4 kwietnia 2023, 20:55:44 - bartekwr9
Gol Patryka Klimali

Patryk Klimala strzelił gola dla Hapoelu Beer Szewa w wygranym 3-1 (1-0) meczu 29. kolejki grupy mistrzowskiej izraelskiej ekstraklasy z Ashdod SC. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie.

4 kwietnia 2023, 19:00 - Beer Szewa (Itztadion Yaakov Turner Toto)
Hapoel Beer Szewa 3-1 Ashdod SC
Miguel Vítor 44, Patryk Klimala 61 (k), Sagiv Yehezkel 90 - Shalev Harush 73

żółte kartki: Hélder Lopes - Zakaria Mugees.

sędziował: Gal Leibovitz.

Klimala grał do 82. minuty, gdy zmienił go Itay Shechter. W Hapoelu André Martins (kiedyś Legia Warszawa) znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie.

Hapoel ma na koncie 64 punkty i zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Jon Doe - 4 kwietnia 2023, 21:00:02 - *.centertel.pl
Kiedyś wydawało mi się, że Klimala jest lepszy od Dawida Kownackiego.

mati - 4 kwietnia 2023, 21:12:29 - *.220.103.113
@Jon Doe Klimale zweryfikowała liga szkocka i MLS więc to mówi wszystko. On tam poszedł tylko dla kasy strzela tak jak Zawada w Australii i Nowej Zelandii.

kibol - 5 kwietnia 2023, 1:36:12 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Czy zmiennik Patryka to rodzina właściciela gadzinówki wyborczej?

yoyoł - 5 kwietnia 2023, 9:07:15 - *.135.162.66.static.kolnet.eu
kibol ty dzieciaku pisowskiej propagandy minuta sprawdzania pokazuje twoje brednie: właściciel wyborczej to agora większościowy akcjonariusz to PZU

Łysy - 5 kwietnia 2023, 13:14:21 - *.play-internet.pl
Gdyby ten z wybiórczj nie wstydził się swojego rodowego nazwiska to by nie było takich komentarzy.Zamiast komentować zdarzenia czysto sportowe to dwóch skacze sobie do gardeł.To jest to polskie piekiełko. Przyjemnych Świąt i do spotkania na meczach, bez paskówek.

Jazy - 6 kwietnia 2023, 7:37:32 - *.sanok.biz
Oj joj joj! Ale się gość zablokował. Jedna bramka i to z karnego? W NewYorku to miał kibiców a na Synaju nie!