23 marca 2023, 21:20:36 - dwieladek
Artur Pikk i Rauno Sappinen zagrali w reprezentacji Estonii

Artur Pikk (Odra Opole) i Rauno Sappinen (Stal Mielec) wystąpili w reprezentacji Estonii w przegranym 0-1 (0-1) meczu towarzyskim z Węgrami. Pikk grał do 84. minuty, gdy zastąpił go Sten Reinkort, a Sappinen w przerwie został zmieniony przez Sergeia Zenjova (w przeszłości Cracovia).

23 marca 2023, 19:30 - Budapeszt (Puskás Aréna)
Węgry 1-0 Estonia
Martin Ádám 41

żółte kartki: Dominik Szoboszlai - Nikita Baranov, Georgi Tunjov.

sędziował: Walter Altmann (Austria).
widzów: 37 804.

W 71. minucie Roland Sallai (Węgry) nie wykorzystał rzutu karnego (Karl Hein obronił).

Na ławce rezerwowych zespołu gości całe spotkanie spędził Matvei Igonen z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

W kadrze Estonii znaleźli się zawodnicy, którzy w przeszłości występowali w polskich klubach. Henrik Ojamaa (Legia Warszawa, Miedź Legnica, Widzew Łódź) został zmieniony w przerwie przez Erika Sorgę, a Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice, Jagiellonia Białystok) zszedł z boiska w 64. minucie, gdy zastąpił go Georgi Tunjov. Na ławce rezerwowych całe spotkanie spędzili Joonas Tamm (Korona Kielce) i Bogdan Vaštšuk (Stal Mielec). Poza kadrą pozostał pierwotnie powołany Ken Kallaste (Górnik Zabrze, Korona Kielce, GKS Tychy).

mati - 23 marca 2023, 21:59:46 - *.tor-exit.nothingtohide.nl
Strach się bać ataku Estonii . Sappninen który strzela w Polsce bramkę na runde w i Zenjov który strzelił łącznie 4 bramki w Cracovii.

Andrzej - 23 marca 2023, 22:19:15 - *.play-internet.pl
Studiowałem w Tallinie, życie potoczyło się tak, że poznałem Rauno, sympatyczny gość jak się okazało. Chodziliśmy razem na miejscowe treningi rezerw Flory Tallin, rozegraliśmy nawet kilkanaście meczów. Widziałem, że zależy mu na piłce i w końcu powinien coś osiągnąć, nadal wierzę w jego talent i mam nadzieję, że kiedyś udowodni swoją wielkość. Pozdro Sappa jeśli to czytasz!

Rauno - 24 marca 2023, 0:10:34 - *.95.114.pool.telefonica.de
Przeczytałem.Dzięki Andrzej.Miło wspominam tamte chwile.

Tom/Piastg - 24 marca 2023, 7:56:16 - *.centertel.pl
Mocno kibicowałem Rauno w Piaście,pomimo krytyki uważam Rauno za walecznego zawodnika, który nie koniecznie musi grać w ataku,czy Rauno po sezonie wraca do Gliwic?

FK - 24 marca 2023, 10:34:49 - *.10.208.121