21 marca 2023, 10:05:11 - gabrielba
eME: Anastássios Sidirópoulos sędzią meczu Czechy - Polska

Anastássios Sidirópoulos (Grecja) został wyznaczony na sędziego głównego spotkania 1. kolejki grupy E eliminacji mistrzostw Europy, w którym Czechy zmierzą się z Polską.

Na liniach pomagać mu będą Polychrónis Kostarás i Lázaros Dimitriádis, a sędzią technicznym będzie Vassílis Fotiás (wszyscy Grecja).

Mecz odbędzie się 24 marca o godz. 20:45 w Pradze.

mondry - 21 marca 2023, 10:39:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no to się zemści za mecz towarzyski polska - grecja z 2004 roku

. - 21 marca 2023, 11:39:55 - *.icpnet.pl
Sędziował w 2019 wygrane 1:0 spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 na Ernst-Happel-Stadion w Wiedniu z Austrią.
Bramkę zdobył Krzysztof Piątek

ben 10 - 21 marca 2023, 12:57:46 - *.51.20.151
Podobno ma paskudny charakter.

Byczek - 21 marca 2023, 13:18:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lipa .. ponoć to jest niemiec , który tylko udaje Greka. Już ten mecz przegraliśmy !

Mieciu - 21 marca 2023, 13:57:10 - *.204.44.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powiem tak z Pepikami latwo nie bedzie najtrudniejszy przeciwnik w grupie

krzysiek - 21 marca 2023, 14:01:32 - *.toya.net.pl
Wolę oglądać inne mecze zamiast obejrzeć jakąś tam Polskę

dt - 21 marca 2023, 15:07:26 - *.icpnet.pl
Przypomnę tylko, że trener Santos prowadził kiedyś reprezentację Grecji. Wygraną mamy w kieszeni!

Jansen - 21 marca 2023, 22:46:17 - *.47.117.55.ipv4.supernova.orange.pl
Dobrze,że Santos teraz jest trenerem kadry. Pomoże nam jako Grek z wdzięczności za remis na Euro w 2012 r kiedy Santos prowadził Grecję przeciwko Polsce.:-)

robuś - 22 marca 2023, 8:03:37 - *.static.sitel.net.pl
pomoże nam za Jerzego Szajnowicza-Iwanowa

Elvis - 23 marca 2023, 18:54:50 - *.play-internet.pl
Czekam na dzień, w którym będziemy mogli liczyć na umiejętności naszych zawodników a nie na przychylność sędziego...