27 marca 2023, 19:54:35 - gabrielba
Giánnis Papanikoláou wystąpił w reprezentacji Grecji

Giánnis Papanikoláou (Raków Częstochowa) wystąpił w reprezentacji Grecji w zremisowanym 0-0 towarzyskim spotkaniu z reprezentacją Litwy. 24-letni pomocnik wszedł na boisko w 80. minucie, zmieniając Giórgosa Massoúrasa.

27 marca 2023, 18:00 - Ateny (OPAP Arena)
Grecja 0-0 Litwa

żółte kartki: Giánnis Papanikoláou - Klaudijus Upstas, Gratas Sirgėdas, Gvidas Gineitis.

sędziował: Jonathan Lardot (Belgia).

W obu drużynach znaleźli się piłkarze grający w przeszłości w polskich klubach. W reprezentacji Grecji od 69. minuty grał Giórgos Giakoumákis (Górnik Zabrze), gdy z boiska zszedł Vangélis Pavlídis. Całe spotkanie w Litwie rozegrali Justas Lasickas (Jagiellonia Białystok), Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa) i Emilijus Zubas (GKS Bełchatów i Podbeskidzie Bielsko-Biała). Boisko w przerwie opuścili Markas Beneta (Zagłębie Sosnowiec) i Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice), gdy w ich miejsce weszli odpowiednio Rolandas Baravykas i Vilius Armalas. Fedor Černych (Górnik Łęczna i Jagiellonia Białystok) zszedł z murawy w 60. minucie, gdy w jego miejsce wszedł Klaudijus Upstas. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził Džiugas Bartkus (Górnik Łęczna).

max29 - 27 marca 2023, 20:05:00 - *.150.135.138
Grecja to zaraz spadnie do poziomu Bułgarii? 0-0 z Litwą, gdzie w I składzie gość, który parę lat temu został odpalony z Zagłębia Sosnowiec? Jak to w ogóle brzmi?

Ffff - 27 marca 2023, 20:25:45 - *.aronet.pl
Tak właśnie się kończy sprowadzanie starych Slowakow

dan - 27 marca 2023, 21:48:26 - *.adsl.inetia.pl
hhahaha z Litwą 0-0 ta Grecja cienka jak siki pająka, pamietam jak gralismy zawsze z Litwa przed wielkimi imprezami zeby sobie postrzelac i zazwyczaj kilkoma bramkami wygrywalismy

black - 27 marca 2023, 23:05:04 - *.cnet24.pl
Teraz każdy sie musi przyłozyc do gry bo samo sie nie wygra dziś np taki Gibraltar przyjoł od Holandi "TYLKO" 3 gole,a Austria ledwo wygrała z przecietną estonią.

Seba - 27 marca 2023, 23:25:42 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
@dan no to zasmucę Cię ale pamięć masz chu..wą. Z Litwą przed takimi turniejami rozegraliśmy dokładnie 3 spotkania a ich wyniki są takie : (przed MŚ 2006) 02.05.2006 Polska - Litwa 0:1, (przed Euro 2016) 06.06.2016 Polska - Litwa 0:0,
(przed MŚ 2018) 12.06.2018 Polska - Litwa 4:0.