1 kwietnia 2023, 19:37:36 - maciejko
Gol Mateusza Supryna w Pucharze Islandii

Mateusz Supryn strzelił gola dla piątoligowego KFK w wygranym 7-1 (4-0) meczu I rundy Pucharu Islandii z Reynirem Hellissandur.

1 kwietnia 2023, 16:00 - Ólafsvík (Ólafsvíkurvöllur)
Reynir Hellissandur 1-7 KFK (Kópavogur)
Mykyta Adamenko 58 - Władysław Kudriawcew 7, 88, Patrekur Hafliði Búason 19, Mateusz Supryn 39, Rúnar Freyr Þórhallsson 41, Birgir Natan Hreinsson 70 (s), Aðalsteinn Örn Ragnarsson 84

żółta kartka: Mykyta Adamenko (Reynir).

sędziował: Magnús Garðarsson.

Supryn rozegrał cały mecz. W drużynie gości pełne spotkanie zagrał były piłkarz polskich klubów Władysław Kudriawcew, a do 57. minuty występował Hubert Kotus, którego zmienił Abdel-Farid Zato-Arouna.

df - 1 kwietnia 2023, 19:43:16 - *.204.12.91.dsl.dynamic.t-mobile.pl
5 LIGA w 300 tys. Islandii? Buhahaha, to jakby o C Klasie pisać

Seba - 2 kwietnia 2023, 8:14:00 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
Jeszcze w 2020 roku włączony do kadry ekstraklasowej Cracovii,teraz 5 liga w Islandii.Widać ambitny chłopak.

Referi - 2 kwietnia 2023, 17:02:40 - *.centertel.pl
Ciekawe czy w 5. lidze islandzkiej są sędziowie liniowi?

@Referi - 2 kwietnia 2023, 21:53:48 - *.nat.dynamic.telkab.pl
Nie ma. Są bramki z plecaków, trzy rogi to karny a bramkarze lotni, ewentualnie broni kto bliżej (ustalają przed meczem). Pozdrawiam.

... - 8 kwietnia 2023, 20:52:25 - *.play-internet.pl