26 marca 2023, 22:38:17 - gabrielba
eME: Gol Benjamina Källmana i występy Roberta Ivanova i Richarda Jensena w reprezentacji Finlandii

Benjamin Källman (Cracovia) strzelił bramkę dla reprezentacji Finlandii w wygranym 1-0 (1-0) meczu 2. kolejki grupy H eliminacji mistrzostw Europy z Irlandią Północną. Dodatkowo w kadrze Finlandii wystąpili Robert Ivanov (Warta Poznań) i Richard Jensen (Górnik Zabrze).

26 marca 2023, 20:45 - Belfast (Windsor Park)
Irlandia Północna 0-1 Finlandia
Benjamin Källman 28

żółte kartki: Dion Charles - Richard Jensen, Pyry Soiri.

sędziował: Ivan Kružliak (Słowacja).
widzów: 17 936.

Ivanov rozegrał pełne spotkanie. Källman grał do 87. minuty, gdy zmienił go Joel Pohjanpalo. Jensen zszedł z boiska w 52. minucie, gdy w jego miejsce wszedł Matti Peltola. Poza kadrą reprezentacji Finlandii znaleźli się Arttu Hoskonen (Cracovia) i Niilo Mäenpää (Warta Poznań).