orange.pl
@19RKS10, dobrze że twój Radomiak gra galaktyczna piłkę. Od razu was wrzucić do finału LM, jako rywala Realu. Poza tym już widzę te tłumy na stadionie w Radomiu. A z tego co mi wiadomo (no chyba, że się mylę), to stadion w Płocku jeszcze nie został w całości oddany. Stąd ograniczona publika. Żeby się jeszcze nie okazało, że jak stadion Kazimierza Górskiego oddadzą w całości, to wy w Radomiu będziecie mogli o takiej frekwencji pomarzyć.

19RKS10 - 13 marca 2023, 21:57:57 - *.204.72.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A czy podmiejska reaktywacja co się mieni najlepszą ekipą w Polsce była na meczu ?

CRIMSON - 13 marca 2023, 22:02:02 - *.adsl.inetia.pl
W Płocku tragedia...poziom piłkarski-lipa ,ale poziom kibicowania,palone opony,bluzgi na nieobecnych(z musu) opłotki gminne. Wstyd i żenada.
Płock stać na coś więcej ! historia przemawia za inną kulturą...

Jarecki - 13 marca 2023, 22:09:02 - *.204.44.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widzew dziś slabiutki, Wiśle niestety nalezaly się punkty,masa glupich strat widzewiaków,co Wy robiliscie na ostatnich treningach???,ataku praktycznie nie ma, sam Sanchez nie udzwignie tego,nie ma juz w tym kraju wiecej napastników Panie Prezes?????

Jarecki - 13 marca 2023, 22:15:43 - *.204.44.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gory - 13 marca 2023, 22:18:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Debile stadion pusty bo jeszcze nie otwarty a co do meczu to kolejny zespół dołączył do ulubieńców PZPNu i sędziów ciągną za uszy Widzew tak jak i Legię dziś ewidentnie sędzia gwizdał dla Widzewa

Obiektywny - 13 marca 2023, 22:18:33 - *.inm.net.pl
Kibice Wisły to Białoruś, chamstwo, prostactwo, wieśniactwo. Porozbijane auta na EL pod Kaufland, zachowanie na tzw ,,trybunie VIP,, - masakra. Jesteście i będziecie nikim w kibicowskim świecie.

JS - 13 marca 2023, 22:19:13 - *.centertel.pl
Powiem tak obserwując mój kochany Widzew.Sprzedaja tam gdzie trzeba i komu trzeba.Graja z tymi z którymi trzeba grać.Czyli wraca stary Wielki Widzew.Brawo.

1910Podhal - 13 marca 2023, 22:23:53 - *.205.209.68.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Widzewski charakter, brawo Jordi, w niedzielę z Leszkiem zwycięstwo!

Rafix - 13 marca 2023, 22:32:21 - *.146.138.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Redaktorki zaczną zaznaczać, kiedy gole padną w doliczonym czasie gry czy nadal będą uparci?

Parantrop - 13 marca 2023, 22:49:29 - *.toya.net.pl
Po sezonie odejdzie Pawłowski i Sanchez. Może być spadek za rok.

kitek - 13 marca 2023, 22:52:19 - *.centertel.pl
Największym posmiewiskiem w przyszłym sezonie w ekstraklasie będzie lks !

Teraz my - 13 marca 2023, 23:47:25 - *.204.108.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widzew ma tragiczną rundę wiosenną. Zespół kompletnie nie przygotowany. Brak wzmocnień. Ale nie zapominajmy. Cel utrzymanie w ekstraklasie został już osiągnięty.

Kibic - 14 marca 2023, 4:10:56 - *.dynamic.chello.pl
Dobry i remis...

mojo jojo - 14 marca 2023, 4:55:17 - *.205.208.237.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
jak zawsze na farcie! lech widzew mecz dwóch paralityków :D jedni graja w pucharze biedronki drudzy chcą sie tam załapać :D

kabazrt - 14 marca 2023, 5:27:12 - *.204.76.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Widzewie z tych darmowych piłkarzy co można było to Niedżwiedż wycisnął, jakby prezes znał się na futbolu a nie na polityce (chociaż z tym też przesadziłem) to by (jeśli owszem te oferty były i nie jest to mydlenie oczu ) Ravasa i Sancheza jakimś frajerom sprzedał.

paprykarz - 14 marca 2023, 7:36:15 - *.net.e-cho.pl
A wszystko dzięki przedłużanemu bez końca racowisku... Juz się skończyło, to odpalali kolejne...

