19 marca 2023, 16:55:56 - Damian
Remis Nice w lidze

Nice, który jest potencjalnym rywalem Lecha Poznań w 1/2 finału Ligi Konferencji Europy, zremisował 1-1 (0-1) w meczu 28. kolejki francuskiej Ligue 1 z Lorient.

19 marca 2023, 15:00 - Nicea (Allianz Riviera)
OGC Nice-Côte d'Azur 1-1 FC Lorient Bretagne-Sud
Gaëtan Laborde 77 - Abdoul Bamo Meite 30

Nice: 1. Kasper Schmeichel - 8. Pablo Rosario, 25. Jean-Clair Todibo, 4. Dante - 21. Alexis Beka Beka (46, 14. Billal Brahimi), 28. Hicham Boudaoui (82, 35. Badredine Bouanani), 19. Khéphren Thuram, 16. Aaron Ramsey, 26. Melvin Bard (46, 38. Ayoub Amraoui; 90, 42. Mattia Viti) - 29. Nicolas Pépé, 24. Gaëtan Laborde.

żółte kartki: Vito Mannone, Igor Silva (Lorient).
czerwona kartka: Igor Silva (90. minuta, Lorient, za brutalny faul).

sędziował: Ruddy Buquet (Pikardia).
widzów: 20 762.

W zespole gospodarzy całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Marcin Bułka.

Nice zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 44 punktów.

Pierwszy mecz Nice z Basel w 1/4 finału rozegrany zostanie 13 kwietnia o godzinie 21:00 w Bazylei, rewanż zaplanowano na 20 kwietnia na godzinę 21:00 w Nicei, a spotkania 1/2 finału odbędą się 11 i 18 maja.

Kazio - 19 marca 2023, 17:08:38 - *.176.250.130
Ładne pompowanie balonika.

Koroniarz - 19 marca 2023, 17:08:57 - *.adsl.inetia.pl
Już myślałem że 90minut za żużel się wziął

Z NAD gran - 19 marca 2023, 17:22:35 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Optymizm niesamowity , panów z portalu 90 minut poniosła fantazja, tak jak ponosi matiego

mati - 19 marca 2023, 17:27:06 - *.quintex.com
@Z NAD gran a słoje nadal mają problem z definicjami To nie optymiznm tylko realizm, gdyby tam grala legia to by wszyscy założyli zreszta słusznie że będzie wtopa. Fiorentina grała teaz z Lecce które jest na 15 miejscy w Serie A i wygrali tylko dzięki samobóju.

z nad gran - 19 marca 2023, 17:32:25 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
mati nie porównój ligi z euro pucharami , przykład twojego miszcza

ToOn - 19 marca 2023, 17:43:16 - *.internetia.net.pl
30 minut śmiechu... "potencjalnym rywalem" nie no nie mogę... Może prześledźcie np. Bayern czy Real bo to potencjalny rywal za 19 lat w Lidze Mistrzów...

Robak - 19 marca 2023, 19:46:12 - *.80-202-86.nextgentel.com