25 marca 2023, 16:52:51 - Cichy
Heorhij Citaiszwili i Nika Kwekweskiri zagrali w reprezentacji Gruzji

Heorhij Citaiszwili i Nika Kwekweskiri (obaj Lech Poznań) zagrali w reprezentacji Gruzji w wygranym 6-1 (1-1) towarzyskim meczu z Mongolią. Citaiszwili grał do 64. minuty, gdy zmienił go Gabriel Sigua, a Kwekweskiri zmienił w przerwie Giorgiego Aburdżanię.

25 marca 2023, 15:00 - Batumi (Adjarabet Arena)
Gruzja 6-1 Mongolia
Dawit Wolkowi 15, Giorgi Czakwetadze 56, 58, Saba Lobżanidze 70, Giorgi Beridze 88, Budu Ziwziwadze 90 - Baljinnyam Batbold 31

żółta kartka: Dölgöön Amaraa (Mongolia).

sędziował: Zawen Howhannisjan (Armenia).

W 40. minucie Giorgi Czakwetadze (Gruzja) nie wykorzystał rzutu karnego (Mönkh-Erdene Enkhtaivan obronił).

Otar Kakabadze (Cracovia) spędził spotkanie na ławce rezerwowych.

W reprezentacji Gruzji zagrali także zawodnicy występujący w przeszłości w polskich klubach. Cały mecz rozegrał Lasza Dwali (kiedyś Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin), Luka Gagnidze (w przeszłości Raków Częstochowa) grał do 64. minuty, gdy zmienił go Zuriko Dawitaszwili, a Luka Gugeszaszwili (dawniej Podlasie Biała Podlaska i Jagiellonia Białystok) wszedł na boisko w przerwie, zmieniając Giorgiego Lorię.

Asd - 25 marca 2023, 17:11:29 - *.146.205.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Polakom przydałby się w tym momencie taki sparring z Mongolia żeby coś powalczyć,a nie jakiejś szumnie zapowiadane Niemcy czy Brazylia

mati - 25 marca 2023, 17:16:27 - *.relayon.org
Brawo Lechici. Ale w tej chwili Niemcy czy Brazylia by nas zmiażdzyły. Popieram decyzje że naszej reprze są potrzebni rywale pokroju Mołdawii czy Wysp Owczych żeby przygotować te patałachy do zdobycia trzech punktów. Potęgi to sobie zostawmy na Lge Narodów gdzie będzie 3 miejsce trudno obronić.

sto - 25 marca 2023, 17:39:12 - *.mbb.telenor.dk