19 marca 2023, 16:53:10 - Cichy
Wygrana Fiorentiny w lidze

Fiorentina, która jest rywalem Lecha Poznań w 1/4 finału Ligi Konferencji Europy, wygrała 1-0 (1-0) w meczu 27. kolejki włoskiej Serie A z Lecce. Spotkania mistrza Polski z Fiorentiną odbędą się 13 kwietnia o godzinie 21:00 w Poznaniu oraz 20 kwietnia o godzinie 18:45 we Florencji.

19 marca 2023, 15:00 - Florencja (Stadio Artemio Franchi)
ACF Fiorentina 1-0 US Lecce
Antonino Gallo 27 (s)

Fiorentina: 1. Pietro Terracciano - 2. Dodô, 4. Nikola Milenković, 98. Igor Júlio, 3. Cristiano Biraghi - 22. Nicolás González (85, 11. Jonathan Ikoné), 38. Rolando Mandragora (85, 32. Alfred Duncan), 34. Sofyan Amrabat, 72. Antonín Barák (85, 5. Giacomo Bonaventura), 8. Riccardo Saponara (70, 33. Riccardo Sottil) - 99. Christian Kouamé (70, 9. Arthur Cabral).

żółte kartki: Igor Júlio - Alexis Blin, Youssef Maleh, Samuel Umtiti.

sędziował: Rosario Abisso (Palermo).

Fiorentina zajmuje jedenaste miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów.

Mądry - 19 marca 2023, 19:08:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lech nie powinien mieć z nimi problemu.

Marek - 19 marca 2023, 20:04:11 - *.adsl.inetia.pl
Cieniutka ta Fiorentina, nawet takiemu słabiutkiemu Lecce nie potrafili strzelić, potrzebowali samobója aby wygrać

Pixi - 19 marca 2023, 20:44:08 - *.146.193.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Poza Amrabatem nie ma tam nikogo wielkiego. Najgorszy dla Lecha jest układ meczów. Lepiej dla nich, drugi mecz byłoby zagrać u siebie.

Stempel83 - 20 marca 2023, 7:01:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Pixi widać że nie interesujesz się włoskim futbolem pisząc że po za Amrabatem nie ma tam nikogo wielkiego 🤷‍♂️ Fiorentina gdyby nie wahania formy i częste wpadki ma spokojnie skład na 6kę Serie A. Będę kibicował Lechowi. Pozdrawiam

serie A - 20 marca 2023, 7:39:11 - *.scp-slask.pl
Lech nie ma większych szans, tro już nie są toporni norwegowie czy szwedzi, których ligi są mocne jak nasza.