Fortuna I liga: Puszcza 1-1 Podbeskidzie

18 marca 2023, 17:30 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Puszcza Niepołomice 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Puszcza: 1. Kewin Komar - 8. Piotr Mroziński (90, 19. Jakub Stec), 4. Tomasz Wojcinowicz, 27. Łukasz Sołowiej, 3. Roman Jakuba - 11. Émile Thiakane, 70. Wojciech Hajda (90, 45. Rok Kidrič), 14. Jakub Serafin (90, 5. Konrad Stępień), 25. Kamil Zapolnik, 97. Artur Siemaszko (67, 10. Hubert Tomalski) - 18. Lucjan Klisiewicz (90, 44. Dominik Frelek).

Podbeskidzie: 32. Matvei Igonen - 21. Jeppe Simonsen, 89. Daniel Mikołajewski, 3. Mateusz Wypych, 14. Iwajło Markow (72, 44. Julio Rodríguez), 26. Florian Hartherz (90, 17. Titas Milašius) - 24. Maksymilian Sitek (72, 27. Krzysztof Drzazga), 23. Marcel Misztal (63, 2. Ezequiel Bonifacio), 77. Tomasz Neugebauer, 22. Joan Román - 9. Kamil Biliński (90, 37. Mathieu Scalet).

żółte kartki: Thiakane, Zapolnik, Mroziński - Neugebauer, Hartherz, Simonsen, Román.

widzów: 1139.

ertejot - 18 marca 2023, 19:28:32 - *.play-internet.pl
🔴⚪🔵

Mulele - 18 marca 2023, 19:31:19 - *.play-internet.pl
Ten sędzia za te żółte kartki i stronniczość powinien być poddany jakiemuś wrrdyktowi

Olsztyn - 18 marca 2023, 19:43:49 - *.dynamic-2-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
Defensywny napastnik Siemaszko się rozstrzelał

Wiking77 - 18 marca 2023, 19:44:59 - *.adsl.inetia.pl
Sędzia marny,karny z kapelusza!!!

obserwator - 18 marca 2023, 19:49:06 - *.centertel.pl
Szkoda 2 punktow,Puszcza lepsza,parę 100 % szans nie wykorzystanych.Mecz ładny dla ogladajacych,duzo walki.

GUZIK - 18 marca 2023, 19:49:47 - *.dynamic-1-kat-k-4-3-0.vectranet.pl
Puszcza słabsza od TSP.

ted - 18 marca 2023, 19:53:31 - *.ajc.com.pl
To absolutmie nie są drużyny na ekstraklasę !!!

PirotataPF - 18 marca 2023, 20:01:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sędzia Łysy z Brazers nadaje się do filmów przyrodniczych a nie sędziowania

cdnn - 18 marca 2023, 20:06:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@obserwator inny mecz oglądałeś. Końcowe 15 minut już wyraźna przewaga TSP. Cieszcie się z 1 punktu. Remis koniec końców sprawiedliwy.

obiektywny - 18 marca 2023, 20:07:23 - *.dynamic.chello.pl
Za takie podyktowanie karnego ten sędzia powinien być wypier.....y do B klasy . Wypaczył wynik spotkania .

slazak - 18 marca 2023, 20:12:55 - *.centertel.pl
To jest dobry wynik dla Ruchu 🤗. O jego awansie do Ekstraklasy decydować będą 2-3 zespoły za jego plecami. Tutaj "niebiescy" są bezradni. W niedzielę prawie pewna strata punktów w meczu z ŁKS...

@obiektywn - 18 marca 2023, 20:21:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie znasz się na piłce nożnej, wię skończ. Wypaczone to ty masz o niej pojęcie.

obserwator - 18 marca 2023, 20:30:17 - *.dynamic.chello.pl
cdnn chłopie ja pisze o karnym z kapelusza a nie o meczu , Puszcza powinna ten mecz wygrać 3-4 do 0 i nie pierd....l mi tu o przewadze podbeskidzia hahaha .

Xyz - 18 marca 2023, 20:45:15 - *.centertel.pl
Thiago poza składem,ktos wie co mu dolega,i ewentualnie jak długo bedzie nieobecny?

@obiektywn - 18 marca 2023, 20:58:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kibic - 18 marca 2023, 21:00:32 - *.centertel.pl
5 minut analizuje var czy sedzia mial rację czy nie dyktujac karnego,3 kamery sprawdzaja.Jesli nie jest czyste przewinienie tak jak bylo dzis,to nie gwizdamy.Nie jedna taka decyzja wypaczyła wynik meczu

@obserwato - 18 marca 2023, 21:02:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gościu zamilknij, bo się kompromitujesz z każdym słowem napisanym więcej. Ile Ty masz lat 16?? Mózg masz chyba wyciągnięty z kapelusza, nie mówiąc już o oczach. Nie wiem, jaki mecz ty oglądałeś, ale na pewno nie ten w Niepołomicach. XD :D

tomektsp - 18 marca 2023, 21:07:30 - *.237.91-rev.victor.pl
@kibic W tej sytuacji sędzia był pewny że rzut karny ale widocznie arbitrzy na wozie VAR powiedzieli mu że oni nie są przekonani o słuszności wskazania na rzut karny. W takiej sytuacji to powinni przywołać glównego arbitra do monitora żeby sam zdecydował czy rzut karny się należy Jako kibic drużyny gości jestem zdania że nie można tego nazwać jako karny z kapelusza. Uważam że decyzja o karnym była prawidłowa.

eugeniusz - 18 marca 2023, 22:13:53 - *.10.204.6
super promocja Bielska Białej trener zagubiony drużyna bez jaj,a prezes i dyrektor w szampańskich humorach

Mirek - 19 marca 2023, 0:13:02 - *.100.euro-lan.pl
To był dobry mecz..

pablo - 19 marca 2023, 9:16:22 - *.dynamic.chello.pl
oh ah co to był za młyn...

zzz - 19 marca 2023, 16:02:00 - *.136.137.19
@eugeniusz
W szpitalu Cię szukają, w Andrychowie...

1ligowiec - 20 marca 2023, 12:01:38 - *.play-internet.pl
1140 widzów, z czego końcówka to kibice gości. Takie kluby to do 2 ligi zdegradować, jeszcze ten styl drewniany, a jak był leki faul graczy Podbeskidzia to niepołomiczanie przewracali się jakby nogę im urwali. Nigdy więcej takich drużyn. Wisła jak przyjedzie to Fernandez pojedzie ambulansem do szpitala. Taki o to styl trenera Tułacza.

obserwator - 20 marca 2023, 20:22:12 - *.centertel.pl