26 marca 2023, 22:36:21 - Pawel97
eME: Adam Zreľák zagrał w reprezentacji Słowacji

Adam Zreľák (Warta Poznań) zagrał w reprezentacji Słowacji w wygranym 2-0 (2-0) meczu 2. kolejki grupy J eliminacji mistrzostw Europy z Bośnią i Hercegowiną. 28-letni napastnik wszedł na boisko w 69. minucie, zmieniając Róberta Polievkę.

26 marca 2023, 20:45 - Bratysława (Národný futbalový štadión)
Słowacja 2-0 Bośnia i Hercegowina
Róbert Mak 13, Lukáš Haraslín 40

sędziował: Marco Di Bello (Włochy).
widzów: 6052.

Henrich Ravas (Widzew Łódź) i Ľubomír Šatka (Lech Poznań) całe spotkanie spędzili na ławce rezerwowych.

W kadrach obu zespołów znaleźli się zawodnicy z przeszłością w polskich klubach. W reprezentacji Słowacji Ondrej Duda (Legia Warszawa) grał do 69. minuty, gdy wszedł László Bénes, Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk) grał do 90. minuty, gdy zmienił go Matúš Bero, a Vernon De Marco (Lech Poznań) i Erik Jirka (Górnik Zabrze) cały mecz spędzili na ławce rezerwowych. Na ławce rezerwowych Bośni i Hercegowiny pozostał Adnan Kovačević (Korona Kielce).

Na liście rezerwowej reprezentacji Słowacji pozostali František Plach z Piasta Gliwice, Michal Sipľak z Cracovii oraz Martin Šulek i Kristián Vallo z Wisły Płock, a także występujący w przeszłości w polskich klubach Samuel Mráz (Zagłębie Lubin) i Ľubomír Tupta (Wisła Kraków).

MAlpa - 27 marca 2023, 8:58:23 - *.0.242.40
Już się szukuję na piłkarski klasyk ... Luxemburg vs Lichentstein !

gienek - 27 marca 2023, 10:21:00 - *.160.217.8
nie martw się, nasze wielkie gwiazdki co to miliony zarabiają, pewnie by się z 60-70 minut kopały po czole z tym Lichtenstein czy Luksemburgiem i dopiero potem by jakiś farfocel Robercika wpadł.......