25 marca 2023, 22:31:43 - Pawel97
Gol Jakuba Kądziołki w Pucharze Norwegii

Jakub Kądziołka strzelił gola dla czwartoligowego Mosjøen IL w wygranym 3-1 (2-0) meczu II rundy eliminacyjnej Pucharu Norwegii z czwartoligowym Steinkjer FK. 23-letni zawodnik, dla którego to pierwszy gol w tych rozgrywkach, grał do 90. minuty, gdy zmienił go Magnus Forsback Johnsen.

25 marca 2023, 18:00 - Steinkjer (Guldbergaunet Fotballhall)
Steinkjer FK 1-3 Mosjøen IL
Sylvester Tommy Beah 78 - Jakub Kądziołka 30, Marcus Gunnarsen 37, Daniel Tørressen Eikeland 90

żółte kartki: Sindre Sakshaug, Sylvester Tommy Beah - Błażej Cyfert, Eirik Søfting Høgseth, Jakub Kądziołka.
czerwona kartka: Sylvester Tommy Beah (86. minuta, Steinkjer, za drugą żółtą).

sędziował: Erlend Kjørsvik.
widzów: 300.

W drużynie gości Błażej Cyfert grał do 61. minuty, gdy zastąpił go Bereketab Gerezgi.

Kajak - 26 marca 2023, 0:39:50 - *.231.0.99.koba.pl
podobny do Linettego

Brak2Sensu - 26 marca 2023, 13:25:18 - *.dynamic.mm.pl
Ludzie robią kariery

podkarpaci - 26 marca 2023, 14:09:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeden z najszybszych zawodników jakich oglądałem w życiu, a od oglądania na żywo lige mistrzów po b klase widziałem wiele.Szkoda że chłop wyjechał bo wielu ekipom z 3ligi albo naaewet drugiej podratowałby sytuacje.