2 kwietnia 2023, 3:33:25 - mogiel
Bramka Kamila Jóźwiaka

Kamil Jóźwiak strzelił gola dla Charlotte FC w zremisowanym 2-2 (0-2) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Toronto FC. Polak, który miał też asystę przy pierwszej bramce dla swojego zespołu, grał do 71. minuty, kiedy zmienił go Vinícius Mello. Był to dla niego pierwszy ligowy gol w tym sezonie.

2 kwietnia 2023, 1:30 - Toronto (BMO Field)
Toronto FC 2-2 Charlotte FC
Federico Bernardeschi 6, Michael Bradley 44 - Ben Bender 51, Kamil Jóźwiak 70

żółte kartki: Sigurd Rosted, Matt Hedges, Federico Bernardeschi - Enzo Copetti, Christopher Hegardt.

sędziował: Ramy Touchan.
widzów: 22 801.

W zespole gości od 61. minuty grał także Karol Świderski, który zmienił Nuno Santosa, a Jan Sobociński pozostał poza kadrą.

Charlotte zajmuje 13. miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem pięciu punktów w sześciu meczach.

Mick - 2 kwietnia 2023, 8:36:39 - *.146.127.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Derby też była tylko jedna bramka. Także to dopiero druga bramka poza ligą polską.

Dave R - 2 kwietnia 2023, 9:48:39 - *.22.2.8.ipv4.supernova.orange.pl