25 marca 2023, 19:52:46 - krzynek15
eME: Wahan Biczachczjan zagrał w reprezentacji Armenii

Wahan Biczachczjan z Pogoni Szczecin zagrał w reprezentacji Armenii w przegranym 1-2 (1-1) meczu 1. kolejki grupy D eliminacji mistrzostw Europy z Turcją. 23-letni pomocnik wszedł na boisko w 76. minucie za Norberto Briasco.

25 marca 2023, 18:00 - Erewan (Wazgen Sargsjani anwan Hanrapetakan marzadaszt)
Armenia 1-2 Turcja
Ozan Kabak 10 (s) - Orkun Kökçü 34, Kerem Aktürkoğlu 64

żółte kartki: Stepan Mkrtczjan, Eduard Spiercian, Chorien Bajramian, Warazdat Harojan, Tigran Barseghjan - Çağlar Söyüncü, Onur Bulut, Merih Demiral, İsmail Yüksek.

sędziował: José María Sánchez Martínez (Hiszpania).
widzów: 14 125.