19RKS10 - 14 marca 2023, 8:08:12 - *.play-internet.pl
Hyży Rój stoi za reaktywacją wsiową.

stach - 14 marca 2023, 8:59:59 - *.dynamic.chello.pl
nowy stadion, piekny , pachnący i całe 4200 kibca przyszło ...no no pogratulować frekwencji

Fjffj - 14 marca 2023, 9:11:39 - *.play-internet.pl
Kibic to jednak tępy jest. Ten z wisely szczególnie. Wygrali na początku sezonu kilka meczów, tak psim swedem. Teraz chcą zwalniać trenera bo niby ich hamuje w parciu po mistrzostwo. W Radomiaku już wywalili dobrego, na miernego. Wymieniajcie więc jeszcze teraz, a co? A później spadajcie ku uciesze hejterow. Komiczny klub i kibice. Trzeba było trzymać najlepszych a nie sprzedawać za kieszonkowe przy pierwszej okazji do byle jakiego klubu który wyraża zainteresowanie.

Adolf - 14 marca 2023, 9:12:00 - *.dynamic.chello.pl
Lepszy remis niż w dupe penis, obrzeżane parówki już puchary widziały haha ha, chyba puchar Zgierza ha ha

yes - 14 marca 2023, 9:24:59 - *.43.248.205.ipv4.supernova.orange.pl
Czemu Płock grał przy pustych trybunach?

... - 14 marca 2023, 9:35:20 - *.play-internet.pl
Szkoda Widzewa, byliby blisko frajerni z Wronek.

kibol - 14 marca 2023, 9:51:09 - *.pa.vic.optusnet.com.au
Radość nie tylko w Łodzi ale także a może przede wszystkim w Tel Awiwie.

kitek - 14 marca 2023, 10:08:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niedźwiedź do wywalenia, nie da się patrzeć na tą kopaninę. Zarząd w trybie pilnym powinien szukać nowego trenera.

. - 14 marca 2023, 10:10:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew10 Wy możecie jedynie grać o puchar sołtysa Bedonia 😂😂😂

Kibic - 14 marca 2023, 10:48:38 - *.204.44.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie jest ' Krzyś '?

Realista_d - 14 marca 2023, 11:59:37 - *.toya.net.pl
Brawo Widzewie, remis i to bez kontuzji na tym kartoflisku to niezły wynik, to wiele tłumaczy że bajtkowie punktują głównie u siebie, są przyzwyczajeni do gry na kartoflisku, odbijemy sobie w Niedzielę w Sercu Łodzi przy pełnym stadionie z amiką

Sergio - 14 marca 2023, 13:30:33 - *.galatea.pl
Biała hołota pejsy z dworca nie mogą przeżyć remisu naszej czerwonej armii TYLKO WIDZEW !!!

Nunes - 14 marca 2023, 13:51:02 - *.dynamic.chello.pl
Nie można juz sluchac pomeczowych konferencji z udziałem pseudo -trenera STANO ile jeszcze mozna sluchac tych glupot.

nafciarz - 14 marca 2023, 14:14:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niefartownie stracone punkty trzeba z nadwiązką drobić w najbliższej kolejce ze śląskim bankrutem.

WiniW - 14 marca 2023, 15:21:24 - *.184.254.233.ipv4.supernova.orange.pl
- Prawdą jest że Widzew jest w dołku, ale z przebiegu meczu na tle Wisły nie było tego widać - sam trener nafciarzy przyznał że zagrali najlepszy mecz w tej rundzie...więc?
- Co do zachowania na trybunach to sami się ukarali , bramka zdobyta w doliczonym czasie gry który sprawiedliwie rekompensował przerwy w meczu spowodowane zachowaniem miejscowych inteligentów.
- Murawa w Płocku na poziomie 2-ligi
- Ciekawy byłem zachowania/postawy boiskowej Śpiączki. Po meczu stwierdzam słuszną decyzję o niezatrudnianiu go w Widzewie.

mati - 14 marca 2023, 15:38:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Realista_d w niedzielę to dostaniecie lekcję futbolu od Lecha.

Bumeland - 14 marca 2023, 18:22:40 - *.play-internet.pl
Hahaha jesteście tacy mali czerwone parówki tylko remis uratowany przez sancheza Lech wam pokaże prawdziwa grę że spadniecie z tej klapy od klawisza...

Widzew10 - 15 marca 2023, 0:13:37 - *.play-internet.pl