20 marca 2023, 20:04:04 - euzi
eME: Kamil Piątkowski poza kadrą reprezentacji Polski

Kamil Piątkowski z belgijskiego KAA Gent z powodu urazu mięśnia nie weźmie udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski przed meczami eliminacji do mistrzostw Europy z Czechami i Albanią.

W jego miejsce już wcześniej został powołany Bartosz Salamon z Lecha Poznań.

Polska zmierzy się z Czechami 24 marca o godz. 20:45 w Pradze, a mecz z Albanią zostanie rozegrany trzy dni później o godz. 20:45 w Warszawie.

źródło: PZPN

wytrysq - 20 marca 2023, 20:09:31 - *.centertel.pl
Bardzo dobra decyzja. Brawo dla nowego selekcjonera za to, że ma odwagę odstawić niektórych graczy i korygować swoje decyzje na bieżąco. Liga belgijska to już nie ta sama liga, jak choćby z czasów gry braci Żewłakow.

mati - 20 marca 2023, 20:16:25 - *.129.64.148
Salamon nawet lepsza opcja dla Santosa niż Piątkowski. Jest bardziej ograny w Europie niż Kamil. Piątkowski wystąpił tylko w dwumeczu LK z Turkami.

Esso - 20 marca 2023, 20:22:36 - *.tvkstella.pl
Co z Bochniewiczem? Żarty jakieś

maro - 20 marca 2023, 20:48:23 - *.eaw.com.pl
Wydawało mi się, że Salamon jest za Bednarka... a za Piątkowskiego powoła np. Kownackiego

Snk - 20 marca 2023, 20:52:12 - *.play-internet.pl
I dobrze jeszcze wyrzucić Bochniewicza

Ujek - 20 marca 2023, 21:36:15 - *.centertel.pl
Sekcja komentarzy na 90 minut zamienia sie w ściek intelektualny albo jaskinie trolli. Piątkowski niestety nie ma szczescia do urazow wiele na tym stracił w karierze tak jak teraz szansę stworzenia nowej pary stoperów która jeśli by się sprawdziła mogłaby już nie oddać miejsca innym. Szkoda . Na szczęście pan Kamil jest jeszcze młodym zawodnikiem i napewno daleko zajdzie w europejskiej piłce co widać po jego występach choćby w lidze Europy. Pozdrawiam. Mariusz

emeryt - 20 marca 2023, 21:36:34 - *.96.229.80.tvksmp.pl
Nie pompujcie balona bo Polska i tak przegra z Czechami. Z Albanią to remis i uszy Kuleszy opadną że takiego trenera wziął zamiast Polaka.

Kol - 20 marca 2023, 22:28:04 - *.centertel.pl
Przegrają wygrają... Mnie to już nie interesuje. Po ostatnich mistrzostwach tak mi obrzydzili reprezentację że mnie już to nie interesuje.

snk - 20 marca 2023, 23:13:11 - *.play-internet.pl
Piątkowski to jest obrońca mem podarował bramkę San Marino za to ma zakaz gry w reprze nikt mu tego nie zapomni!

HansUwe - 20 marca 2023, 23:37:57 - *.public.telering.at
Z Czechami remis max. Ciezko ulepic cos funkcjonujacego od strzala kiedy selekcjoner nie mial zadnego obozu do tej pory i 1. mecz to od razu mecz eliminacji ME czyli gra o punkty.

jarock - 21 marca 2023, 0:25:50 - *.icpnet.pl
Trochę dziwne bo obaj grają na różnych pozycjach...

Burmistrz - 21 marca 2023, 1:04:01 - *.204.104.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zastanawiam się dlaczego spora grupa ludzi związanych z polskim futbolem twierdzi że te eliminacje to pikuś i już widzi nas co najmniej w ćwierćfinale Euro?Jeżeli takie podejście mają także piłkarze to nie zdziwmy się jak w najbliższych dwóch meczach zdobędziemy najwyżej jeden punkt a impreza w której zagra połowę Europy odbędzie się u naszych sąsiadów bez nas i to dopiero będzie wstyd.Chyba pora sobie uświadomić że jesteśmy co najwyżej europejskim średniakiem i z szacunkiem patrzeć na naszych przeciwników w grupie a zwłaszcza na Czechy i Albanię z którą to bywało różnie w eliminacjach by przypomnieć słynny remis 2-2 w Mielcu

Mario71 - 21 marca 2023, 4:58:10 - *.centertel.pl
Pozdrawiam @Ujek , zgadza się, komentarze na 90min piszą ........ , nawet nie wiem jak to
nazwać.

Mike - 21 marca 2023, 7:49:27 - *.static.ip.netia.com.pl
22 lata i kontuzja za kontuzją, z tej mąki chleba nie będzie

Ypsylon - 21 marca 2023, 16:09:42 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
34 kontuzja w tym sezonie.
Gość więcej siedzi na L4 niż nasza sprzątaczka...

Ypsylon - 21 marca 2023, 16:18:33 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Niech ktoś podpowie temu Santosowi ,że z Piątkowskim to niech sobie da spokój.Gość non stop kontuzjowany ,albo nie w rytmie meczowym.Daremny futer.Proponuję przyglądnąć się Maciejowi Nalepie z tureckiego Sakaryaspor.Gość tyra przez 90 min od szesnastki do szesnastki ,znakomite statystyki 8 2 bramki ,8 asyst.W każdym meczu pełne zangażowanie.Gdzie są ci wszyscy pomocnicy trenera.Bardzo słaby przegląd macie...

lulu - 21 marca 2023, 18:30:44 - *.versanet.de
czechy - polska 0:1 , polska- albania 3:1, jestesmy faworytem w naszej grupie eliminacji do ME, spokojnie awansujemy z 1 miejsca, czechy 2 miejsce.